پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » خدمات ویزای تحصیلی و رشته های تحصیلی

خدمات ویزای تحصیلی و رشته های تحصیلی

دوره های کارشناسی ارشد آمریکا

دوره های کارشناسی ارشد در ایالات متحده و کانادا آمریکای شمالی مکان خوبی برای ادامه تحصیلات عالی در مقطق کارشناسی ارشد است. مدارک کارشناسی ارشد در ایالات متحده و کانادا بخاطر فراهم کردن فرصت های متمایز و مزایای معین در بازار کار شهرت دارند. در زیر خلاصه ای از بعضی مدارج کارشناسی ارشد درج شده است که برای اخذ ویزای ... بیشتر بخوانید »

تغییرات USMLE

تغییرات USMLE در ۲۰۱۴-۲۰۱۵ همانگونه که دارو و آموزش پزشکی در طی سال ها تغییر کرده است، آزمون های  USMLE نیز از سال ۱۹۹۲، که برای اولین بار اجرا شدند،  تغییر کرده اند. مطلب حاضر یک خلاصه از تغییرات برای چند سال بعد است. USMLE مرحله ۳ چه چیز ی تغییر خواهد کرد؟ از آغاز November 2014، آزمون ها اینگونه ... بیشتر بخوانید »

اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در رشته ی لیسانس

اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در رشته ی لیسانس برنامه های آموزشی مدون برای اخد مدرک لیسانس در دانشگاه های آمریکا و کانادا برای دانشجویان خارجی برنامه های آموزشی مدون تحصیلی تخصصی برای کسب موفقیت و تحصیلات تکمیلی در دانشگاههای آمریکای شمالی و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا شامل: University Bridging Program for bachelor’s degrees in Canada( برنامه دانشگاهی بریج برای اخذ ... بیشتر بخوانید »

تحصیلات در آمریکا

تحصیلات در آمریکا چندروز اول کالج یا دانشگاه در آمریکا می تواند واقعاً مهیج باشند ، اما با جابجا شدن و پس از سازماندهی ممکن است با دردسرهای جدیدی روبرو گردید. شاید بخواهید به خانواده تان خبر دهید که به سلامت رسیده اید و با دانشگاه آشنا شوید ، با افراد جدیدی آشنا شده، کلاس هایی را انتخاب کنید ، ... بیشتر بخوانید »

چرا اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ؟

چرا آمریکا بهترین کشور برای تحصیل است ؟ سالانه تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا اقدام و تلاش بی وقفه ای را برای رسیدن به دانشگاه های آمریکایی انجام می دهند. حال شاید این سوال مطرح باشد که چرا آمریکا !؟ دلایل این گرایش چیست ؟ در این مقاله سعی میکنیم تا بخشی از ... بیشتر بخوانید »