پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » اخبار دانشگاه ، پذیرش دانشجویی و بورسیه » کمک هزینه پایان نامه دکترا
کمک هزینه پایان نامه دکترا

کمک هزینه پایان نامه دکترا

برنامه اعطای کمک هزینه پایان نامه دکترا برای پروپوزال آنلاین در سال ۲۰۱۶ هم اکنون در دسترس است و این پروپوزال ها تا ۱۹ آگوست ۲۰۱۵ پذیرفته می شود. به تعداد ۱۵ کمک هزینه پایان نامه را تا ۱۵۰۰۰ دلار را به هر دانشجوی دکترا یا D.B.A. برای کمک به پایان نامه ها در زمینه کارآفرینی اعطا می کند.

این برنامه رقابتی برای دانشجویانی که به دنبال مدارک دکترا از موسسات آموزش عالی معتبر ایلات متحده هستند در دسترس است. این برنامه برای دانشجویانی در نظر گرفته شده است که در مرحله فرموله کردن پروپوزال پایان نامه هستند یا کاندیدا های دکترا که اخیرا طرح پایان نامه آن ها پذیرفته شده است. انتظار می رود که درخواست کنندگان پایان نامه دکترای خود را تا پایان سال تحصیلی ۲۰۱۶-۲۰۱۵ به اتمام برسانند.

دانشجویان فارغ التحصیل که علاقه مند به برنامه کمک هزینه پایان نامه هستند می توانند درخواست برای طرح های پایان نامه را به صورت آنلاین در سایت ما و از قسمت تماس با ما اعلام نمایند. تمام طرح های پایان نامه به صورت آنلاین باید تا ساعت ۵ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۹ آگوست ۲۰۱۵ به وقت مرکز آمریکا تکمیل و فرستاده شوند.

پذیرفته شدگان می توانند این کمک هزینه را برای هزینه های مرتبط با پایان نامه شامل جمع آوری و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعلاتی، نرم افزارها یا سخت افزارهای تخصصی، هزینه های دوره و سفر خرج کنند.

whmy