پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته انیمیشن کامپیوتر

رشته انیمیشن کامپیوتر

تحصیل در رشته انیمیشن کامپیوتری در ایالات متحده

رشته انیمیشن کامپیوتر
انیمیشن کامپیوتری یک عنصر حیاتی برای بسیاری از صنایع در حال رشد است، به ویژه در فیلم و تبلیغات. همانطور که این زمینه همچنان به رشد خود ادامه می دهد، دانشجویان بین المللی بیشتری نیز شغلی در زمینه انیمیشن کامپیوتر را برای آینده خود انتخاب می کنند. دانشجویان داخلی و بین المللی به طور یکسان می توانند برنامه ای که برای آنها مناسب است را در مدارس کوچک هنرهای آزاد یا دانشگاه های بزرگ عمومی در سراسر ایالات متحده، پیدا کنند. دروس طراحی شده برای تحصیل در رشته انیمیشن کامپیوتر هیجان انگیز است و وسعت آنها فرد را قادر می سازد تا استفاده از آخرین فن آوری را یاد گرفته و با آن پیشرفت کنند.

آیا تا به حال فیلمی دیده اید و یا یک بازی ویدیویی انجام داده اید و تعجب کرده اید که چگونه نور اینقدر کامل بوده و یا چگونه جلوه های ویژه ایجاد شده است؟ احتمالش هست که کسی که در رشته انیمیشن کامپیوتر درس خوانده در ایجاد آنچه که شما دیده اید نقش داشته باشد.
انیمیشن کامپیوتری استفاده از یک کامپیوتر و یا مجموعه ای از کامپیوتر ها برای جان بخشیدن به یک سری از تصاویر است. انیمیشن کامپیوتری یک جزء در تمام انواع رسانه ها است، از رنگی که شما در تبلیغات تلویزیونی می بینید گرفته تا صحنه های انفجار در فیلم های پرفروش تابستان. برخی از فرصتهای شغلی در انیمیشن کامپیوتر شامل کارتون، فیلم، انیمیشن و بازی های ویدئویی و همچنین انیمیشن وب سایت ها و تبلیغات می باشند. از آنجا که این زمینه برای صنایع مختلف در حال رشد، از جمله تولید بازی های ویدیویی و طراحی وب لازم است، دانشجویان بین المللی بیشتر و بیشتری به  دنبال تحصیل و شغلی در زمینه انیمیشن کامپیوتری هستند.

تحصیل در رشته انیمیشن کامپیوتری
ایالات متحده برخی از بهترین برنامه های مدرک انیمیشن کامپیوتری در جهان  را دارد. انتخاب مورد علاقه دانشجویان برای تحصیل انیمیشن کامپیوتری، دانشگاه Full Sail می باشد. واقع در اورلاندو، فلوریدا، این دانشگاه یک محل عالی برای تحصیل است، زیرا در کنار چندین ساحل، اقامتگاه تفریحی در سطح جهانی و پارکی مانند دیزنی و استودیو یونیورسال واقع شده است.برنامه رشته انیمیشن کامپیوتری آنها به دلیل کیفیت عالی آن و با ۷۵ درصد از فارغ التحصیلان بین ماه مه ۲۰۰۹ و آوریل سال ۲۰۱۰ که اولین شغل خود را در صنعت بدست آوردند معروف شده است. برنامه این دانشگاه دانشجویان را برای انواع فرصتهای شغلی آماده کرده و کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می دهد.

رشته انیمیشن کامپیوتر

در میان برنامه های بالا، دو تا از بهترین برنامه ها در دانشگاه کارنگی ملون، در نیویورک، موسسه هنر کالیفرنیا، در والنسیا، کالیفرنیا، در نیویورک است. دیگر برنامه های بزرگ در دانشگاه های بزرگتر، مانند دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه مرکزی فلوریدا هستند.
یک سوال متداول این است که حداقل های ورودی مورد نیاز برای تحصیل در انیمیشن کامپیوتر در آمریکا چیست؟ در حالی که این پاسخ به مدرسه بستگی دارد، دانش آموزان باید نمرات آزمون های استاندارد و ریز نمرات دبیرستان همراه با نامه توصیه از سوی معلم و یا کارفرمایان ارائه کنند. علاوه بر این، هر چند به طور معمول نیاز نیست، هر پیش زمینه ای در هنر و یا انیمیشن کامپیوتر برای یک دانش آموز در فرایند پذیرش یک مزیت محسوب می شود.

دانش آموزانی که به دنبال مدرکی در انیمیشن کامپیوتی هستند نیز  فرصت دنبال کردن مدرک MS و مدرک دکترا را دارند. اگر چه این مدارک سطح بالاتر برای بسیاری از مشاغل در این زمینه لازم نیست، آنها تجربه بیشتر و امکان استفاده از آخرین ابزار در این زمینه را در اختیار دانشجویان قرار می دهند و در عین حال می توانند فرد را برای تدریس دروسی درباره این موضوع در مقاطع بالاتر تجهیز کنند.
دروس در رشته انیمیشن کامپیوتر
همه دروس انیمیشن کامپیوتر شامل رایانه است. بسیاری از برنامه های انیمیشن کامپیوتر شامل کلاس های بنیادی در هنر، طراحی و نقاشی می باشند. ترکیب این مهارت ها دانشجویان بین المللی را قادر می سازد تجربه لازم برای توسعه با تکنولوژی جدید را کسب کنند.

بسیاری از دروس سطح بالا در انیمیشن کامپیوتر نیز شامل مدل سازی، فناوری نرم افزار، جلوه های بصری و انیمیشن می باشند. بسیاری از برنامه ها شامل دروسی می باشد که به دانش آموزان در مورد نحوه آماده سازی جایگاهشان اطلاع رسانی می کند، یک مهارت مفید که دانش آموزان را برای درخواست کار در این زمینه آماده می کند.

فرصت های شغلی در انیمیشن کامپیوتر
تعداد و تنوع مشاغل موجود برای کسانی که به مطالعه و بررسی انیمیشن کامپیوتر می پردازند باور نکردنی است. برخی از موقعیت ها عبارتند از کارگردان هنری، هنرمندان استوری بورد، انیماتور، ناشران نرم افزار و جلوه های ویژه هنرمندان. این موقعیت ها در سراسر جهان در انواع محیط ها یافت می شوند. یکی از راه های محبوب برای استفاده از مهارت های به دست آمده از تحصیل در انیمیشن کامپیوتر کسب تجربه است چه اینکه شما در حال کار برای ایجاد فیلم در هالیوود باشید که میلیون ها نفر از مردم آن را ببینند و یا اینکه شما در حال کار به عنوان یک انیماتور کاراکتربرای جدید ترین بازی های ویدئویی باشید.

تحصیل در رشته انیمیشن کامپیوتر به دانش آموزان انعطاف پذیری در انتخاب یک شغل در تلویزیون، فیلم، بازی های ویدئویی  می دهد، دانش آموزان می توانند به ویرایش آگهی های بازرگانی، طراحی و ایجاد وب سایت ها و تولید بازی های ویدئویی بپردازند. هنگامی که یک دانش آموز در رشته انیمیشن کامپیوتر تحصیل می کند، فرصت های بی پایانی برای کشف شدن توسط دانشجویان وجود دارد!

جوابی بنویسید