یکشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

خدمات اولیه

پشتیبانی کامل در بدو ورود به دانشگاه

خدمات اولیه

از خدمات اولیه ی ما به شما ثبت نام راحت و آسان در دانشگاه های آمریکاست. شما می توانید از مشاوره ثبت حرفه ای، راهنمایی کارشناسانه  در امور ویزا، برنامه های تقویت زیان انگلیسی مخصوص دانشجویان خارجی و یک سیستم پذیرش کارآمد بهره مند شوید.ما متخصصینی داریم که به شما کمک خواهند کرد تا در دانشگاههای آمریکا و کانادا به موفقیت برسید.

 

چرا باید در وبسایت دانشگاههای آمریکا و کانادا برای ثبت نام اقدام کنید.؟

مزیت

اقدام به ثبت نام از طریق ما

اقدام به ثبت نام مستقیماً از طریق دانشگاه

آسانتر

 

یک فرم ثبت نام ساده شده
فرم ما به شما اجازه می دهد که همزمان برای ثبت نام در چند دانشگاه اقدام کنید. ما در برای مدارک حمایتی که شما نیاز دارید سفارش می کنیم، به شما کمک میکنیم از شرایط پذیرش با خبر شوید، و به شما اطمینان می دهیم که فرم ثبت نام کاملی برای شما به داشنگاههای ایالات متحده آمریکا و کانادا ارسال خواهد شد.
برای هر دانشگاه باید فرم ثبت نام جداگانه پر کرده و هزینه هر کدام را جداگانه بپردازید. شرایط پذیرش بین دانشگاه بسیار متفاوت خواهد بود

سریعتر

 

تأییدیه سریع پذیرش

 ما تأییدیه پذیرش شما را در یکی از دانشگاه ها ظرف مدت نهایتاً ۲ هفته از زمان دریافت فرم ثبت نام تان برایتان ارسا خواهیم کرد. همکاری نزدیک ما به هر کدام از دانشگاه بدان معنی است که ما برای گرفتن جواب سئوالات شما در اسرع وقت با آنها در تماس خواهیم بود.

اگر موفق به ثبت نام شوید، حدوداً ۴ ماه بعد از ثبت نام طول می کشد تا پیشنهادی دریافت کنید. این زمان برای دوره های کارشناسی ارشد بیشتر خواهد بود.

بدون نیاز به مدرک TOFEL یا IELTS

پذیرش شما حتی با سطح زبان انگلیسی پائیناگر مهارت زبان انگلیسی شما در سحط شرایط ورودی دانشگاه نباشد از طریق ما شما به یک دوره ی ESL  مخصوص دانشجویان خارجی در محیط داشنگاه ملحق خواهید شد. شما برای پذیرش از طریق ما نیاز به نمره تافل یا آیلتس نخواهید داشت. شما برای اثبات داشتن مهارت در زبان انگلیسی باید در یکی از آزمونهای استاندارد رسمی زبان انگلیسی (تافل یا آیلتس) حداقل نمره را کسب کرده باشید.

 

کمک به شما برای پر کردن فرم ثبت نام در دانشگاه

مشاوره ثبت نام

ما ارزیابی حرفه ای از صلاحیت تحصیلی ، شرایط و اهداف والای شما بعمل خواهیم آورد- و سپس شرایط شما را با دانشگاه و دوره ای که هم مناسب نیازهای شما و هم بودجه شما باشد مطابقت می دهیم. ما همچنین می توانیم با ارائه مشاوره تخصصی برای برنامه های شخصی اتان به استعداد و توانایی هایی هایتات استفاده کنید.

 

اقدام به ثبت نام در هر زمان

پذیرش های دوره ای بدان معناست که شما میتوانید در طول سال اقدام به ثبت نام کنید. تخصص ما در پذیرش تقاضاهای ثبت نام به تاخیر افتاده است.

 

حمایتهای ما قبل از رسیدن به دانشجو دانشگاه از مهمترین خدمات اولیه:

قبل از اینکه شما کشور خود را ترک کنید :

 

ما در زمینه درخواست ویزای دانشجویی به شما کمک خواهیم کرد

ما محل اقامت دانشجویان دوره ESL و مقطع لیسانس را آماده خواهیم کرد.

به شما اطمینان خواهیم داد که تحت پوشش کامل بیمه قرار خواهید گرفت.

 

آشنا سازی ( تعیین موقعیت)

قبل از خروج شما از کشورتان ما اطلاعات کامل و جامعی در مورد زندگی و تحصیل در ایالات متحده آمریکا و کانادا برایتان ارسال خواهیم کرد. مراحل ثبت نام شما کامل خواهد شد و شما در ابتدای ترم قبل از شروع کلاس ها یک برنامه آشناسازی کامل مخصوص دانشجویان خارجی دریافت خواهید کرد.

 

مسیر سریع برای اخذ مدرک دانشگاهی

تقویت سطح زبان انگلیسی شما برای ورود به دانشگاه نیازمند زمان و هزینه خواهد بود.ما فوق برنامه های آموزشی مدونی برای دانشجویان خارجی تدارک دیده ایم تا آنها قادر باشند مقاله پایان ترم را بخوبی ارائه داده و امتیازات لازم برای مقطع تحصیلی اشان در همان زمانی که مشغول یادگیری مهارتهای زبان انگلیسی می باشند را کسب  کنند که نتیجه اش – صرفه جویی در پول و هزینه خواهد بود. اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های آموزشی مقطع لیسانس و دوره های پیش از مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای ایالات متحده آمریکا و کانادا

خدمات بیشتر ما به دانشجویان و تازه واردین در کشور آمریکا

 

 

منبع اقتباس