پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » بازگرداندن مالیات

بازگرداندن مالیات

بازگرداندن مالیات برای دانشجویان

بازگرداندن مالیات

♦ آماده سازی مالیات برای دانشجویان بین المللی

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در ایالات متحده، ممکن است متوجه نباشید که باید مدارک مالیاتی آمریکا را پر کنید و تشکیل پرونده دهید، و از همه مهمتر، زمان مهلت پایانش خیلی سریع فرا میرسد: ۱۵ آوریل ! راهنمای زیر به مهم ترین پرسش ها در مورد تشکیل دادن پرونده مالیاتی در ایالات متحده پاسخ داده و کمک میکند که شما این روند را شروع کنید.
خلاصه
بیشتر دانشجویان بین المللی برای اهداف مالیاتی غیر مقیم در نظر گرفته می شوند.
اگر شما هیچ گونه منبع درآمدی ندارید باید فرم ۸۸۴۳ را پرکنید.

اگر شما در سال گذشته درآمد داشته اید باید فرم ۸۸۴۳ و به احتمال زیاد فرم ۱۰۴۰NR-EZ را پر کنید.
هر دانش آموز بین المللی همراه با وابستگانشان باید فرم ۸۸۴۳ را پر کنند. هر فرد، بدون در نظر گرفتن اینکه آنها یک خانواده هستند، باید فرم ۸۸۴۳ خودش را جداگانه پر کرده و در یک پاکت جداگانه آن را ارسال کند. برای اطلاعات بیشتر، جزئیات بیشتری در مورد تشکیل دادن پرونده مالیاتی در ایالات متحده را مطالعه کنید.

♦ چرا باید فرم های مالیاتی پر کنم؟

هر دانش آموز بین المللی و وابستگان وی (از جمله همسران و کودکان در تمام سنین) اگر در طول سال گذشته در آمریکا بوده اند باید پرونده مالیاتی تشکیل دهند. در حالی که تشکیل پرونده مالیاتی دشوار به نظر می رسد، مزایای تشکیل پرونده زیاد است، علاوه بر اینکه یک قانون نیز می باشد:

•  شما ممکن است بازپرداخت دریافت کنید. برخی از دانش آموزان بین المللی با توجه به معاهدات مالیاتی و فقدان درآمد جدی در آمریکا برای بازپرداخت واجد شرایط می باشند.
• حفاظت از مالیات بر درآمد شما در سراسر جهان.
•  شما تعهدات ویزای خود را به انجام می رسانید. تمامی دانشجویان بین المللی باید حداقل فرم ۸۸۴۳ را به منظور اینکه تحت ویزای قانونی F، J، M&Q باقی بمانند پر کنند حتی اگر هیچ پولی در ایالات متحده در نیاورند.

♦ سیستم مالیاتی آمریکا -بررسی اجمالی

آمریکایی ها و دیگران ساکنان در این کشور باید مالیاتی به دولت ایالتی و فدرال پرداخت کنند، و این روند از طریق یک آژانس که خدمات تکمیل درآمد داخلی، و یا IRS نامیده می شود انجام می پذیرد. معمولاً زمانی که کسی درآمدی بدست می آورد بخشی از آن به طور خودکار کسر شده و به طور مستقیم به دولت ارسال می شود. سازمان هایی که به افراد پول پرداخت می کنند خلاصه ای از میزان پرداختی خود را هر ماه ژانویه و همچنین میزانی از آن که به دولت فرستاده شده است را ارسال می کنند. هدف از بایگانی کردن مالیات شما این است که گزارشی از تمام منابع درآمد شما به دولت، مبلغی که شما قبلاً پرداخت کرده اید و آنچه که شما هنوز هم بدهکار هستید ارسال شود. همچنین این یک فرصت برای ادعای کسر و یا معافیت هایی است که ممکن است واجد شرایطشان باشید. در پایان این روند، شما مبلغی که باید پرداخت می کردید را محاسبه می کنید. اگر شما بیش از آنچه در طول سال بدهکار بوده اید پرداخت کرده اید به شما این مبلغ اضافه بازپرداخت می شود. از سوی دیگر، اگر شما به اندازه کافی پرداخت نکرده باشید باید مبلغ بدهی باقیمانده را بپردازید.

♦ چگونه پرونده های مالیاتی را بایگانی کنم؟

راه های بسیاری برای بایگانی پرونده مالیات شما وجود دارد. شما می توانید فرم مناسب را خودتان بایگانی کنید، می توانید یک وکیل مالیاتی استخدام کنید، و یا می توانید نرم افزار آماده سازی مالیاتی مانند Sprintax خریداری نمایید. اکثر دانشجویان بین المللی خودشان پرونده مالیاتیشان را پر می کنند. با این حال، این کار به پیچیدگی درآمد به دست آمده شما بستگی دارد (در صورت وجود).

مرحله ۱: تعیین وضعیت اقامت شما
به طور کلی، بسیاری از دانشجویان بین المللی که ویزای F، J، Mو یاQ دارند برای اهداف مالیاتی بیگانگان غیر ساکن در نظر گرفته میشوند. دانشجویان بین المللی با ویزای F1 به طور خودکار برای ۵ سال اول اقامتشان بیگانگان غیر مقیم در نظر گرفته شده، و دانش آموزان با ویزای J به طور خودکار برای ۲ سال اول اقامتشان افراد غیر مقیم در نظر گرفته میشوند.اگر شما برای بیش از ۵ یا۲ سال در آمریکا بوده اید، آزمون حضور Substantial Present Test فرمولی است که برای تعیین اینکه آیا شما باید به عنوان یک مقیم و یا بیگانه غیر ساکن مشمول مالیات شوید وجود دارد.
من یک غیر مقیم هستم.
همه افراد غیر مقیم باید فرم ۸۸۴۳ را پرکنند، که در اصل ثابت می کند شما یک غیر مقیم هستید. علاوه بر این، تمامی دارندگان ویزای F-2 وJ-2 باید همان فرم را با صرف نظر از سن و درآمد شان به طور جداگانه پر کنند.
من برای اهداف مالیاتی یک فرد مقیم هستم.
اگر شما به عنوان یک مقیم تشکیل پرونده می دهید، شما باید درآمد آمریکایی و نیز درآمدتان در سراسر جهان را اعلام کنید. بنابراین، قبل از تشکیل پرونده به عنوان یک مقیم، چک کنید و ببینید به شرایط موارد استثنا نزدیک هستید یا نه.اگر شما هنوز هم فکر می کنید یک مقیم واجد شرایط هستید باید مانند یک شهروند آمریکایی پرونده مالیاتی تشکیل دهید. شما می توانید این کار را به صورت رایگان در وب سایت IRS انجام دهید، و یا می توانید از یکی از برنامه های آماده سازی مالیاتی فراوانی که ذکر شد استفاده کنید.

مرحله ۲: تعیین اینکه شما هیچ گونه درآمدی از منابع آمریکایی در سال داشته اید یا خیر.
بدانید که عوامل تعیین اینکه آیا شما پولی از منابع آمریکایی کسب می کنید یا نه برای افراد غیر مقیم و مقیم متفاوت است. اگر شما درآمدی از منبع آمریکایی دارید، احتمالا از طریق دستمزد، کمک هزینه تحصیلی، و / ​​یا بهره بانکی به دست شما میرسد.

مرحله ۳: تعیین اینکه شما نیاز به پر کردن چه فرمی دارید.
IRS دستورالعملی برای پر کردن بسیاری از فرم ها فراهم می کند. دستورالعمل را می توانید با رفتن به وب سایت IRS، و سپس جستجو بر اساس شماره فرم پیدا کنید.
شما ممکن است نیاز باشد همه یا تعدادی از فرم های زیر را پر کنید:

فرم هدف فرم اضافی دیگری نیاز دارد؟ اطلاعات بیشتر
Form 8843 اعلام وضعیت اقامت شما خیر برای همه بیگانگان غیر ساکن اجباری است،حتی اگر شما هیچ منبع درآمد آمریکایی ندارید. SSN و ITIN نیاز نیست.
Form 1040-NR اعلام درآمد آمریکایی خود و میزان مالیاتی که برای این درآمد بدهکار هستید. خیر اجباری برای همه غیر مقیمان با منبع درآمد آمریکایی. به یک شماره امنیت اجتماعی (SSN) و یا یک شماره شناسایی مالیات دهندگان مستقل (ITIN) نیاز است.
Form 1040NR-EZ                       نسخه ساده شده از ۱۰۴۰-NR . بیشترین دانشجویان بین المللی می توانند از این فرم استفاده کنند. خیر به SSN ,ITIN نیاز است.
Form W-7* درخواست برای ITIN بلی – پایین را ببینید. اگر از قبل SSN , ITIN دارید نیازی به این فرم نیست.
Form 843 درخواست برای بازپرداخت کسری مالیات امنیت اجتماعی و پزشکی بلی – همچنین این فرم را تحویل دهیدForm 8316.
۸۲۳۳ درخواست برای مزایای معاهده مالیات بر حقوق و دستمزد حاصل شده. بلی. همچنینارسال بیانیه مالیاتی خاص کشوری

Appendix A of Publication 519, US Tax Guide for Aliens. این فرم را به کارفرمایتان تحویل دهید نه به IRS.

W-8BEN درخواست برای مزایای معاهده مالیات بر پول کمک هزینه تحصیلی. ارسال این فرم به سازمانی که بورس تحصیلی به شما می پردازد نه IRS.

State-level return پرداخت مالیات بدهکار به ایالت و نه دولت فدرال، بستگی به ایالت و وضعیت مالیاتی شما دارد.

* اگر شما فرم W-7 را تحویل می دهید باید سند هویت و وضعیت خارجی خودتان را نیز ارسال کنید. این کار از طریق (DSO) مدرسه تان انجام می شود، که می تواند نامه های تصدیق هویت و کپی گواهی از اسناد شما را تهیه کند. در زیر یک لیست از اسنادی که DSO ممکن است برای صدور این گواهی ها نیاز داشته باشد ذکر شده است، اما با یک مشاور دانشجویان خارجی مشورت کنید تا مطمئن شوید :
• کپی از گذرنامه شما
• کپی از ویزای شما
• کپی از شما I-20
• نامه پذیرش یا بورس تحصیلی

مرحله ۴: چه اطلاعاتی برای پر کردن این فرم ها نیاز دارم؟
شما مدارک زیر را برای درست پر کردن فرم های مالیاتی خود و یا برای ارسال به خدمات آماده سازی مالیاتی مانند Sprintax نیاز دارید.نسخه هایی از هر یک از این فرم ها باید با اظهارنامه مالیاتی ایالتی و فدرال فرستاده شوند.

فرم هدف ارسال توسط
W-2   کارفرمای شما گزارشی از دستمزد شما و مالیات کسر شده از دستمزد می دهد. ۴۱۶۷۰
۱۰۹۹ بانک شما گزارشی از بهره حاصل شده از حساب شما می دهد. ۴۱۶۷۰
۱۰۴۲-S اگر شما قبلاً ادعای نفع معاهده مالیاتی و درآمد بورس تحصیلی کرده اید که برای هزینه ها و شهریه های دیگر استفاده شده است، گزارشی از دستمزد پرداختی به شما می دهد. (مانند اتاق و یا سفر) March 15th, 2014

مرحله ۵: تعیین اینکه  شما بدهکاری دارید یا خیر
در مرحله ای که تمام فرم ها به درستی پر شدند شما متوجه خواهید شد که آیا بدهی مالیاتی دارید یا دولت باید به شما باز پرداختی داشته باشد.  اگر شما باید مبلغی پرداخت کنید، بهترین گزینه این است که چکی با اسناد مالیاتی خود ارسال کنید، چرا که شما باید با پست پرونده خود را بایگانی کنید.( مرحله ۷ را ببینید)

مرحله ۶: اسناد  را دو بار بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها درست هستند.
قبل از اینکه اسناد خود به طور نهایی ارسال کنید، مطمئن شوید که موارد زیر در تمام فرم ها درست هستند:
• نام و نام خانوادگی و یا SSN و یاITIN که در هر صفحه آورده شده اند (مگر اینکه شما برای یک ITIN درخواست میدهید، و در حال حاضر ندارید).
• آدرس پستی شما در هر فرم درست است تا بتوانید چک بازپرداخت خود را دریافت کنید.
• ریاضی و محاسبات هر فرم را دو بار چک کنید.

مرحله ۷: فرم های خود را به آدرس مناسب پست کنید.
غیر مقیمان اجازه ندارند به صورت الکترونیکی تشکیل پرونده دهند.بنابراین، شما باید اسناد چاپی را به آدرس صحیح پست کنید.این مهم است که پرونده ها به آدرس درست ارسال شوند. در غیر این صورت ممکن است به دلیل تأخیر جریمه شوید. مهلت ها را به خاطر داشته باشید!

فرم هایی که باید پر شوند آدرس مهلت
فقط فرم ۸۸۴۳ Department of the Treasury
Internal Revenue Service Center
Austin, Texas
۷۳۳۰۱-۰۲۱۵
June 15th, 2014
فرم ۸۸۴۳ و ۱۰۴۰-NR و دیگر فرم ها اگر مناسب باشد (نه فرمW-7 و  قرار ندادن مبلغ پرداختی) Department of the Treasury
Internal Revenue Service Center
Austin, Texas
۷۳۳۰۱-۰۲۱۵
April 15th, 2014
فرم ۸۸۴۳ و ۱۰۴۰-NR با قرار دادن مبلغ پرداختی Internal Revenue Service
P.O. Box 1303
Charlotte, North Carolina
۲۸۲۰۱-۱۳۰۳
April 15th, 2014
فرم W-7 به همراه تمام فرم های لازم برای بازپرداخت مالیات، شامل پرداخت Internal Revenue Service
ITIN Operation
P.O. Box 149342
Austin, Texas 78714
April 15th, 2014
فرم های بازپرداخت مالیات ایالتی برای آدرس یا مشاور دانشجویان خارجی خود مشورت کنید. مهلت مالیات ایالتی برای هر ایالت متفاوت است.بهتر است همراه با فرم های مالیات فدرال پر شوند.

مرحله ۸: یک کپی از تمام مدارک را برای خودتان نگه دارید.
توصیه می شود که اسناد مالیاتی خود را حداقل به مدت هفت سال نگه دارید برای زمانی که ممکن است IRS ادعایی  کند.