دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در فلوریدا

تحصیل در فلوریدا

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در فلوریدا

پایتخت – تالاهاسی
بزرگترین شهر – جکسون ویل
جمعیت ۱۵,۹۸۲,۳۷۸
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در فلوریدا

هر سال فلوریدا برای دانشجویان بین المللی که به دنبال ادامه تحصیلات عالی خود هستند انتخاب اول است. بسیاری از دانشجویان خارجی از اینکه در یک مؤسسه با کیفیت بالا در فلوریدا و با کسری از هزینه ای که یک دانشجو در هر مکان دیگری باید پرداخت کند مشغول به تحصیل شوند متعجب خواهند شد. اگر شما در حال تحصیل برای یک شغل در یک زمینه تخصصی، مانند تولید فیلم، توسعه بازی های ویدئویی، انیمیشن در کامپیوتر و یا هنر های ضبط هستید،  دانشگاه Full Sail معروف، یک دوره برای شما دارد. فلوریدا همچنین دارای گزینه های متنوعی از دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و مدارس انتفاعی بوده که شما می توانید از آن ها در زمینه های حمل و نقل هوایی، قانون، کسب و کار، روزنامه نگاری، هنرهای زیبا و بسیاری دیگر مدرک بگیرید. به عنوان مثال، بررسی دانشگاه پرینستون، دانشگاه فلوریدا شمالی (UNF)  را به عنوان یکی از بهترین کالج های جنوب شرقی و همچنین بهترین کالج ارزشی در سال ۲۰۱۱ رتبه بندی کرد. UNF تنها نیست، فلوریدا ۵ کالج دیگر  نیز دارد که جزو مدارس نخبگان می باشند. همچنین خانه مدارس تخصصی تحسین شده ای می باشد، مانند دانشگاه Full Sail، که دانشجویان آمریکایی و بین المللی  را به طور یکسان در رشته های موسیقی، فیلم، رسانه ها و زمینه های مرتبط آماده می کند.

تحصیل در فلوریدا

بسیاری از دانشجویان خارجی مزایای زیادی که فلوریدا ارائه می دهد را تشخیص می دهند. در مقایسه با ایالت های دیگر در ایالات متحده آمریکا، فلوریدا با داشتن بیشترین دانشجویان بین المللی محصل در یک کالج یا دانشگاه در رتبه ۶ ام قرار گرفت. با توجه به گزارش های سال ۲۰۱۰، به تنهایی در حدود ۳۰۰۰ دانشجو بین المللی در فلوریدا تحصیل می کنند.  دانشگاه فلوریدا بالاترین آمار دانشجویان بین المللی  که ۴۲۰۰ نفر هستند را داراست. پس از آن دانشگاه بین المللی فلوریدا، دانشگاه میامی، دانشگاه فلوریدا مرکزی و دانشگاه فلوریدای جنوبی قرار دارند که روی هم ۸۲۹۳ دانشجو بین المللی را به خود اختصاص می دهند که بیش از یک چهارم کل دانشجویان بین المللی در فلوریدا است.

تحصیل در فلوریدا

به عنوان ۴ امین ایالت پرجمعیت و به سرعت در حال رشد در ایالات متحده ، کالج ها و دانشگاه  های فلوریدا توسط اقتصاد قوی و متنوع پشتیبانی می شوند.  بسیاری از این حوزه ها نیز با اقتصاد ایالت فلوریدا گره خورده اند، که تنها چند مورد از آنها شامل تمرکز قوی در گردشگری، تجارت بین المللی و کشاورزی است. به عنوان مثال، با داشتن بیش از ۶۰۰ مایل ساحل، جاذبه های گردشگری در سطح جهانی، بنادر و سابقه نسبتاً طولانی برای ایالات متحده که به سال ۱۵۳۱ برمیگردد، جای تعجب نیست که فلوریدا متکی به صنعت گردشگری خود می باشد که هر سال حدود ۷۶ میلیون بازدید کننده به فلوریدا می آورد. برای دانشجویان بین المللی در فلوریدا، این امر منجر به دوره ها و کارآموزی در زمینه های مهمان نوازی، مدیریت کسب و کار و یا حتی یک برنامه کارآموزی آشپزی روی یک کشتی کروز می شود. همچنین کالج ها در فلوریدا به سواحل در سطح جهانی، پارک های تفریحی، و یک محیط چند فرهنگی دسترسی دارند که تجربه تحصیل در فلوریدا را پر بار می کند.

علاوه بر این، با توجه به موقعیت جغرافیایی فلوریدا که در نقطه جنوب شرقی ایالات متحده قرار دارد، تجارت بین المللی  در هر سال تبدیل شده به تمرکز کلیدی روی تجارت کالا به ارزش ۱۲۸ میلیارد دلار. در واقع ۴۰ درصد از کل صادرات آمریکا به آمریکای لاتین از طریق این ایالت انجام می شود. با توجه به افزایش روز افزون تمرکز فلوریدا روی تجارت بین المللی، بسیاری از کالج ها در اینجا دوره هایی را برای تجارت بین المللی، کشتیرانی، کسب و کار بین المللی و غیره توسعه داده اند. این محیط بین المللی نیز به علوم انسانی گسترش یافته است و دانشجویان بین المللی که در فلوریدا تحصیل می کنند به کلاس های زبان و انسانی دسترسی خواهند داشت که آموزش اساسی فراهم می کنند تا دانشجویان عضوی از جامعه بین المللی  شوند.

تحصیل در فلوریدا

این ایالت به عنوان “ایالت آفتاب”  نیز شناخته می شود و یک دلیل خوب وجود دارد! بهره وری و رشد در بخش کشاورزی در طول سال به خاطر آفتاب افزایش یافته است. بنا به گزارش وزارت کشاورزی و خدمات مصرف کننده فلوریدا ، این ایالت تا امروز بیش از ۴۷,۵۰۰ مزارع تجاری دارد که از ۹۲۵۰۰۰۰ هکتار استفاده می شود. این ایالت رتبه اول در تولید پرتقال، گریپ فروت، نارنگی، نیشکر و دانه، کدو، هندوانه، ذرت شیرین، لوبیای تازه، گوجه فرنگی تازه، و خیار در بازار را دارد.  نه تنها بدین معنی است که دانشجویان امکان دسترسی به مواد غذایی تازه که به صورت محلی رشد کرده اند را دارند ، بلکه بدین معنا نیز می باشد که این صنعت کشاورزی تقاضای رو به رشدی در موسسات ایجاد کرده است که برنامه های با کیفیت بالایی ارائه دهند که روی کشاورزی، علوم زیستی، باغداری، جنگلداری، و غیره تمرکز داشته باشند.

تحصیل در فلوریدا

اورلاندوی فلوریدا نام مستعار “شرق هالیوود” را کسب کرده است از آنجا که دو استودیو بزرگ فیلم در آنجا وجود دارد نام مستعار مناسبی است، استودیو یونیورسال Universal Studio و استودیو دیزنی Disney’s Hollywood Studio. فلوریدا همچنین خانه برنامه های محبوب تلویزیونی، مانند CSI میامی، Dexter و فیلم هایی مثل Water boy و Miami Vice با بازی آدام سندلر می باشد. دانشگاه Full Sail  در اینجا واقع شده و انواع دوره ها و رشته های اصلی را برای هر کسی که به کار در فیلم یا تلویزیون تمایل دارد ارائه می دهد. فراتر از کلاس درس، فلوریدا ویژگی های یک محیط اجتماعی و متنوع برای اکتشاف را دارد. بسیاری از کالج های بزرگ تجربه دانشگاهی ارائه می دهند مانند جکسون ویل، میامی، تالاهاسی، گینسویل و غیره . ایالت نیز جمعیت متنوعی دارد که در آن ۱۹ درصد از جمعیت متولد خارج از کشور بوده و ۲۶ درصد از جمعیت به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنند. با استفاده از این پس زمینه های بین المللی، دانشجویان بین المللی معنای واقعی ” آمیزش”  ایالات متحده را درک می کنند زیرا فلوریدا خانه بسیاری از مردمی است که از سراسر جهان می آیند.

تحصیل در فلوریدا

چه برای پارک های تفریحی، سنت آگوستین St. Augustine  بخاطر تاریخ غنی آن و یا  Key West برای سواحل بکرش، به اورلاندو سفر کنید، فلوریدا تجربیات زیادی را می تواند ارائه دهد، از کالج هایش گرفته تا محیط الهام بخش آن.

از نقاط مهم ایالت فلوریدا می‌توان به سه پارک ملی پارک ملی بیسکین، پارک ملی درای تورتوگز و پارک ملی اورگلیدز در جنوب این ایالت اشاره کرد.