دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در کارولینای شمالی

تحصیل در کارولینای شمالی

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در کارولینای شمالی

مرکز – رالی
بزرگترین شهر – شارلوت
جمعیت ۸,۰۴۹,۳۱۳
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در کارولینای شمالی

کارولینای شمالی یکی از معدود ایالت هایی است که مناظری از سواحل نفس گیر اقیانوس اطلس و همچنین کوه های با شکوه  آپالاچیان را دارد. این ایالت با برخی از دانشگاه های برتر کشور شریک است. تنوع کارولینای شمالی آنجا را به یک مکان ایده آل برای تحصیل در خارج از کشور در ایالات متحده تبدیل کرده است. سیستم دانشگاه کارولینای شمالی از ۱۷ نهاد دولتی و  کالج ها و دانشگاه های مستقل بیشمار دیگری تشکیل شده است.

تحصیل در کارولینای شمالی

مهم نیست که دانش آموزان به بانکداری و تجارت، فناوری اطلاعات، مطالعات زیست محیطی و یا کشاورزی علاقمند هستند یا هر زمینه ی دیگری، دانشگاه کارولینای شمالی دوره های دانشگاهی را که برای هر دانش آموزی مناسب باشد ارائه می دهد.
اقتصاد کارولینای شمالی به طور سنتی به کشاورزی و ساخت منسوجات، مواد شیمیایی و کاغذ وابسته است. این صنایع با دوره های آموزشی که روی علوم زیست محیطی و کشاورزی تمرکز دارند مرتبط اند.

تحصیل در کارولینای شمالی

علاوه بر کشاورزی و تولید، این ایالت به یک رهبر در زمینه توسعه اطلاعات و بیوتکنولوژی تبدیل شده است. دانشجویان بین المللی می توانند در تحقیقات مؤسساتی از جمله دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل، دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در رالی و دانشگاه دوک که همگی در مجاورت پارک مثلث تحقیقاتی Research triangle Park در منطقه رالی – دورهام قرار دارند شرکت کنند. این مرکز تحقیقاتی در دهه ۱۹۵۰ تأسیس شد و متشکل از سازمان های فدرال و بیش از ۲۰۰ شرکت می باشد که با کمک تحقیقات علمی به طور سرسام آوری رشد کرده است. با توجه به موفقیت این پارک تحقیقاتی، مناطق دیگر نظیر این پارک در سراسر ایالت در حال گسترش و توسعه بوده و روی بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، بیوشیمی و ژنتیک تمرکز خواهند کرد.

شارلوت Charlotte نیز در صنعت بانکداری و امور مالی به سرعت رشد کرده است. شارلوت پس از شهر نیویورک به عنوان دومین مرکز بانکی بزرگ در ایالات متحده ظاهر شد. دانش آموزانی که به دنبال به دست آوردن تجربه در صنعت مالی هستند می توانند به بانک مرکزی آمریکا و دفتر مرکزی واکوویا واقع در شارلوت  مراجعه کنند.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد  دانشگاه کارولینای شمالی برنامه تبادلی آنجا است. برنامه تبادلی UNC کار سازماندهی تبادل دانشجو از دانشگاه های UNC با دیگر دانشجویان در خارج از کشور را انجام می دهد. به گزارش وب سایت خودش، برنامه تبادلی در حال حاضر در استرالیا، کانادا، برزیل، فنلاند، سوئد، دانمارک، آلمان، مکزیک و اروگوئه عمل می کند و از طریق برنامه تبادل دانشجوی بین المللی مستقل به عنوان یک رابط برای دوره های موجود عمل می کند.

دانش آموزانی که دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی را انتخاب می کنند می توانند به منابعی از دفتر دانشجویان بین المللی دسترسی داشته باشند. یک مشاور در دفتر دانشجویان بین المللی درهر زمینه ای از مهاجرت و اطلاعات سفر گرفته تا مقررات استخدامی و دانشگاه به دانشجویان کمک خواهد کرد. دانشجویان بین المللی از طرح آموزش جهانی نیز بهره می برند. این طرح به دانشجویان سال اول مهارت های لازم برای اینکه یک دانش آموز آمریکایی موفق باشند را، یاد می دهد.

تحصیل در کارولینای شمالی

در هنگام تحصیل در کارولینای شمالی می توان زمانی را به لذت بردن از پارک های طبیعی، سواحل و همچنین، برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز اختصاص داد. “پارک ملی کوه های اسموکی بزرگ” مسیرهای پیاده روی  برای پیاده روی و دوچرخه سواری و سایت هایی برای کمپینگ دارد. Outer Banks هزاران بازدید کننده را هر تابستان به ساحل کارولینای شمالی می کشاند. در اشویل Ashville، دانش آموزان می توانند به اکتشاف منطقه River Arts بپردازند یا از Baltimore Estate معروف دیدن کنند. کارولینای شمالی یک تجربه آموزشی و تفریحی غنی سازی را برای هر دانش آموزی که به دنبال تحصیل در خارج است ارائه می دهد!