پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » بیمه دانشجویی

بیمه دانشجویی

خدمات ویزای آمریکا همراه با بیمه دانشجویی

بیمه دانشجویی

گروه مشاوره ویزای دانشجویی GSS بهترین برنامه های بیمه سلامت و مسافرتی که متناسب با نیازهای منحصر به فرد تحصیل در خارج از کشور و مقرون به صرفه ترین نرخ برای دانشجویان بین المللی طراحی شده اند را ارائه می دهد. برنامه های آنها در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و نیازهای روزمره دانشجویان و نیز حوادث غیر مترقبه را به خوبی پوشش می دهند!

برنامه های بین المللی بیمه دانشجویی  آنها عبارتند از:

• امنیت دانشجویی
• بیمه درمانی دانشجویی ماهانه در سراسر جهان
• تجدید پذیر به صورت ماهانه

سفر اطلس

• بیمه سلامت سفر بین المللی
• ۵ روز تا ۳۶۵ روز – تجدید پذیر تا ۳۶ ماه

پزشکی جهانی

• پوشش پزشکی عمده
•تجدید پذیر به صورت سالانه

کدام طرح بیمه دانشجوی بین المللی برای من مناسب است؟

تلاش برای پیدا کردن طرح بیمه دانشجویی بین المللی مناسب برای خودتان می تواند مشکل باشد، زیرا گزینه های بسیاری بسته به نیازهای شما موجود هستند.  برای یک راهنمایی سریع، لطفا مطالب زیر را ببینید:
• دانشجویان بین المللی محصل در ایالات متحده آمریکا – امنیت دانشجویی بهترین گزینه برای شما است.
• دانشجویان آمریکایی که در حال تحصیل در خارج از کشور هستند –  امنیت دانشجویی و یا سلامت سفر اطلس بهترین گزینه ها برای شما هستند.
• دانشجویانی که به سراسر جهان سفر می کنند – سلامت سفر اطلس
به طور کلی اگر شما دانش آموز هستید و برای تحصیل در خارج از کشور به مدت یک سال یا بیشتر برنامه ریزی کرده اید، امنیت دانشجویی بهترین گزینه است.  اگر شما دانش آموز هستید و برای سفر از جمله در طول ماه های تابستان و یا تعطیلات بهاره برنامه ریزی کرده اید، طرح اطلس توصیه می شود. برای پوشش بلند مدت و یا برای دانشجویانی که خانواده دارند توصیه می شود از طرح شهروندان بین المللی که بیمه پزشکی اصلی که تجدید پذیر به طور سالانه است استفاده شود.

چه کسی بیمه کننده است؟

تمام طرح های بیمه بین المللی این مؤسسه توسط HCC (خدمات بیمه پزشکی)  و تحت لیسانس لویدز لندن، که امتیاز A بهترین و A قویترین را در رتبه بندی های استاندارد و پورز Poors دارد، تجویز شده اند.

چه کسی این طرح ها را ارائه می دهد؟

چک لیست سفر شما باید شامل گرفتن پوشش بیمه درستی باشد.  اگر شما یک شهروند ایالات متحده هستید که در خارج از کشور تحصیل می کنید، یک دانشجوی بین المللی محصل در خارج و یا یک شهروند ایالات متحده محصل در ایالات متحده آمریکا می باشید، آنها یک برنامه برای شما دارند. برای دانشجویان بین المللی، مدرسه از شما میخواهد قبل از ثبت نام یک بیمه امنیتی داشته باشید. بیمه سلامت و درمان توسط بسیاری از مدارس و یا دولت ها پوشش داده نمی شوند – مطمئن شوید که شما را پوشش داده اند. شرکت ما خدمات بیمه سلامت، درمان و مسافرت را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد.

Hospitals