یکشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
خانه » رشته روابط عمومی

رشته روابط عمومی

تحصیل در رشته روابط عمومی در ایالات متحده آمریکا

رشته روابط عمومی

روابط عمومی یک زمینه در حال رشد در ایالات متحده است و ثبت نام برای برنامه های تحصیلی مدرک این رشته مورد استقبال قرار گرفته اند. مدرک رشته روابط عمومی یک گزینه عالی برای دانش آموزان علاقه مند است. شرکت های بزرگ در ایالات متحده همواره به دنبال اضافه کردن فرد جدیدی به تیم های روابط عمومی خود می باشند تا تلاش کنند یک تصویر عمومی مثبتی را حفظ کنند.

نیاز به دانشجویان بین المللی

افزایش تقاضا برای متخصصان روابط عمومی فرصت های فراوانی برای فارغ التحصیلان در ایالات متحده فراهم کرده است. هر شرکت بزرگ – بدون توجه به صنعت – نیاز به یک تیم روابط عمومی برای مقابله با مسائل مربوط به تصویر وضعیت فعلی خود دارد. علاوه بر این، رسانه های اجتماعی که به سرعت در حال رشد هستند به دنبال افراد حرفه ای در روابط عمومی هستند تا ارزش های شرکت را با استفاده از جدیدترین فن آوری ترویج دهند.

اخیراً نشت نفت در خلیج مکزیک توسط نفت شرکت BP تصویر منفی نسبت به شرکت ایجاد کرده است. تیم روابط عمومی این شرکت سریعاً وارد عمل شد تا به ترویج افزایش تلاش های زیست محیطی برای بازسازی ساحل خلیج مکزیک کمک کند. فارغ التحصیلان روابط عمومی در این تلاش در خط مقدم دفاع بودند. شرکت های بزرگ به طور گسترده ای به دلیل مهارت های زبانی و توانایی رهبری دانشجویان بین المللی به دنبال آنها هستند. دانشجویان بین المللی به شرکت کمک می کنند که در یک اقتصاد فزاینده جهانی به مخاطبان جهان دست بیابند.

ایالات متحده انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به روابط عمومی است زیرا انواع برنامه های تحصیلی این مدرک در بسیاری از کالج ها و دانشگاه ارائه می شود. دانشگاه Full Sail مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در رشته روابط عمومی ارائه می دهد. این برنامه گرایش هایی در روابط رسانه ای، استراتژی های جدید رسانه ای روابط عمومی، نام تجاری و توسعه پیام، مدیریت اعتبار و اندازه گیری نتایج روابط عمومی را ارائه می دهد. گرایش به یک دانشجو اجازه می دهد در یک جنبه خاص از روابط عمومی بسته به اهداف شغلی خود تخصص یابد. این برنامه انجام شده دانشجویان را تشویق می کند در پروژه های جاری روابط عمومی تجربه های کاری واقعی با مشتریان کسب کنند.

برنامه های برتر روابط عمومی

بسیاری از دانشگاهها و کالج ها نوعی از مدرک روابط عمومی را از طریق کالج یا برنامه ارتباطات خود ارائه می دهند. بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در این رشته معمولاً در شهرهای بزرگ با صنایع بزرگ روابط عمومی قرار گرفته اند که یک محیط و فرهنگ بزرگ برای دانشجویان بین المللی فراهم می کنند. دانشگاه کالیفرنیای جنوبی یک برنامه روابط عمومی ارائه می دهد که نه چندان دور از شهر در حال رشد لس آنجلس قرار دارد. به همین ترتیب، دانشگاه تگزاس در آستین یک برنامه برتر روابط عمومی دارد که هدف آن قرار دادن دانشجویان در شهر آستین، یکی از بهترین شهرها برای دانشجویان جدید روابط عمومی جدید تبلیغات، می باشد.

رشته روابط عمومی

فرصت های شغلی

انواع فرصتهای شغلی موجود باعث می شود که توانایی ادامه تحصیل در روابط عمومی برای دانشجویان بین المللی جذاب شود. فارغ التحصیلان با مدرک روابط عمومی می توانند به عنوان مدیران روابط عمومی برای شرکت های بزرگ روابط عمومی و شرکت های خصوصی کار کنند. به همین ترتیب، بسیاری از مشاهیر و چهره های معروف نیز متخصصان روابط عمومی را برای ترویج تصویر عمومی خود استخدام می کنند. برخی از فارغ التحصیلان روابط عمومی در موقعیت های روابط رسانه ای برای سازمان های خبری کار می کنند. دیگران دنبال کردن مسیر سیاست را انتخاب می کنند که در آنجا به عنوان مدیران استراتژیک برای نامزد یا مقامات رسمی کار می کنند. مبارزات سیاسی همیشه به متخصصان روابط عمومی نیاز دارند تا با پوشش خبری و توجه رسانه ها جهت ایجاد یک تصویر عمومی مثبت به نامزدها کمک کنند. دیگر فارغ التحصیلان در بخش خصوصی به عنوان مدیران روابط سرمایه گذار، ارتباط مصرف کننده حرفه ای و مدیریت بحران پرسنل کار می کنند.

هدف شما هر چه که باشد، مدرک در رشته روابط عمومی از ایالات متحده آمریکا می تواند امکانات بی پایانی برای دانشجویان بین المللی فراهم کند. نیاز به روابط عمومی هوشمند و تحصیل کرده در حد اعلی و فرصت فراهم شده برای فارغ التحصیلان تحصیل کرده باعث فراهم شدن هیجان و چالش می گردد.