پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در اوهایو

تحصیل در اوهایو

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در اوهایو

مرکز – کلمبوس
بزرگترین شهر – کلمبوس
جمعیت ۱۱,۳۵۳,۱۴۰
منطقه زمانی- شرق

تحصیل در اوهایو

با این حال که برخی از دانشجویان چالش هایی برای پیدا کردن راه های جدید و هیجان انگیز جهت صرف زمان های تفریحی خود در ایالت اوهایو دارند اما آنها نیز سریع به مزایای هزینه نسبتاً پایین زندگی در آنجا اشاره می کنند. دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در اوهایو باید این درآمد حاصل از هزینه پایین مخارج را یک سود در نظر بگیرند!

هزینه زندگی در اوهایو کمتر از میانگین ملی است. دانشجویان بین المللی که در اوهایو تحصیل و زندگی می کنند می توانند درآمد قابل تصرف خود را صرف کشف این ایالت مرکزی و همچنین ایالت های همسایه از جمله ایندیانا، کنتاکی، غرب ویرجینیا، پنسیلوانیا و میشیگان کنند. بسیاری از این ایالت ها برخی از مدارس برتر در کشور را دارند و اوهایو می تواند یک ایالت انتقالی فوق العاده برای دانشجویان بین المللی باشد که به دنبال اکتشاف، ذخیره کردن مقداری پول و خو گرفتن به آب و هوای جدید ایالات متحده قبل از ورود کامل و طولانی تر به تعهد برنامه تحصیلی خود هستند. دانشجویان بین المللی محصل در اوهایو می توانند از یک شیوه زندگی پر ثمر و فعال لذت ببرند در حالی که در واقع  در خرج کردن نیز صرفه جویی می کنند، بر خلاف سایر دانشجویان که در ایالات محبوب دیگری زندگی می کنند.در واقع هزینه زندگی در اوهایو نزدیک به ۲۳ درصد کمتر از ایالت نزدیک ماساچوست و ۳۵٪ کمتر از ایالت کالیفرنیا است!

تحصیل در اوهایو

یکی دیگر از فواید زندگی در این ایالت برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در اوهایو این است که تعداد قابل توجهی از مدارس تخصصی فنی و حرفه ای را در این زمینه می توانند انتخاب کنند. این شامل بسیاری از مدارس می شود که تمرکز اولیه روی معماری دارند مانند دانشگاه کالج طراحی، معماری، هنر و برنامه ریزی، سینسیناتی، دانشگاه معماری و طراحی داخلی سینسیناتی، دانشگاه ایالت کنت دانشگاه معماری و طراحی محیط زیست، دانشگاه میامی گروه معماری و طراحی داخلی و مدرسه دانشگاه ایالتی معماری اوهایو Austin E. Knowlton. همچنین تعداد قابل توجهی از انواع  برنامه های تحصیلی وجود دارد: کسب و کار، دندانپزشکی، آموزش و پرورش، روزنامه نگاری، حقوق، پزشکی، پرستاری، بینایی سنجی، داروسازی، روانشناسی، بهداشت عمومی و دامپزشکی. البته دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در اوهایو نیز چندین دانشگاه دولتی و خصوصی در این ایالت بزرگ و همچنین مؤسسات آموزشی برتر واقع در ایالت های همسایه برای انتخاب در اختیار دارند.

اوهایو در بیشتر قسمت ها (مسلماً آب و هوای مناسب و معقولی برای دانشجویان بین المللی است ) آب و هوای مرطوب قاره ای دارد. تجارب نشان داده که اوهایو در حد متوسط ​​ماه های تابستان گرم و مرطوبی دارد  و زمستان به طور معمول سرد است. گفته می شود این در حالی است که ایالت از سرمای شدید به شکل طوفان برفی ناشی از اثر دریاچه ها، گردباد و گاهی اوقات زلزله و پس لرزه در امان نیست. دانشجویان بین المللی در اوهایو، به ویژه کسانی که این پدیده های سخت را برای بار اول تجربه می کنند و نا آشنا هستند، باید بیاموزند که در این شرایط چه واکنشی داشته باشند و همچنین روش های ایمنی و پروتکل تشریح شده برای چنین شرایطی را یاد بگیرند. دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در اوهایو باید در مورد چالش های اقتصادی و زیست محیطی منحصر به فردی  که در حال حاضر این ایالت با آنها روبرو است، تحقیق کنند تا تصمیم گیری آگاهانه ای برای انتخاب محل تحصیلشان داشته باشند.