دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » تحصیل در کنتیکت

تحصیل در کنتیکت

ویزای دانشجویی آمریکا برای تحصیل در کنتیکت

پایتخت – هارتفورد
بزرگترین شهر – بریجپورت
جمعیت ۳,۴۰۵,۵۶۵
منطقه زمانی – شرق

تحصیل در کانکتیکات

واقع در منطقه ساحلی شمال شرقی ایالات متحده، ایالت کنتیکت به دلیل تأمین شکوفایی و پیشرفت شهرواندان خود که نتیجه ی سنگر مستحکم صنعت ساخت در ایالت می باشد و همچنین موفقیت های اولیه در توسعه کسب و کار سازمان های مالی و بیمه معروف شده است. در نتیجه، بسیاری از ساکنان کنتیکت از کیفیت بالای استاندارد های زندگی، که در شاخص رتبه بندی توسعه انسانی دولت (HDI) منعکس شده است (.۹۶۲) لذت می برند.

بعلاوه این ثروت به طور باور نکردنی در توسعه و نگهداری شهر، پارک های تفریحی، و سیستم حمل و نقل در سراسر ایالت خرج می شود. برای دانشجویان بین المللی  که قصد تحصیل در کنتیکت را دارند، دسترسی آزاد به شهر ها از جمله شهر های توسعه یافته و زیر ساخت های روستایی وجود دارد که قطعا یک مزیتی است که در جای دیگر در کشور وجود ندارد.

تحصیل در کانکتیکات

کنتیکت بین ایالات ماساچوست و رودآیلند قرار دارد (از سمت شمال و شرق) و از غرب با ایالت نیویورک مرز مشترک دارد. محدوده آب و هوای نیمه گرمسیری و موقعیت جغرافیایی آن، آب و هوای عالی را برای حفظ طیف متنوعی از جنگل های زیبا در ساحل و در طول دامنه های کوهستانی فراهم می کند. یک بار دیگر، به دلیل بخشی از ثروت اقتصادی که در این ایالت وجود دارد، دانشجویان بین المللی در کنتیکت می توانند (و اغلب انجام می دهند!) از دسترسی آزاد به مسیرهای پیاده روی از طریق جنگل ها، رودخانه ها، آبشارها، خط ساحلی و دریاچه ها با منظره زیبا که به صورت هدفمند برای فعالیت های اکتشاف و تفریحی انسان طراحی شده و توسعه یافته اند استفاده کنند.

تحصیل در کانکتیکات

در نهایت، برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در کنتیکت، این ایالت (درست مثل ایالت های همسایه خود در منطقه نیوانگلند) خانه ی برخی از کالج ها و دانشگاه های معتبر در کل ایالات متحده است. دانشگاه ییل مشهور در شهرستان نیو هاون New Haven واقع است. در حالی که دانشگاه ییل نیاز به معرفی ندارد، برخی از موسسات بسیار ارزشمند دیگر که ممکن است کمی کمتر برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در کنتیکت شناخته شده باشند عبارتند از :

Sacred Heart University, Albert Magnus College, Southern Connecticut State University, Trinity College, Wesleyan University, Connecticut College, University of Bridgeport, Fairfield University, and Quinnipiac University

با توجه به علاقه شما، مدارس زیادی با هیئت علمی و تخصص های عالی وجود دارند. دانشگاه Sacred Heart واقع در Fairfield، یکی از بهترین مدارس کسب و کار است که در آن یک سوم از فارغ التحصیلان اخیر مقطع کارشناسی درر شته کسب و کار مدرک گرفته اند. ضمناً اگر شما به دنبال مهندسی به عنوان مقطع کارشناسی هستید، کالج Trinity می تواند گزینه خوبی باشد زیرا در رتبه بندی به عنوان یکی از بهترین برنامه های مهندسی کارشناسی در ایالات متحده (با توجه به اخبار آمریکا) قرار گرفته است.

دانشجویان بین المللی که علاقه مند به مطالعه در کنتیکت می باشند گزینه های باور نکردنی زیادی برای آموزش با کیفیت دارند و اغلب همین مورد به دانشجویان بین المللی محصل در منطقه شمال شرقی ایالات متحده نیز اطمینان داده می شود. مطمئن باشید که کیفیت آموزش عالی در این منطقه از کشور نسبت به هر جای دیگر بالاتر است و در بسیاری از زمینه ها، حتی مجموعه استاندارد ملی برای آموزش عالی در ایالات متحده تنظیم می کند.