دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در آلاسکا

تحصیل در آلاسکا

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در آلاسکا 

مرکز – جونو
بزرگترین شهر – انکوریج
جمعیت ۷۳۶,۷۳۲
منطقه زمانی – آلاسکا

تحصیل در آلاسکا

ایالت آلاسکا بزرگترین ایالت امریکا از نظر مساحت است و در شمال غربی ترین نقطه در قاره آمریکا واقع شده است. با وجود اندازه قابل توجهی که دارد، ایالت آلاسکا در واقع کمترین جمعیت را در میان ایالت های دیگردارد و تقریباً نیمی از جمعیت شهروندانش در داخل و اطراف شهرستان بزرگ انکوریج Anchorage (تنها شهر آلاسکا با جمعیت بیش از ۱۰۰,۰۰۰ نفر ) زندگی می کنند.

علاوه بر این آلاسکا دارای پنج شهرستان بزرگ می باشد، با جمعیت های مختلف از۱۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ نفر (Fairbanks، Badger ، Knik-Fairview ، College و پایتخت آلاسکا Juneau) و همچنین بیش از ۵۰ شهرستان کوچک و شهرک های پراکنده در سراسر زمین های جغرافیایی اش دارد.

تصمیم گیری برای تحصیل در آلاسکا، به ویژه به عنوان بخشی از تجربه ی تحصیل در خارج از کشور ، قطعاً تصمیم کوچکی نمی باشد. دانشجویان بین المللی در آلاسکا با چالش های منحصر به فردی روبرو هستند از جمله خو گرفتن به آب و هوای جدید و گاهی اوقات آب و هوای سخت تر، بودجه بندی برای هزینه ی زندگی بالاتر از سطح متوسط ​​و تصمیم گیری بین یک محدوده کوچکتر از نهادهای کارشناسی و تحصیلات عالی بالاتر.

تحصیل در آلاسکا

با این حال، برای کسانی که یک چشم انداز روشنی از نوع تجربه تحصیلی خود در خارج از کشور دارند، انتخاب تحصیل در آلاسکا می تواند بهترین تصمیمی باشد که یک دانشجوی بین المللی در زندگی اش می گیرد! در بسیاری از موارد، دانشجویان بین المللی آلاسکا را برای تحصیل انتخاب می کنند چرا که آنها ارزش زیبایی و آرامشی که همراه با زمین های دست نخورده طبیعی فراهم شده، شهرستان کم جمعیت، و به طور کلی شیوه زندگی راحت تر را می دانند. شاید آنها ارزش فرصت یادگیری و استاد شدن در زبان انگلیسی را برای اهداف مربوط به فعالیت حرفه ای آینده خود می دانند، اما نه با فرو بردن خود در فشار و شلوغی شهرستان های بزرگ آمریکا با جمعیت بالا. بسیاری از دانشجویان بین المللی در آلاسکا ارزش این فرصتی که یک بار در طول عمر فراهم شده را می دانند تا هویت شخصی خود و محدودیت هایش را (جدا شدن ازمحدودیت های اجتماعی و خانواده ها، فرهنگ ها و جوامع پیشرفته) در یک محیط غنی از زمین های بکر و حیات وحش، زیبایی، و فضای شخصی پیدا کنند. در حالی که متوجه تصمیم خود برای تحصیل در آلاسکا هستند، آنها زمانی را نیز برای تجربه کردن بسیاری از پارک های آلاسکا و شگفتی های نفس گیر طبیعی، هیبت الهام بخش از جمله شفق شمالی شب در آلاسکا اختصاص می دهند.

تحصیل در آلاسکا

در حالی که بیش از چند کالج و دانشگاه در آلاسکا وجود ندارد، دانشگاههای معتبر آمریکا در این منطقه عبارتند از : University of Alaska- Anchorage ، University of Alaska- Fairbanks ، University of Alaska- Southeast ،Alaska Pacific University . دانشجویان بین المللی که تمایل به رشد شخصی از طریق ماجراجویی در زمین های وحشی را دارند نباید اجازه دهند دغدغه های مالی و ناامنی در مورد سازگاری با محیط های جغرافیایی آنها را از تحصیل در آلاسکا منصرف کند. برای کسب اطلاعاتی در مورد انتقال راحت و زندگی مقرون به صرفه و تحصیل در آلاسکا، دانشجویان بین المللی باید تبلیغات Craigslist جهت هم خانه شدن در آلاسکا و سوالات دانشجویان و دیگران برای برنامه ریزی حرکت اولیه به آلاسکا را مطالعه کنند.