دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در آیداهو

تحصیل در آیداهو

ویزای تحصیلی آمریکا برای تحصیل در آیداهو

مرکز – بویز
بزرگترین شهر – بویز
جمعیت ۱,۲۹۳,۹۵۳
منطقه زمانی – کوهستان

تحصیل در آیداهو
دانشجویان بین المللی به مرور زمان متوجه می شوند که منطقه شمال غربی آمریکا پرماجرا، امن، و نیز محل مناسبی برای یک تجربه خوب زندگی می باشد. فقط ۱,۲۹۳,۹۵۳ نفر در ۸۲۷۴۷ مایل مربع از جنگل های بکر و جریان رودخانه ها زندگی می کنند. آیداهو زمینی زیبا است. دانشجویان بین المللی میتوانند در ۱۳ جنگل ملی در آیداهو ماجراجویی کنند که سه تا از آنها توسط ایالت آیداهو کنترل می شود. مسیرهای پیاده روی در همه جا هستند و ماجراجویی با پای پیاده را آسان می کنند. دانشجویان خود را در یک جامعه ای از وسایل نقلیه بزرگراهی (همچنین OHVs نامیده می شود) خواهند یافت. بیش از ۱۳۷۰۰۰ OHVs در آیداهو ثبت شده است.

کمپینگ یکی دیگر از فعالیت های محبوب برای دانش آموزانی است که قصد تحصیل در آیداهو را دارند. دانشجویان بین المللی می توانند از چادر سنتی، کابین و یا “یورت” استفاده کنند. “یورت” یک چادر گنبدی دایره ای، به سبک مغولیبا قطر ۲۰ متر و کف تخته سه لا، دیواره مشبک با چوب جنگلی و یک نورگیر پلکسی گلاس روشن است. این پناهگاه عایق بندی شده طوری طراحی شده که در برابر بادهای تند، برف سنگین و گرمای تابستان پارک ها و تفریحگاه های آیداهو ​​مقاوم باشد.
با اینکه آیداهو بین خشکی محصور شده است اما دانشجویان بین المللی هنوز هم قادرند برخی از زمان خود را در آب صرف کنند. آیداهو بیش از ۳۰۰۰ مایل آب داخلی دارد که برای قایق سواری مناسب است. فصل قایق سواری از ماه آوریل تا نوامبر است. اگر دانش آموزان یک ریتم آهسته تری برای اکتشاف را ترجیح می دهند، ورزش های دیگر رودخانه ای از جمله قایقرانی های مختلف و ماهیگیری نیز وجود دارند.

تحصیل در آیداهو

در این آب ها، زیستگاه های طبیعی وجود دارند. آیداهو رتبه شماره یک در تولید ماهی قزل آلا را دارد. ماهی قزل آلای خونی ماهی معروف این ایالت است. بیش از ۹۳۰۰۰ مایل از رودخانه ها و نهرها به صورت مارپیچ در طول ایالت گسترده شده اند که ۴۲۰۰۰۰ ماهیگیر تفننی سالانه در آنها ماهیگیری می کنند.
در زمینه کشاورزی، آیداهو به خاطر سیب زمینی اش معروف بوده و تولید کننده برتر ملی می باشد. کشاورزی یکی از صنایع برتر آیداهو بوده و ایالت حتی سازمانی به نام کمیسیون سیب زمینی آیداهو دارد. به جز سیب زمینی، آیداهو تولید کننده عدس و نخود زمستانی اتریشی نیز می باشد.
سایر صنایع بزرگ در آیداهو شامل تولید، بهداشت و درمان، گردشگری، صنایع غذایی و چوب است. معدن نیز هفتمین صنعت عمده در آیداهو است. در واقع آیداهو به عنوان “سنگ کشور” شناخته می شود زیرا این ایالت کوه هایی با رگه های طلا، نقره، مس و سایر مواد معدنی دارد.

با وجود فعالیت های زیاد خارج از کلاس درس، دانش آموزان به راحتی قادرند کارهای زیادی انجام دهند! با این حال، دانشجویان بین المللی در آیداهو می توانند از میان انواع مؤسسات آموزش عالی یکی را انتخاب کنند.
تعدادی کالج و دانشگاه دولتی در آیداهو وجود دارند، از جمله موارد زیر :

کالج های دولتی

دانشگاه های دولتی

شهر بویز خانه ی بزرگترین دانشگاه دولتی آیداهو، یعنی دانشگاه ایالتی بویز (BSU) می باشد. بویز مرکز آیداهو و بزرگترین شهر آن، یک منطقه شهری بوده و همچنین بسیاری از فعالیت های داخل و یا خارج از محوطه دانشگاه را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. در محوطه دانشگاه، ورزش بخش بزرگی از زندگی دانشجویی BSU است. ورزشکاران در یک استادیوم با ۳۳۰۰۰ صندلی بازی می کنند. این ورزشگاه همچنین دارای چمن آبی بوده و ورزشکاران برای اولین بار در زمین بازی غیر سبز فوتبال آمریکایی بازی می کنند.
دانشگاه ایالتی آیداهو در سومین شهر پر جمعیت، Pocatello، قرار دارد. دانشگاه ایالتی آیداهو بیش از ۱۵۰۰۰ دانشجو دارد، اما هنوز هم اندازه کوچک کلاس های خود را حفظ کرده و بیش از ۲۰۰ برنامه تحصیلی دارد.
دانشگاه آیداهو قدیمی ترین دانشگاه در آیداهو است. دانشگاه آیداهو برای اولین بار در کشور مدرک دکترا در زمینه آموزش های ورزشی را ارائه می دهد و تنها دانشکده حقوق در آیداهو را دارد که حدود ۳۰۰ دانش آموز را با تضمین توجه شخصی به هر کدام ثبت نام می کند.

خارج از کلاس درس، دانش آموزان از یک محیط امن لذت می برند زیرا پایین ترین نرخ جرم و جنایت در غرب را دارد. در واقع، میزان جرم ۲۱٫۳ درصد کمتر از میانگین ملی است.
با وجود اکثریت قریب به اتفاق از سفید پوستانی که در آیداهو زندگی می کنند، آیداهو جوامع فرهنگی زیادی دارد. “باسک بلوک” در بویز در خیابان Grove واقع شده است. یک جامعه کوچک از Bizkaia در اسپانیا است که فرهنگ خود را با جشنواره ها و ساختمان های تاریخی زنده نگه داشته اند.
بسیاری از قبایل بومی آمریکا نیز آیداهو را خانه خود می دانند از جمله قبیله Coeur D’Alene ، قبیله Kootenia،shoshone Lemhi- ،Nez Perce، Shoshone-Bannock و Shoshone-Paiute.

دانشجویان بین المللی خود را درگیر کلاس های درس و فعالیت های زیاد فرهنگی در فضای باز خواهند یافت.