دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در پنسیلوانیا

تحصیل در پنسیلوانیا

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در پنسیلوانیا

مرکز – هریسنبورگ
بزرگترین شهر – فیلادلفیا
جمعیت ۱۲,۲۸۱,۰۵۴
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در پنسیلوانیا

زمانی که نوبت به نقش تاریخی در تاریخ آمریکا و فرهنگ می رسد، پنسیلوانیا به تنهایی در گروه خودش قرار می گیرد. پرجمعیت ترین منطقه ایالت پنسیلوانیا از لحاظ فرهنگی شهر پر رونق فیلادلفیا است، که در آن رهبران سیاسی آمریکا از مناطق مختلف استعماری خود جمع شدند تا اعلامیه استقلال ننگین، سند نشان تمایل آمریکا برای تبدیل شدن به یک کشور مستقل از بریتانیا، را ایجاد کنند که در نهایت منجر به انقلاب ننگین آمریکا شد.

تحصیل در پنسیلوانیا

دانشجویان بین المللی در پنسیلوانیا می توانند از اهمیت تاریخ غنی آمریکایی این ایالت بهره بگیرند و از (بیش از ۱۵۰) نشانه تاریخی ملی (بیش از ۵۰ تا از آنها در داخل شهر فیلادلفیا قرار دارند) دیدن کنند. دانشجویان بین المللی علاقه مند به تاریخ آمریکا (و به طور کلی تاریخ ) دلایل زیادی برای تحصیل در پنسیلوانیا خواهند داشت، و هیچ کمبودی در برنامه های فوق برنامه در مورد میراث فرهنگی آمریکایی حس نخواهند کرد.

پنسیلوانیا در منطقه شمال شرقی ایالات متحده آمریکا واقع شده است و چهار فصل و آب و هوای قاره ای مرطوب دارد که در اکثر مناطق ایالت برقرار است (اما با طیف وسیعی از آب و هوای سرد به ویژه در مناطق کوهستانی آن). عمده شهر های مرکزی (و پرجمعیت) پنسیلوانیا شامل فیلادلفیا، پیتسبورگ، وهم آور، آلن تاون و پایتخت آن هریسنبورگ می باشند. دانشجویان بین المللی که تحصیل در پنسیلوانیا را انتخاب می کنند قطعاً باید در مورد مناطق جغرافیایی مختلف پنسیلوانیا تحقیقاتی انجام دهند.

تحصیل در پنسیلوانیا

دانشجویان بین المللی در پنسیلوانیا اغلب تعادلی بین  فضای شلوغ و پر جنب و جوش زندگی اصلی شهری ایالات متحده و سفر آخر هفته کم هزینه به مناطق آرام تر و مسالمت آمیز در درون ایالت برقرار می کنند، از جمله ۴۸ هکتار از مناظر زیبا و آرام واقع در پارک ایالتی Cherry Springs (توسط gazers و msnbc.com به عنوان یکی از بهترین مکان ها درجهان برای مشاهده ستاره ها و کهکشان ها در آسمان شب انتخاب شده است). دانشجویان بین المللی که در پنسیلوانیا تحصیل می کنند همچنین باید زمانی را صرف تجربه کردن زیبایی طبیعی مناظر آن کنند.

مهمتر از همه اینها، دانشجویان بین المللی در پنسیلوانیا فرصت یادگیری در برخی از قدیمی ترین و معتبرترین کالج ها و سیستم های دانشگاه های دولتی کشور (از جمله سیستم بسیار معتبر دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ، که دارای بیش از ۲۰ دانشگاه در سراسر کشور است) لذت ببرند. پنسیلوانیا به تنهایی بیش از ۱۰۰ کالج  چهار ساله دارد. دانشجویان بین المللی که به مطالعات آموزش پزشکی  علاقمندند اغلب برای منافع خود به فیلادلفیا می روند، زیرا آنجا محل برجسته ترین دوره های آکادمیک در این زمینه است. علاوه بر این، شهر پیتسبورگ که محل دانشگاه معتبر کارنگی ملون است، همچنان یک قطب مرکزی برای  دانش آموزان علاقه مند به رشته مهندسی و مطالعات مرتبط با علوم می باشد. گفته می شود، پنسیلوانیا قطعاً ایالتی است که دوره های آموزشی آنجا برای هر زمینه ای طراحی شده اند. دانشجویان بین المللی که ممکن است تحصیل در پنسیلوانیا را انتخاب کنند باید به لیست جامعی از کالج ها، دانشگاه ها، و موسسات تحقیقاتی فارغ التحصیلی آنجا نگاهی بیاندازند. این منابع آنلاین ابزار مفیدی برای برنامه ریزی یک مطالعه موفق در خارج از کشور در ایالات متحده خواهد بود!