شنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۷
خانه » رشته طراحی و توسعه وب سایت

رشته طراحی و توسعه وب سایت

تحصیل در رشته طراحی و توسعه وب سایت در ایالات متحده

Word cloud - web design

تصمیم گیری درمورد زمینه تحصیلی می تواند یک کار طاقت فرسا باشد. اکثر دانشجویان می خواهند بین کیفیت و چشم انداز شغلیشان تعادل برقرار باشد. مطالعه طراحی و توسعه وب ترکیب کاملی از این معیارها را ارائه می دهد و ادغام جنبه های هیجان انگیز مطالعه طراحی گرافیک با آماده سازی فوق العاده برای کار در یک صنعت به سرعت در حال رشد است.

ما در زمانی زندگی می کنیم که به عنوان عصر اطلاعات به رسمیت شناخته شده است. اینترنت، افراد، سازمان ها و شرکت ها را قادر ساخته است به طور یکسان به ارتفاعات جدید و کشف راههای جدید تبادل اطلاعات و سود مالی برسند. جای تعجب دارد که اداره آمار نیروی کار انتظار رشد اشتغال در زمینه طراحی و توسعه وب را با یک نرخ رشد ۵۷ ٪ سریع تر از متوسط ​​نرخ رشد برای همه مشاغل دیگر دارد. هیچ زمان بهتری برای شروع کسب یک مدرک در این زمینه هیجان انگیز و شکوفایی در این زمینه وجود ندارد.

مدارک تحصیلی در زمینه طراحی و توسعه وب
طراحی و توسعه وب سایت یک زمینه مطالعه است که شامل همه چیز در ساخت یک وب سایت می شود، از برنامه نویسی در محل کار در پشت صحنه گرفته، تا  طراحی رابط کاربر و مدیریت محتوا. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده بر روی جنبه های مختلف طراحی وب سایت تمرکز دارند. برخی از مؤسسات آموزش های تخصصی در ساخت وب سایت را ارائه می دهند، در حالی که دیگران آموزش گسترده تری فراهم می کنند که هدف آن دادن دانش لازم به دانش آموزان برای انجام وظایف مختلف، نه فقط تمرکز روی ساخت وب سایت، می باشد.

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که به دنبال تحصیل در طراحی و توسعه وب در ایالات متحده می باشد، اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که بدانید هدفتان از تحصیل چیست. اگر دغدغه شما فقط یادگیری چگونگی ساخت وب سایت برای کامپیوترهای رومیزی، تلفن های هوشمند و یا دستگاه کاربر دیگر باشد ممکن است بخواهید برنامه هایی که مدرکی در طراحی و توسعه وب سایت ارائه می دهند را، در نظر بگیرید. چندین مدرسه در ایالات متحده هستند که چنین مدارکی را ارائه می دهند. دانشگاه Full Sail، دانشگاه Devry، دانشگاه Phoenix، دانشگاه فنی کلرادو و دانشگاه New Hampshire جنوبی تمام برنامه های برتر با سوابق اثبات شده را برای آموزش لازم جهت موفقیت دانشجویان ارائه می دهند. همه این مؤسسات مورد استقبال دانشجویان بین المللی قرار می گیرند. گر شما به دنبال کسب آموزش گسترده جهت آماده شدن برای مشاغل مختلفی در فناوری اطلاعات هستید ممکن است برنامه های ارائه مدرک در IT و علوم کامپیوتر با گرایش طراحی و توسعه وب سایت را مد نظر بگیرید.

Browser, business, cms, computer, css, usability, design, designer, domain, ebusiness, engine, entwerfen, firma, forum, link, homepage, hosting, html, internet, it, kommunikation, open source, layout, media, network, online, optimierung, optimization, footer, Header, search, seo, software, suchmaschine, suchmaschinen, technologie, titel, web, webdesign, webhosting, webmaster, webseite, website, world, wide, web, wort, www, xhtml

مشاغل در طراحی و توسعه وب سایت
بسیاری از شرکت ها طراحان و توسعه دهندگان را به طور جداگانه استخدام می کنند. با این حال، طراحان و توسعه دهندگان اغلب همکاری نزدیک دارند و این امر مستلزم آن است که هر کدام اطلاعات و دانش کاری از زمینه دیگری داشته باشد. بسیاری از مؤسسات اعطای مدرک کلاس هایی ارائه می دهند که هر دو زمینه مورد علاقه دانش آموزان را پوشش بدهند، اما برخی از برنامه ها بیشتر بر جنبه های طراحی تمرکز داشته، در حالی که دیگران بیشتر بر جنبه های برنامه نویسی تمرکز دارند.  هنوز دیگران به دنبال ارائه آموزش کامل در تمام زمینه های طراحی و توسعه وب به دانشجویان خود هستند. دانشگاه Full Sail یک مثال خوب از نوع دوم این برنامه می باشد که طیف گسترده ای از کلاس ها را ارائه می کند و دانش آموزان را درتمامی مراحل ساخت وب سایت راهنمایی می نماید.
دانشجویان بین المللی محصل در رشته طراحی و توسعه وب در ایالات متحده می توانند آماده سازی فوق العاده برای شغل آینده شان به عنوان یک توسعه دهنده وب، طراح وب، وب مستر و یا توسعه دهنده نرم افزار های وب را داشته باشند. با این حال، شما باید مدرسه و برنامه خود را با دقت انتخاب کنید. برخی از مدارس یک برنامه آموزشی دارند که از رده خارج شده، یا ناقص بوده و یا هر دو خصوصیت را دارد.

مدرک در این زمینه می تواند مهارت های قابل انتقال برای طیف گسترده ای از فرصتهای شغلی را آموزش دهد. از یادگیری در مورد وب سایت های گرافیکی گرفته تا اصول اولیه انیمیشن و ارتباطات و بازاریابی. کلاس هایی که شما در زمان تحصیل در رشته طراحی و توسعه وب می گذرانید ابزار و دانش لازم برای برتری در بسیاری از مسیرهای شغلی مختلف را به شما می دهند.
ورودی های مورد نیاز
برای درخواست  جهت یک برنامه کارشناسی در طراحی و توسعه وب سایت، شما به احتمال زیاد نیاز به موارد زیر را دارید: دیپلم دبیرستان، تأیید تسلط به زبان (اگر زبان انگلیسی زبان اصلی شما نیست) و یک کپی از کارت شناسایی شما (اغلب گذرنامه شما). علاوه بر این، برخی از مدارس نیاز به یک ضمانت مالی دارند، که یک راه اثبات این است که شما می توانید از طریق برنامه پرداخت را انجام دهید.

الزامات شغلی
اما بسیاری از مشاغل طراحی و توسعه نیاز به مدرک کارشناسی در رشته مرتبط دارند، هر چند برخی از موقعیت ها ممکن است تنها نیاز به داشتن مدرک کاردانی داشته باشد، به خصوص موقعیت هایی که دانش زبان های برنامه نویسی نیاز ندارد. یک تعداد فزاینده ای از پیمانکاران مستقل مشغول به کار در این زمینه وجود دارند، اما در حال حاضر بیشتر مدرک کارشناسی در رشته های مربوط به کامپیوتر دارند.
ابزارهای مختلف و زبان های کامپیوتری فراوانی وجود دارند که می تواند تصمیم گیری در مورد زمینه تحصیلی را دشوار سازد. اکثر توسعه دهندگان وب علاوه بر آشنایی با زبان هایی مانند جاوا اسکریپت و به اصطلاح زبان های برنامه نویسی”سمت سرور” مانند PHP، پایتون، جاوا، روبی، یک درک کامل از HTML دارند.

شغل هیجان انگیز و پر منفعت
اگر شما از کار با کامپیوتر و اینترنت لذت می برید، ممکن است در شغلی در طراحی و توسعه وب موفق باشید. مانند هر کار ارزشمند دیگری، کار در این زمینه آسان نیست، اما می تواند با ارزش و به طور بالقوه سود آور باشد. فرصت های زیادی برای کارآفرینی و راه های ورودی بسیاری برای شرکت های بزرگ و کوچک در سراسر جهان وجود دارد. حتی در دوران سخت اقتصادی، صنعت وب پایدار بود و سریع رشد کرد. پیدا کردن شغل در این صنعت برای افراد واجد شرایط دشوار نیست. اگر به فن آوری وب علاقه دارید باید به یادگیری زبان های جدید برنامه نویسی، ابزار و روش ها در طول زندگی شغلی خود ادامه دهید تا به عنوان یک طراح وب یا توسعه دهنده وب موفق شوید.