دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در ورمونت

تحصیل در ورمونت

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در ورمونت

مرکز – مونت پلییر
بزرگترین شهر – برلینگتون
جمعیت ۶۰۸,۸۲۷
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در ورمونت

هنگامی که یک دانشجوی بین المللی تصمیم می گیرد در ورمونت تحصیل کند، حتماً تجارب علمی آنها با محیط طبیعی زیبا و معماری سنتی نیو انگلند در شهرهای تاریخی و شهرستانها ی “ایالت کوه سبز”  تکمیل خواهد شد. این ایالت بین ماساچوست، نیوهمشایر، نیویورک و کانادا قرار گرفته و جنگل اطرافش را فرا گرفته است (بیش از ۷۰ ٪ از ایالت) و دارای اکوسیستم کوهستان، دره و دریاچه است که محیطی زیبا را ایجاد می کند. دانشجویان بین المللی می توانند در ورمونت به مطالعه، استراحت و اکتشاف بپردازند! برخی از فعالیت های مورد علاقه در این منطقه پیاده روی، قایقرانی، دوچرخه سواری، کمپینگ، قایقرانی، اسکی و اسنوبورد، ماهیگیری، اسب سواری، هاکی روی یخ و اسکیت، و نیز برف سواری است.

دانشجویان بین المللی در ورمونت می توانند به طور منظم از جشنواره های موسیقی و گردهمایی های علاقه مندان به بالون لذت ببرند. از اسکی بر روی آب دریاچه چاپلین گرفته تا دامنه های کوه ها در سراسر ایالت که ۸۸۵ مایل مسیر پیاده روی برای اسکی کلاسیک و اسکیت دارد، دانشجویان بین المللی در ورمونت فعالیت های زیادی را در تمام طول سال در دسترس دارند.

تحصیل در ورمونت

ایالت ورمونت در تاریخ استعماری آمریکا، فرانسه و بومیان آمریکایی غرق است و انجمن شهری سنتی آمریکایی دارد که هنوز هم حاکم امور محلی آنجا است. شهروندان ورمونت در طول تاریخ نشان داده اند که آگاهی سیاسی خوبی دارند و فعال اجتماعی نیز هستند. نه تنها این ایالت اولین ایالتی بود که خارج از ۱۳ مستعمره اصلی گنجانیده شد، بلکه اولین ایالتی بود که برده گری را غیر قانونی دانست. همچنین، این ایالت به طور مداوم در میان “باهوش ترین ایالت ها در آمریکا” رتبه بندی می شود که بر اساس نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان، نمرات آزمون های استاندارد، ثبت نام در موسسات بعد از دبیرستان و متوسط سطح آموزش و پرورش شهروندان آنجا تعیین می شود. به همین ترتیب، دانشجویان بین المللی در ورمونت از نظر سلامت و ایمنی نیز به طور مشابه از چنین رتبه بندی بالایی در سطح کشور لذت می برند. از دوره ۲۰۰۰ – ۲۰۰۸ ورمونت به عنوان سالمترین جای کشور برای زندگی اعلام شد که به دلیل تعداد شهروندان با پوشش بهداشت، نرخ کم مرگ و میر نوزادان، نرخ کم زایمان نوجوانان، نرخ پایین AIDS (پایین ترین در کشور) و طول عمر بالاتر از متوسط می باشد.

ایالت ورمونت همچنین دارای رتبه دوم نرخ پایین جرم و جنایت در این کشور و دومین کوچکترین جامعه است. شاید این عوامل باعث هزینه های بالای زندگی و نرخ شهریه های شیب دار در ایالت می شود. دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در ورمونت هستند باید انتظار  پرداخت بالای ۲۰۰۰۰ دلار برای هزینه های کمک درسی در برخی از دانشگاه های معتبرتر ایالت را داشته باشند. متوسط ​​درآمد ایالت بیش از ۵۲۰۰۰ دلار است که بین ۲۰ ایالت برتر در کشور رتبه بندی می شود. با این حال، ممکن است خبر خوب برای دانشجویان بین المللی در ورمونت این باشد که امید جبران آن هزینه های شیب دار در ایالت ۹۸ ٪ بوده و فرصت های زیادی برای کمک های مالی برای هزینه های تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای موسسات آموزشی آنجا وجود دارد. دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در خارج از کشور در ورمونت را دارند، باید IS School Search را برای کسب اطلاعات بیشتر چک کنند.