پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته امور مالی

رشته امور مالی

تحصیل در رشته امور مالی در ایالات متحده

رشته امور مالی

مطالعه حرفه ای فرآیندهای امور مالی و بازارها ی هر رشته شغلی امکان پذیر است. برای دانشجویان بین المللی که به دنبال حرفه ای پر چالش و با ارزش هستند، مطالعه امور مالی ممکن است زمینه مناسبی باشد. در تصمیم گیری خود برای چگونگی سرمایه گذاری روی خود و حرفه تان بهتر است بدانید که نوع گزینه ها و درب هایی که یک شغل در امور مالی فراهم می کند فقط ممکن است برای سرمایه گذاری در آینده ارزش داشته باشد.

اگر شما به گرفتن مدرک بعدی خود به عنوان یک سرمایه گذاری فکر می کنید، این نشانه ای است که به دنبال تحصیل در رشته امور مالی بروید. ممکن است بپرسید،  “چه نوع کاری می توانم انجام دهم؟ چگونه می توانم هزینه مدرکم را بپردازم ؟” و یا”چقدر حقوق و دستمزد کسب خواهم کرد؟” رشته های امور مالی جزو بالاترین حقوق در بازار کار هستند و نسبت به رشته های دیگر فرصت های بورس تحصیلی و شغلی زیادی پس از فارغ التحصیلی در اختیار دارند.
آیا فکر می کنید شغلی در امور مالی ممکن است برای شما مناسب باشد؟ زمینه های اصلی در مشاغل امور مالی را در نظر بگیرید. سیستم امور مالی ابزاری است که از طریق آن در هر بخش از اقتصاد جهان سرمایه گذاری می شود. امور مالی در مورد این است که چگونه افراد و سازمان ها از طریق مدیریت هزینه و توسعه نمونه های سرمایه گذاری به ایجاد و مدیریت ثروت میپردازند یا باید بپردازند. بخش امور مالی ابزاری را فراهم می کند تا در مورد اینکه چگونه و کجا پول و یا دارایی ها، باید صرف و یا سرمایه گذاری شده و برای چه مدت باید صورت پذیرد تصمیم گیری شود. گروه ها با سرمایه ای مازاد، مقدار زیادی از زمان و تلاش خود را صرف تصمیم گیری در مورد بهترین مکان برای سرمایه گذاری می کنند تا ایده آل ترین و یا بالاترین سود را در زمان مشخص داشته باشند. رقابت بین سازمان ها و افراد برای جذب این سرمایه گذاری ها به آنها انگیزه می دهد که محصولات و سیستم ها و مشاغل بهتری را برای مردم بیشتری ایجاد کنند.

رشته امور مالی

در موسسات دانشگاهی، برنامه های امور مالی ممکن است به عنوان یک زیر شاخه از برنامه های کسب و کار عمومی قرار بگیرد، اما مهارت های متمایز عرضه در بازار را ارائه می دهد. برخی از برنامه های برتر برای مطالعه امور مالی در ایالات متحده شامل  دانشگاه پنسیلوانیا (وارتون)، دانشگاه شیکاگو (بوت) و دانشگاه نیویورک (استرن) می باشند. برای هر مدرسه یا برنامه ای که مد نظر دارید هر برنامه ای ساختار متفاوتی دارد و استانداردهای ورودی و ثبت نام در دوره های خاص برای دانش آموزان نیز متفاوت خواهد بود.
دنبال کردن مدرک امور مالی اغلب نیازمند دروسی مانند اقتصاد، آمار، حسابداری، کسب و کار و دیگر دروس ریاضی می باشد. دانشجویان بین المللی نیز ممکن است با تحصیل همزمان در امور مالی و زبان یا مطالعات منطقه ای از مزایای اضافی برخوردار شوند. پس از چند سال  بحران مالی جهانی و تجدید ساختار – موضوعی است که به احتمال زیاد درهر دو سطح بومی و جهانی محوری باقی خواهد ماند – تخصص در امور مالی همراه با زبان یا دانش منطقه ای خاص ارزشمند خواهد بود. شما می توانید از تجاربی که در دروس خود کسب کرده اید بهره ببرید تا برای نوع کارآموزی و شغل هایی که مایل به دنبال کردن آنها هستید تصمیم بگیرید.

آن دسته از دانشجویان بین المللی که  امور مالی  می خوانند اغلب زمانی که وارد بازار کار می شوند بالاترین حقوق و دستمزد را کسب خواهند کرد. بسیاری از دانش آموزانی که مدرکی در امور مالی در ایالات متحده دارند بعد از شروع کار، حقوق سالانه بین۳۰۰۰۰ – ۵۰۰۰۰ دلار در ایالات متحده دریافت می کنند و می توانند با چند سال تجربه و بسته به پستی که انتخاب می کنند به حقوق سالانه ۴۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ دلار برسند.

هر سازمانی نیاز به کمک و نظارت مالی دارد و بنابر این شغل های زیادی در این زمینه ایجاد می شود. از آنجا که دانش آموختگان امور مالی دارای مهارت هایی هستند که به کار انواع مختلف سازمان ها می آید، گروه های بسیاری بورس های تحصیلی را در وب سایت هایی مانند IEFA.org برای دانشجویان این رشته ارائه می دهند.  دانشجویان بین المللی می توانند از این بورسیه ها استفاده کنند و از طریق این سایت ها با گروه هایی که تمایل دارند روی تحصیلات آنها سرمایه گذاری کنند ارتباط برقرار کنند.
دانشجویان بین المللی که به تحصیل در رشته امور مالی می پردازند باید به مدرک خود به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنند. کار حرفه ای امور مالی پر چالش است، اما از آنجا که امور مالی مانند یک بخش اصلی از بازار کار می باشد، متخصصان مالی می توانند گزینه های گسترده شغلی داشته باشند. اگر به دنبال تحصیل در امور مالی هستید، مزایای آن واضح و مشخص است.

جوابی بنویسید