پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » اخبار و اطلاعیه های سایت

اخبار و اطلاعیه های سایت

شرکت‌هایی که بیشترین حقوق را می دهند

MBA-

( Master of Business Administration =  مدیریت ارشد کسب و کار ) شرکت‌هایی که بیشترین حقوق را می دهند به دانش‌آموختگان MBA چطور بیشترین بهره (پول) را از مدرسه‌ی کسب‌وکار نصیب خود کنیم. تحصیل در مدرسه‌ی کسب‌وکار تقریباً برای هر کسی یک سرمایه‌گذاری پرسود به حساب می‌آید، اما پولی که بعضی از دانش‌آموختگان این مدرسه‌ها با مدارکشان به جیب می‌زنند بیشتر ... بیشتر بخوانید »

شرایط ویزای امریکا برای ایرانیان

شرایط ویزای امریکا برای ایرانیان

گفتگوی خانم سارا گرو با رادیو فردا درباره شرایط ویزای آمریکا برای ایرانیان اکنون این فرصت پیش آمده که با سارا گرو، یکی از مسئولان امور کنسولی وزارت خارجه آمریکا که به زبان فارسی هم صحبت می‌کند گفت‌وگو کنیم : ♦ ایرانیان چطور می‌توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند و باید در کدام کشورها به سفارتخانه‌های آمریکا مراجعه کنند متشکرم از ... بیشتر بخوانید »

توافقنامه ایران و آمریکا

iran-amrika

متن توافقنامه ایران و آمریکا به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به وین، اهم موارد مندرج در برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و ۱+۵ که از سوی تیم مذاکره کننده ایرانی در اختیار رسانه ها قرار گرفت، به شرح زیر است: – جمهوری اسلامی ایران و دولت های عضو گروه ۱+۵ (شامل آمریکا، آلمان, انگلیس، چین، فرانسه و روسیه همراه ... بیشتر بخوانید »

کمک هزینه پایان نامه دکترا

Fellowship_Slider

برنامه اعطای کمک هزینه پایان نامه دکترا برای پروپوزال آنلاین در سال ۲۰۱۶ هم اکنون در دسترس است و این پروپوزال ها تا ۱۹ آگوست ۲۰۱۵ پذیرفته می شود. به تعداد ۱۵ کمک هزینه پایان نامه را تا ۱۵۰۰۰ دلار را به هر دانشجوی دکترا یا D.B.A. برای کمک به پایان نامه ها در زمینه کارآفرینی اعطا می کند. این برنامه رقابتی ... بیشتر بخوانید »

خدمات اولیه

پشتیبانی کامل در بدو ورود به دانشگاه از خدمات اولیه ی ما به شما ثبت نام راحت و آسان در دانشگاه های آمریکاست. شما می توانید از مشاوره ثبت حرفه ای، راهنمایی کارشناسانه  در امور ویزا، برنامه های تقویت زیان انگلیسی مخصوص دانشجویان خارجی و یک سیستم پذیرش کارآمد بهره مند شوید.ما متخصصینی داریم که به شما کمک خواهند کرد ... بیشتر بخوانید »

نوروز مبارک

نوروز مبارک تنها خداست که میداند “بهترین” در زندگیتان چگونه معنا میشود! ما در سال نو آن بهترین را برایتان آرزو میکنیم. شرکت  Global Success Solution سال نوی ۱۳۹۲ رو به همه ی ایرانیان عزیز تبریک میگوید و امیدوار است این سال برای تمامی هموطنان سالی پر از شادی و نشاط و تندرستی باشد. همچنین این شرکت با خدمات پیشرو ... بیشتر بخوانید »