دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در کلرادو

تحصیل در کلرادو

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در کلرادو

پایتخت – دنور
بزرگترین شهر – دنور
جمعیت ۴,۳۰۱,۲۶۱
منطقه زمانی – کوهستان

تحصیل در کلرادو

ایالت کلرادو به دلیل واحه های زیست محیطی متفکران لیبرالش شهرت ملی دارد. نه تنها آنجا محل برخی از زیباترین مناظر جغرافیایی الهام بخش آمریکایی بوده، بلکه پایتخت ایالت کلرادو، دنور، محل دانشگاه کلرادو، کالج ایالتی شهر دنور، دانشگاه Johnson & WAles، دانشگاه Regis، کالج Remington و دانشگاه دنور می باشد.

اگر شما به دنبال تحصیل در رشته های کسب و کار و یا مهندسی هستید، می توانید دانشگاه مناسب خود را در دانشگاه دنور بیابید که از نظر برنامه های مقاطع تحصیلات تکمیلی رتبه بالایی دارد.

کلرادو نیز بخاطر داشتن تعداد زیاد روزهای آفتابی و درخشانی که در طول سال در تقویم دارد در ایالات متحده رتبه سوم را دارد (بعد از شهر های سان دیگو، کالیفرنیا و میامی، فلوریدا)! گفته می شود، حتی دانش آموزان از این ایالت ها و همچنین سایر نقاط جهان به کلرادو کشیده شده اند!

تحصیل در کلرادو

در مورد زندگی در دنور، مایکل، یک دانشجوی بین المللی محصل در کلرادو، نمی تواند راضی تر از این باشد! همانطور که او می گوید: “کلرادو، به خصوص جایی که من در دنور زندگی می کنم، کاملا زیبا است! آسمان تقریباً همیشه آفتابی و آبی بوده و کوه ها یی که با فاصله از اینجا قرار دارند یک پس زمینه با شکوهی را تشکیل می دهند. گذشته از دوستی مردم اینجا، فعالیت های زیادی وجود دارند که شما را در خارج از منزل سرگرم می کنند؛ ازجمله از اسکی و کمپینگ  گرفته تا جشنواره آبجو و تیم های ورزشی ایالتی (اسب های وحشی، ناگت، رشته کوه های راکی​​، و غیره). ”

مایکل خیلی قدردان احساساتی است که  او با بسیاری از دانشجویان و اعضای جامعه دانشجویی مقیم در دانشگاه های کلرادو سهیم می باشد. وی با بررسی زمان تحصیل خود در شهر دنور متوجه جمعیت رو به رشدی از دانشجویان بین المللی با دیدگاه های فرهنگی متنوع شده است که این مکان را برای تحصیل هیجان انگیز کرده اند. “دنور خانه تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی است. در واقع، ایالت کلرادو در ایالات متحده از لحاظ تعداد دانشجویان خارجی که میزبانشان می باشد در رتبه ۲۹ ام قرار دارد !” مایکل  اضافه می کند: “من در واقع در یک گروه از دانش آموزان بین المللی اسکان یافتم و با دو دانشجوی چینی محصل در رشته امور مالی زندگی می کنم. آنها یک منبع بزرگ دنیای واقعی برای من هستند که به گسترش چشم انداز من از دنیا کمک کرده اند، به خصوص زمانی که در کلاس سیاست خارجی چینی شرکت کردم.” و حق با مایکل بود. کلرادو در هر سال میزبان حدود ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی بوده که اکثر دانشجویان در دانشگاه کلرادو در بولدر Boulder و پس از آن در دانشگاه ایالتی کلرادو و دانشگاه دنور تحصیل می کنند. مایکل اطمینان دارد آموزش وی در کلرادو او را برای کار در سراسر جهان جهت بهبود دیپلماسی بین المللی و روابط جهانی آماده خواهد کرد.

دانش آموزان آینده نگر که علاقه مند به تحصیل در کلرادو هستند اغلب متوجه می شوند که این ایالت  کالج های غنی و فارغ التحصیل با تجربه دارد. دانشجویان بین المللی در کلرادو متوجه تنوع فرهنگی گوناگون می شوند. نه تنها دانشجویان بین المللی برنامه های علمی منحصر به فرد و هیجان انگیزی برای انتخاب خواهند داشت، بلکه همچنین دسترسی به گزینه های غذا و سرگرمی، شرایط زندگی مناسب، تفریحگاه های اسکی در سطح جهانی، همراه با آب و هوای ایده آل و زمین برای همه انواع ورزش ها و فعالیت در فضای باز خواهند داشت!

تحصیل در کلرادو

کالج ها و دانشگاه های کلرادو دوره های علمی برتری در زمینه های متنوع مختلف از جمله  امور بین المللی، مطالعات زیست محیطی، کسب و کار، پایداری و رهبری جهانی و همچنین توسعه بخش غیر انتفاعی و نوآوری ارائه می دهند. در واقع، هنگامی که نوبت به بخش های غیر انتفاعی می رسد، ایالت کلرادو در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است، زیرا پایتختش دنور از بین شهرهای ایالات متحده سرانه بدون سود کشور را هدایت می کند. این روند منجر به ثروت باد آورده بزرگی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در کلرادو که علاقه مند به کسب تجربه در بخش خدمات عمومی هستند شده و فرصت های کارآموزی غیر سود آور در طول دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیلی برایشان فراهم می کند.