پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » آمریکا را بهتر بشناسیم!

آمریکا را بهتر بشناسیم!

روش زندگی آمریکایی

روش زندگی آمریکایی روش زندگی آمریکایی در نوع خود و با تنوع فرهنگی خود بسیار متمایز و خاص می باشد در زیر نگاهی به روش زندگی آمریکایی به طور خلاصه و از چند بعد خاص می پردازیم: روابط خانوادگی مفهوم خانواده در ایالات متحده در مقایسه با کشورهایی مانند هند متفاوت است. اغلب خانواده های آمریکایی شامل مادر و پدر و ... بیشتر بخوانید »

سه شهر آمریکا در لیست ۱۰ شهر برتر فناوری دنیا

سه شهر آمریکا در لیست ۱۰ شهر برتر فناوری دنیا خلیج سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا این شهر شاخصی در نقشه فناوری جهان است. سیلیکون ولی ” Silicon Valley ” می‌تواند شهر مورد توجه علاقمندان فناوری باشد، چراکه میکروپردازشگرها و میکرورایانه ها نخستین بار در این شهر تولید شد. ساکنان این شهر به اتوبوس‌هایی دسترسی دارند که به اینترنت متصل است و ... بیشتر بخوانید »

تعطیلات آمریکا

تعطیلات آمریکا تعطیلات آمریکا نیز مانند هر کشور دیگه که دارای تعطیلات رسمی است ، می باشد که مطابق با تقویم و به مناسبت های مختلف روی میدهد. در این مقاله تا با برخی از آنها آشنا می شویم . تعطیلات فدرال هر دولت فدرال ممکن است روزهایی را به عنوان تعطیل اعلام کند. در این تعطیلات تقریباً تمام مراکز دولتی ... بیشتر بخوانید »

حقایقی درباره آمریکا (بخش دوم)

حقایقی درباره آمریکا ( بخش دوم ) : در بخش قبل راجب جنبه های مختلف آمریکا و حقایقی در مورد این کشور بر اساس آمار های اعلام شده پرداختیم . در این بخش نیز به مطرح کردن ادامه این آمارها خواهیم پرداخت . یکی از موضوعات جالب در مورد آمریکا مربوط به خطوط تلفن این کشور پهناور است که با ... بیشتر بخوانید »

حقایقی درباره آمریکا (بخش اول)

حقایقی درباره آمریکا (بخش اول) آمریکا کشور اسرار آمیزی است که در هر گوشه آن پر از نکات شگفت انگیز می باشد . در این مقاله کوتاه سعی می کنیم تا نکات عمومی و خاص کشور بزرگ آمریکا را به شما معرفی کنیم . آمریکا کشور پهناوری است که از سمتی در محاصره اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام قرار گرفته ... بیشتر بخوانید »

معرفی ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا ، کشوری بزرگ در آمریکای شمالی که اغلب با عناوینی چون «US» ، «USA» ، «United States» یا «America» خطاب می گردد. این کشور به عنوان سومین کشور پر جمعیت جهان ، خانه بیش از ۳۱۰ میلیون نفر در شهر های بزرگ  ، حومه های وسیع و مناطق دست نخورده و طبیعی زیبا است . با توجه ... بیشتر بخوانید »