دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در ماساچوست

تحصیل در ماساچوست

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در ماساچوست

مرکز – بوستون
بزرگترین شهر – بوستون
جمعیت ۶,۳۴۹,۰۹۷
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در ماساچوست

ایالت ماساچوست، در بخش شمال شرقی ایالات متحده آمریکا واقع شده است، ایالت های همسایه شامل ایالت های رود آیلند، کنتیکت، ورمونت، نیو همپشایر بوده و در شرق نیویورک قرار دارد. در واقع بسیاری از دانشجویان بین المللی در ماساچوست ممکن است برای اولین بار تصمیم بگیرند که در شهر پر جمعیت و پویای نیویورک اقامت داشته باشند، اما بعد از آن متوجه می شوند که شهر پویای بوستون نیز تمام تنوع، و محرک های فرهنگی این شهر بزرگ را ارائه می دهد، اما در مقیاس متوسط ​​و کمی کوچکتر. گفته می شود که منطقه شهری بوستون هنوز هم با جمعیتی متنوع و بیش از ۶ میلیون نفر که حدود ۲ میلیون نفر از آنها در شهر بوستون زندگی می کنند یک شهر بزرگ آمریکا محسوب می شود.

با داشتن جایگاه غیر قابل انکار و منحصر به فرد این ایالت در تاریخ و فرهنگ آمریکا، از اولین دوره تاریخی استعماری آمریکا به بعد، ماساچوست همچنان نقش مؤثر اولیه خود را در فرهنگ بالا و هنر آمریکا بازی می کند. ماساچوست محل موزه ها و سایت های تاریخی ملی بیشماری در سطح جهانی ، و خانه ی برخی از آمریکایی های معروف خلاق دانشگاهی، هنرمندان، نویسندگان، موسیقی دانان و تولید کنندگان می باشد.نقش ماساچوست در آموزش و پرورش آمریکا نیز بدون رقیب است.

تحصیل در ماساچوست

نه تنها این ایالت محل قدیمی ترین مدارس ابتدایی و متوسطه در کشور بوده، بلکه قدیمی ترین و معتبر ترین کالج در کشور، دانشگاه هاروارد، که در ۱۶۳۶ در ماساچوست تأسیس شد نیز در این ایالت قرار دارد. دانشگاه هاروارد و دانشگاه همسایه اش، موسسه فناوری ماساچوست به طور مداوم در سال های پیاپی در میان بهترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می شود. علاوه بر این، بیش از ۱۲۰ نهاد با کیفیت برای آموزش عالی در ماساچوست وجود دارد که بیش از ۵۰ تای آنها در منطقه شهری بوستون واقع شده اند! دیگر دانشگاه های عالی رتبه در ماساچوست شامل دانشگاه بوستون، کالج بوستون، دانشگاه تافتس، دانشگاه ماساچوست آمهرست، دانشگاه شمال شرقی، دانشگاه براندیس، کالج ولزلی و کالج موسیقی برکلی (فقط به تعداد کمی اشاره شده) می باشند. برای تحصیل در ماساچوست باید روی لیست طولانی خودتان از موسسات جهانی این ایالت باریک بین شوید تا بر اساس منافع شخصی تحصیلی و جاه طلبی های طولانی مدت حرفه ای از میان گزینه های عالی یکی را انتخاب نمایید. اگر شما به دنبال بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود هستید نیز برنامه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. فرقی ندارد که شما در قلب بوستون زندگی کنید، مانند تحصیل در آکادمی ESL در CSI بوستون و یا ترجیح دهید در یک محیط روستایی باشید، ماساچوست مدارس و تنظیمات مناسبی برای انتخاب شما دارد.

تحصیل در ماساچوست تحصیل در ماساچوست

برای کسانی که در ماساچوست تحصیل می کنند همه چیز کار بدون تفریح نیست، جسیکا ساکن بوستون به شما این اطمینان را می دهد. جسیکا پس از گرفتن پذیرش از کالج بوستون در منطقه Chestnut Hill برای ادامه تحصیل به ماساچوست نقل مکان کرد. وقتی از وی سوال شد که دانش آموزان بین المللی که قصد تحصیل و زندگی در منطقه بوستون را دارند به طور خاص باید در ماساچوست انتظار چه چیز را داشته باشند، جسیکا گفت که “بوستون یک محل عالی برای دانشجویان بین المللی است زیرا مردم زیادی در این شهر خودشان دانشجو هستند و بسیاری از ما بومی این شهر نیستیم. “یک فرد بومی فلوریدا، جسیکا، مزایای بودن در کنار بسیاری از جوانان دیگر و دانش آموزان کالجی که در همان پروسه هستند را شرح داد” . “مردم ممکن است از بخش های روستایی و حومه ی ایالات متحده آمریکا، و یا از آب و هوای بسیار متفاوت به اینجا بیایند و در حال یادگیری برای مقابله با زمستان های سرد نیو انگلند هستند درست مثل شما” جسیکا در ادامه توضیح می دهد. جسیکا اذعان داشت که هنگام تحصیل در ماساچوست، این روند یک راه فوق العاده برای دیدار و ارتباط سریع با افراد جدید و جالب است. با در نظر گرفتن این موضوع، جسیکا به سرعت اشاره می کند که همچنین تعداد زیادی از بومیان بوستون بیش از حد خوشحال می شوند به افراد جدید خدمتی کنند. او به شوخی می افزاید که بومیان بوستون یک بخش فوق العاده و مهم در زندگی و تحصیل در ماساچوست هستند، ” زیرا یک نفر باید چگونگی لایه های لباس و درست تلفظ کردن ‘ورچستر’ را به ما بیاموزد!”

برای حمل و نقل نیز، جسیکا اصرار دارد نداشتن ماشین بهانه ای برای نداشتن اوقات خوب نمی باشد، او می گوید: “این یک جک در بوستون است که شما واقعا هرگز بیش از دو مایل از هر چیز فاصله ندارید. شما قادرید پیاده به هر جا بروید.” برای انجام کارهای سرگرم کننده نیز، جسیکا توصیه چک کردن ” فرهنگ بزرگ میخانه ” در بوستون ، بسیاری از سایت ها و پارک های تاریخی شهر، بازدید از موزه هنرهای زیبا، تماشای مردم در باغ های عمومی و خیابان Newbury، تلاش برای درس قایقرانی ارائه شده توسط دانشگاه های محلی (مانند MIT و BU)، حضور در یک بازی رد ساکس یا پیاده روی در یکی از مسیرهای پیاده روی بزرگ در اطراف این منطقه را می کند. هر آخر هفته در این شهر جریاناتی اتفاق می افتد، “در جشنواره آشپزی فلفل قرمز ، آبجو و بیکن، نمایشگاه کشتی های بلند، ورودی رایگان به موزه و یا کنسرت توسط گروههای محلی، کارهای ملی و یا ارکستر سمفونیک بوستون شرکت کنید “همانطور که وی میگوید، برای زندگی و کاوش در هنگام تحصیل در ماساچوست شما هرگز بهانه ای برای ماندن در خانه، حتی در سردترین شب ها ندارید.”