دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در نیویورک

تحصیل در نیویورک

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در نیویورک

مرکز – آلبانی
بزرگترین شهر – نیویورک
جمعیت ۸,۳۳۶,۶۹۷
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در نیویورک

نیویورک به دلیل تاریخ طولانی اش به عنوان ایستگاه مرکزی برای مهاجرت به ایالات متحده شناخته شده است. در طول سال، سفر به مقصد نیویورک به مراتب بیشتر از سفر به هر جای دیگری در جهان می باشد. برای بسیاری از افراد، نیویورک همیشه نمادی از رویای آمریکایی برای فرصت، رفاه، تأکید بر فردیت، خود مختاری و آزادی بوده و خواهد بود. هجوم  متنوع از افراد مهاجر به ایالات متحده در طول تاریخ باعث ایجاد تنوع فرهنگی و انرژی بی نظیری در شهر نیویورک شده است. وجود حدود ۸ میلیون نفر از همه نوع از اقوام و فرهنگ ها که در خود شهر نیویورک زندگی یا تحصیل می کنند، باعث شده این شهر پرجمعیت ترین و از لحاظ فرهنگی با نفوذترین شهر در تمام ایالات متحده باقی بماند.

برای دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در نیویورک، رویای آمریکایی فرصت و حق تعیین سرنوشت نمی تواند واقعی تر از این باشد! نیویورک در سطح جهان به عنوان یک مرکز مالی جهانی، مقصد بین المللی مهم برای مسافران خارجی به رسمیت شناخته شده و مسلماً محل دیدنی ترین مناظر شب در جهان می باشد!
در مورد کالج ها و دانشگاه ها نیز، دانشجویان بین المللی محصل در نیویورک می توانند مطمئن باشند که چندین مؤسسه آموزشی دولتی و خصوصی برتر برای انتخابشان وجود دارد. در واقع، نیویورک یکی از تنها ایالت های آمریکایی می باشد که خانه ی چند مدارس آیوی لیگ است. اینجا میزبان دانشگاه معتبر کرنل Cornell در منطقه دریاچه  Finger Lake از ایالت نیویورک بوده و همچنین دانشگاه تاریخی کلمبیا در داخل خود شهر نیویورک قرار دارد.

تحصیل در نیویورک

دانشجویان بین المللی محصل در نیویورک می توانند از میان طیف گسترده ای از کالج ها و دانشگاه در هر سیستم دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) و یا سیستم دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) یکی را انتخاب کنند. سیستم SUNY شامل چهار مرکز دانشگاهی (دانشگاه در آلبانی، دانشگاه بینگهامتون، دانشگاه در بوفالو و دانشگاه استونی بروک) بوده و بیش از ۶۰ کالج و دانشگاه اجتماعی، فنی، در مقطع کارشناسی دارد. سیستم SUNY بزرگترین سیستم آموزش دولتی تحصیلات بالاتر در ایالات متحده است که برخی از بهترین مدارس در شمال شرقی را دارد. به عنوان مثال، SUNY – Brockport، توسط نقد و بررسی پرینستون جزو بهترین ها رتبه بندی شد.

همچنین بیش از ۷۰ دانشگاه خصوصی بسیار معتبر در داخل ایالت وجود دارد. کالج مونرو، به عنوان مثال، با قطار کمتر از  ۳۰ دقیقه از شهر نیویورک فاصله دارد و به دانش آموزان مدرک گواهی، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. ۱۷۰ دانشجوی بین المللی از سراسر جهان دارد. کالج مونرو یک فرهنگ منحصر به فرد با کلاس های درس کوچک (اغلب کمتر از ۲۵ نفر) و استادانی که شما را با نام کوچک می شناسند را به دانشجویان ارائه می دهد. دانش آموزان یک رشته ی علوم انسانی را انتخاب کرده را و آن را با دوره های دیگر ترکیب می کنند تا آموزش جامعی داشته باشند. مدرسه جدید The New School یکی دیگر از نهادهای خصوصی است که درست در قلب  روستای گرینویچ قرار دارد و به خاطر دوره های هنر و طراحی، علوم اجتماعی، علوم مقدماتی، مدیریت و سیاست عمومی، و هنرهای نمایشی اش معروف می باشد.

تحصیل در نیویورک

نیویورک به عنوان یک مرکز فرهنگی نیز شناخته شده است زیرا انواع  کنسرت ها و اجراها در آنجا برگزار می شوند. در این شهر، مردم محلی و گردشگران به طور یکسان به موسیقی گوش می دهند و نمایش های برادوی را مشاهده می کنند. با تقاضایی که برای نمایش های درجه یک وجود دارد مدارس عالی نیز برای برآورده کردن این خواسته طراحی شده اند.  Persons مدرسه ی جدید طراحی، برای مثال، در زمینه ی آموزش هنر و طراحی به دانشجویان بین المللی پیشگام است. برنامه درسی آنها طوری طراحی شده که برخی از بهترین فارغ التحصیلان را با یک چشم انداز خلاق و نوآور تربیت کند. فارغ التحصیلان گزینه های شغلی مختلفی پیش رویشان خواهند یافت از جمله به عنوان هنرمند، طراح، دانشمند، تاجر و رهبر جامعه .

در مورد کارهایی که می توان در نیویورک انجام داد نیز یک لیست طولانی از انواع کارهای متناسب با شخصیت جوان افراد وجود دارد! دانشجویان بین المللی علاقه مند به اقتصاد جهانی، امور مالی، و سرمایه داری به طور کلی  به مراکز تجارت بین المللی پول مانند بورس اوراق بهادار نیویورک دسترسی دارند و حتی بسیاری از آنها می توانند فرصت هایی را برای کارآموزی و کار در شرکت های بزرگ مالی چند ملیتی برای دانشجویان فراهم کنند.
ایالت نیویورک یک انتخاب فوق العاده برای دانشجویان بین المللی  می باشد که به تاریخ آمریکا و جهان، به ویژه تاریخ  هنر و ادبیات علاقمند هستند. در واقع، دانشجویان بین المللی محصل در نیویورک که عشقی به تاریخ هنر دارند قطعاً  از اینکه در نزدیکی بسیاری از مکان های جغرافیایی که الهام بخش دنیای واقعی آثار هنری آمریکایی قرن ۱۹ هستند زندگی می کنند قدردان خواهند بود.

تحصیل در نیویورک

برخی از این چشم اندازهای الهام بخش کاملاً آمریکایی شامل دره بزرگ آپالاچی در شرق نیویورک، کوه های  Adirondack در غرب، کوه های Catskill، رودخانه هادسون، و آبشار نیاگارا که در همین نزدیکی هست می باشند. علاوه بر بازدید و تجربه کردن صحنه های طبیعت زیبای نیویورک، چند چیز فوق العاده سرگرم کننده و هیجان انگیز دیگر نیز در نیویورک عبارتند از: بازدید از طیف گسترده ای از جاذبه های فرهنگی و نشانه های تاریخی ( مانند مجسمه معروف آزادی در جزیره الیس، ساختمان وزارت امور خارجه، کارنگی هال، میدان تایمز، پارک مرکزی و سالن موسیقی رادیو سیتی در منهتن)، تجربه خرید در سطح جهانی و مد در سطح عالی (در مکان هایی مانند بازار منهتن و مغازه ها در کلمبوس سیرکل)، بازدید از موزه ها و گالری های هنری معروف از همه نوع ( مانند موزه هنر متروپولیتن و موزه موم مادام Tussauds )، لذت بردن از سرگرمی های درجه یک در باشگاه های کمدی تحسین برانگیز در سطح جهانی و سالن های اجرا ( مانند برادوی)، و بازدید کلاب های شبانه ی در سطح جهانی این شهر.