پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » اخبار دانشگاه ، پذیرش دانشجویی و بورسیه

اخبار دانشگاه ، پذیرش دانشجویی و بورسیه

کمک هزینه پایان نامه دکترا

Fellowship_Slider

برنامه اعطای کمک هزینه پایان نامه دکترا برای پروپوزال آنلاین در سال ۲۰۱۶ هم اکنون در دسترس است و این پروپوزال ها تا ۱۹ آگوست ۲۰۱۵ پذیرفته می شود. به تعداد ۱۵ کمک هزینه پایان نامه را تا ۱۵۰۰۰ دلار را به هر دانشجوی دکترا یا D.B.A. برای کمک به پایان نامه ها در زمینه کارآفرینی اعطا می کند. این برنامه رقابتی ... بیشتر بخوانید »

درخواست کمک های مالی

بورس و وام برای ادامه ی تحصیل با ویزای دانشجویی آمریکا     گزارش های بسیاری حاکی از آن است که بسیاری از متقاضیان موفق به دریافت کمک مالی نمی شوند در حالیکه آنها برای آن واجد شرایط هستند. یک برآورد آن است که ۱٫۸ میلیون دانشجو در سال ۲۰۰۶ که واجد شرایط کمک مالی بودند درخواست نداده اند. درخواست ... بیشتر بخوانید »

کارمندان پذیرش دانشگاه

کارمندان پذیرش دانشگاه: در ادامه ی مطلب قبلی ویکی پدیا در خصوص پذیرش تحصیلی آمریکا یک کارمند نوعی در یک دانشگاه شامل یک سرپرست یا معاون اول برای پذیرش یا مدیریت ثبت نام٬ مدیران سطح متوسط یا دستیاران مافوق٬ مسئولان پذیرش و کارکنان حمایت دولتی می باشد. مسئول اصلی مدیریت ثبت نام گاها عالی ترین مقام بلند پایه در سازمان ... بیشتر بخوانید »

پذیرش کالج در آمریکا

پذیرش کالج در دانشگاه های ایالت متحده آمریکا پذیرش دانشگاهها در ایالات متحده به روند درخواست ورود به موسسه ها ی تحصیلات عالی برای دانش جویان دوره ی کارشناسی بر می گردد که در یکی از ۲۶۷۵ مدرسه ی ملی غیر انتفاعی ۴ ساله تحصیل کرده اند.  عموما  , پژوهش دانشگاهها  در دانش آموزان سال سوم با بیشترین فعالیت که ... بیشتر بخوانید »

رکود جذب دانشجویان خارجی در انگلیس

دانشگاه های انگلیس برای اولین بار از سال ۱۹۸۵ با رکود جذب دانشجویان خارجی مواجه شدند: تحقیقات روز چهارشنبه نشان داد که برای اولین بار در ۳۰ سال اخیر، تعداد دانشجویان خارجی در دانشگاه های انگلیس کاهش یافته است. قوانین سخت تر ویزا و شهریه های بالاتردر انگلیس باعث شده دانشجویان دانشگاه های استرالیا و آمریکا را انتخاب کنند. تحقیق ... بیشتر بخوانید »

انتخاب رشته اصلی برای ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا

انتخاب رشته اصلی برای ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا در دانشگاههای آمریکای شمالی، برنامه اصلی شما برای تحصیل رشته اصلی (Major) نامیده می شود. انتخاب رشته اصلی یک تصمیم هیجان انگیز است و شما باید در انتخاب رشته دقت لازم را بعمل آورید.همچنین باید موقع اقدام به انتخاب رشته، رشته علاقه اتان را در نظر بگیرید، اما ضروری نیست ... بیشتر بخوانید »