دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در ویرجینیای غربی

تحصیل در ویرجینیای غربی

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در ویرجینیا ی غربی

مرکز – چارلستون
بزرگترین شهر – چارلستون
جمعیت ۱,۸۰۸,۳۴۴
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در ویرجینیای غربی

دانش آموزان بین المللی از سراسر جهان، هر سال تحصیل در ویرجینیای غربی را یکی از گزینه های پیش رویشان می بینند. علت آن نه تنها کیفیت بالای آموزش درجه یک با هزینه های مقرون به صرفه است، بلکه ایالت آپالاچی ها یکی از زیباترین ایالت ها می باشد که از جنوب شرقی با ویرجینیا، درجنوب غربی با کنتاکی، در شمال غربی با اوهایو، در شمال شرق با پنسیلوانیا و مریلند در شرق هم مرز است. چارلستون پایتخت ویرجینیای غربی و بزرگترین شهر آنجا است.

ویرجینیای غربی از لحاظ تاریخی خیلی غنی است. نخستین کاشفان، جنگ های داخلی، زندگی استعماری، ورود به سیستم، استخراج  معادن ذغال سنگ و خطوط راه آهن، همه در شکل دادن به فرهنگ این ایالت کوهستانی کمک کردند و آن را به یک مکان سرشار از موسیقی، غذا، هنر و زندگی تبدیل کردند. چیزهای زیادی انتظار افرادی که قصد  تحصیل در ویرجینیای غربی را دارند می کشد.

در سال ۲۰۱۰، این ایالت از نظر کسب و کار به عنوان بهترین ۱۰ شهر کوچک در ایالات متحده آمریکا رتبه بندی شد که نشان دهنده رفاه این شهرستان است. مورگان تاون برای دانشجویان بین المللی در ویرجینیای غربی یک شهر آینده دار است. دانشگاه ویرجینیای غربی نیز در این شهرستان واقع شده است که  جزو ۹۵ امین مدارس دولتی  برتر در اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی سال ۲۰۱۱ قرار گرفت.

تحصیل در ویرجینیای غربی

در سطح جهانی، ویرجینیای غربی اقتصادی دارد که در پیش بینی سال ۲۰۰۹ بانک جهانی اسماً رتبه ۶۲ را در اقتصادهای بزرگ  کسب کرد. با GDP که ۶۳٫۳۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۹  بود (با توجه به گزارش ماه نوامبر ۲۰۱۰، از اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی)، رشد تولید ناخالص داخلی واقعی با افزایش ۷ درصد رتبه ۷ بهترین ها را در کشور داشت ، همچنین اینجا یکی از ده ایالتی بود که از نظر اقتصادی در آن سال رشد کرده بود. ویرجینیای غربی نرخ بیکاری ۹٫۳ ٪ در ژانویه ۲۰۱۰ داشت، که ماه اکتبر ۲۰۱۰ به ۸٫۵ ٪ کاهش یافت. این ایالت افزایش درآمد سرانه ۱٫۸ ٪ را در سال ۲۰۰۹ دید، در حالی که ۲٫۶ ٪ در سراسر کشور کاهش یافته بود.  این افزایش در درآمد سرانه تا حد زیادی به صادرات، که ۳ میلیارد دلاربود، نسبت داده شده است.

آموزش و پرورش، خدمات بهداشتی، استخراج از معادن، ثبت، کسب و کار، تجارت و نرم افزار، مهندسی و منابع معدنی نه تنها عوامل پشت این افزایش در درآمد سرانه بوده اند، بلکه همچنین رشته های مورد علاقه دانش آموزانی که در ویرجینیای غربی تحصیل می کنند نیز، می باشند. برخی از رشته های اصلی محبوب دیگر برای دانشجویان بین المللی در ویرجینیای غربی عبارتند از: حسابداری، پزشکی، تبلیغات و طراحی گرافیک، آموزش ورزشی، زیست شناسی، اقتصاد، کشاورزی، حقوق، علوم کامپیوتر، مدیریت تفریح ​​و گردشگری ، مددکاری اجتماعی، علوم اجتماعی و معلم آموزش و پرورش.

تحصیل در ویرجینیای غربی

کالج های رقیب در سراسر ویرجینیای غربی پراکنده هستند. این ایالت  یکی از امن ترین ایالت ها برای تحصیل اعلام شده است. اینجا یک ترکیب بی عیب و نقص از کیفیت، قیمت خرید، ایمنی و تعادل کار و زندگی دارد. تعداد کمی از دانشگاه های سطح بالا عبارتند از:

  • Concord University, Morgantown
  • West Virginia University, Athens
  • Marshall University, Huntington
  • Shepherd University, Shepherdstown
  • University of Charleston, Charleston
  • West Virginia State University, Institute
  • Bluefield State College, Bluefield
  • Wheeling Jesuit University, Wheeling

با داشتن زمین های مختلف، آب و هوا و زیبایی های طبیعی غیر قابل قیاس، دانشجویان بین المللی در غرب ویرجینیا هرگز دچار کمبود  فعالیت های فضای باز نخواهند شد. چندین پارک ملی، پارک  ایالتی و جنگل که کمپینگ دارند وجود دارد. جنگلبانان مستقر در پارک با کمال میل به بازدید کنندگان کمک می کنند. فعالیت های ممکن عبارتند از مطالعه طبیعت، اسکی، ماهیگیری، دوچرخه سواری، شکار، پیاده روی و شنا. تعداد زیادی از گردشگران و دانش آموزان در هر سال برای قایق سواری در آب سفید آنجا به این ایالت می آیند. ویرجینیای غربی محل جشنواره ها و نمایشگاه های بیشماری است. یک ملودی در هر گوشه به گوش می رسد، کارخانه شراب سازی در هر خم و موزه در هر گوشه به چشم میخورد، که باعث بهبود ایالت کوهستان شده اند.

شهرهای مهم زیادی مانند نیویورک ، واشنگتن دی سی به فاصله فقط چند ساعت از ویرجینیای غربی قرار دارند، با این حال، دانش آموزان هرگز نمی خواهند آنجا را ترک کنند!