شنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۷
خانه » رشته زیست شناسی و علوم زیستی

رشته زیست شناسی و علوم زیستی

تحصیل در رشته زیست شناسی و علوم زیستی در آمریکا

رشته زیست شناسی و علوم زیستی

اگر شما یک دانشجوی بین المللی علاقه مند به طبیعت و علم هستید، مطالعه زیست شناسی و علوم زیستی در ایالات متحده ممکن است راه مناسب برای شما باشد. علوم زیستی از رشته های علمی بوده که شامل موجودات زنده مانند میکرو ارگانیسم ها، گیاهان، حیوانات و انسان، همچنین مطالب مربوطه مانند اخلاق زیستی می باشد. زیست شناسی، مطالعه زندگی، برجسته ترین این علوم است، اما پیشرفت های فن آوری در زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی منجر به گسترش تخصص و اغلب زمینه های میان رشته ای جدید، شده است. تحصیل در مقطع لیسانس در زیست شناسی و علوم زیستی تحصیل در مقطع لیسانس در زیست شناسی و علوم زندگی به طور کلی در حدود چهار سال طول خواهد کشید. شما باید دوره هایی در زمینه هایی مانند زیست شناسی، شیمی، حساب دیفرانسیل و انتگرال، فیزیک، بیوشیمی و میکروبیولوژی را بگذرانید. بسیاری از دوره ها به یک جزء آزمایشگاه نیز نیاز دارند، بنابراین برای ساعات طولانی تر و گاهی اوقات خسته کننده آماده باشید. انتخاب مدرسه برای تحصیل در زیست شناسی بسیاری از دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده هستند که برنامه های زیست شناسی قوی دارند. هیچ  “بهترین” کالجی که در آن به تحصیل در زیست شناسی بپردازید، وجود ندارد. در هنگام انتخاب یک مدرسه برای تحصیل در زیست شناسی و علوم زیستی، سعی کنید به دنبال مدارسی باشید که مناسب نیازها، بودجه و شیوه زندگی شما باشند. آیا شما یک دانشگاه بزرگ، یا کوچک را ترجیح می دهید؟ مدارس بزرگ، کار گسترده، انواع تخصص ها و فرصت های زیادی برای تحقیقات مستقل را ارائه می کنند. مدارس کوچک کلاس های کوچک، آموزش فردی و تعامل مداوم با استادان را ارائه می دهند. در هنگام انتخاب یک مدرسه که در آن به مطالعه زیست شناسی بپردازید، چند عامل باید مورد توجه قرار بگیرند:

  • هیئت علمی یک باز نمایی صحیح از تنوع رشته های بیولوژیکی است: گیاه شناسان، زیست شناسان تکاملی، جانورشناسان، بیوشیمی، زیست شناسان سلولی، بوم شناسان، فیزیولوژیست ها، taxonomists و غیره. بخش زیست شناسی یا باید اعضای هیئت علمی در زمینه های مختلف داشته باشد و یا از چندین بخش مختلف که مکمل یکدیگر باشند ساخته شده باشد.
  • دروس باید توسط اعضای هیئت علمی، دانشجویان کارشناسی ارشد تدریس شوند.
  • به دنبال مدارسی باشید که برنامه های مشاور هیات علمی فعال و مشاور شغلی فعال / برنامه های توسعه شغلی دارند.
  • برنامه درسی باید شامل طیف گسترده ای از دروس که یک پس زمینه قوی در علوم طبیعی و اجتماعی، علوم انسانی و نوشتن دارند، باشد؛ در حالی که هنوز هم اجازه می دهد شما به دنبال علاقه مندی های فردی خود باشید.
  • مدرسه باید کتابخانه های مجهز با دسترسی اینترنتی به مجلات زیست شناسی و همچنین آزمایشگاه های کامپیوتر با دسترسی راحت برای استفاده دانشجویان داشته باشد.
  • به دنبال مدارسی با اعضای هیئت علمی باشید که اجازه می دهند دانشجویان در گروه های تحقیقاتی آنها به عنوان کار پاره وقت، کار ورزان و دستیاران تحقیقاتی کار کنند.
  • ببینید که آیا فرصت هایی برای دانشجویان دوره کارشناسی برای دنبال کردن طرح های پژوهشی مستقل موجود هستند یا نه.

رشته زیست شناسی و علوم زیستی مشاغل در زیست شناسی و علوم زیستی بسیاری از راه های عملی هستند که در آنها تحصیل در رشته زیست شناسی و علوم زندگی می تواند مورد استفاده قرار بگیرند. این شامل، اما محدود نمی شود به: پژوهش زیست شناسان تحقیقات از آخرین ابزار علمی و روش ها در هر دو محیط آزمایشگاهی و خارجی برای مطالعه جهان طبیعی و درک چگونگی کار سیستم های زنده استفاده می کنند. بهداشت و درمان زیست شناسان ممکن است برای شکست دادن بیماری هایی مانند سل، ایدز، سرطان و بیماری های قلبی کار کنند. دیگران ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیماری های نادر، بیماری های عفونی مانند ویروس ابولا کار کنند. آموزش و پرورش شما ممکن است انتقال دانش خود به دیگران را انتخاب کنید، چه در یک کالج یا دانشگاه، مدرسه ابتدایی یا متوسطه و یا موزه علم، باغ وحش، آکواریوم، پارک ها و یا مرکز طبیعت. تحصیل در رشته زیست شناسی درب های بی حد و حصر ی روبرویتان باز خواهد گذاشت، اگر شما از خود گذشتگی و مهارت دنبال کردن آنها را داشته باشید.

جوابی بنویسید