پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته معماری و طراحی

رشته معماری و طراحی

تحصیل در رشته معماری و طراحی در ایالات متحده
رشته معماری و طراحی

تحصیل در رشته معماری در آمریکا شما را برای حرفه ای آماده می کند که نیازمند خلاقیت شما در ساخت، طراحی و پیاده سازی طرح ها است که محیط آن دسته از افرادی که در تماس با محل کار شما هستند را، تحت تاثیر می گذارد. هنگامی که شما به تحصیل معماری می پردازید، شما یکی از نوآورانه ترین و شدید ترین آموزش ها را دریافت خواهید کرد. در حالی که نیاز های منتخبی برای پذیرفته شدن به یک برنامه معماری وجود دارد، کار سخت و خلاقیت در نهایت شما را به یک حرفه موفق سوق خواهد داد!
این که آیا شما در حال قدم زدن در اطراف شهری که در آن زندگی می کنید هستید و یا شما توری در یک شهر جدید دارید، شما ساختمان های زیبا و قطعات خلاق معماری را می بینید. یک معمار قادر است یک علامت در جامعه باقی بگذارد و اغلب ساختمان هایی که با دقت طراحی و به چشم انداز شهر اضافه شده اند تبدیل به یک تجلی از شخصی که آن را تصور کرده می شوند. در بسیاری از موارد، آن شاهکارها نماد تمام شهر یا تاریخی ازیک جایگاه ویژه ای خواهد بود. برج ایفل به عنوان یک نقطه عطف کلیدی در پاریس است. ساختمان امپایر استیت حلقه ای از بازدید کنندگان در شهر نیویورک است. حتی تاج محل دارای چنین تاریخ و قوی بوده که هرگز فراموش نمی شود. در هر ساختار یک داستان و یک معمار با استعداد که با دقت داستان را نوشته و به اشتراک گذاشته وجود دارد، اختلاط علم و هنر به صورت یک قطعه از زندگی روزمره.

چرا تحصیل در معماری ؟
انتخاب تحصیل معماری در ایالات متحده یک ایده بسیار عالی برای دانشجوی بین المللی است که با زیبایی، خلاقیت و حتی میراث ساختمان ها و سازه های مختلف هیپنوتیزم شده است. انواع مدارس خلاق و موفق در داخل ایالات متحده است که به توسعه ایده ها و امید معماران جوان در سراسر جهان کمک می کنند.
انتخاب برنامه معماری شما
هیجان انگیز است که تمام گزینه های در دسترس برای کسانی که مایل به تحصیل معماری هستند فیلتر شوند. از تاریخی تا مدرن، از آسیایی تا سازگار با محیط زیست، درانتخاب تخصص معماری انتخاب های بسیاری وجود دارد. مدارسی وجود دارند که به طور کامل بر آموزش معماری تجاری تمرکز دارند در حالی که دیگران می خواهند رمانتیک و تاریخ را در بازسازی ساختمان های قدیمی تشویق کنند. مطمئن شوید که به تحقیق و پیگیری مدرسه ای که در آن شما را تبدیل به یک استاد در معماری دلخواهتان می کند تحصیل خواهید کرد.
ایالات متحده آمریکا، با توجه به Karissa Rosenfield از ArchDaily.com، برخی از برنامه های معماری برتر را ارائه می دهد از جمله دانشگاه کورنل در نیویورک، موسسه معماری کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس و دانشگاه رایس در هوستون تگزاس. برنامه های معماری دیگر مانند پارسونز مدرسه جدید طراحی وجود دارند که ادغام معماری با مسائل معاصر مانند پایداری، نور و زیرساخت های مخلوط شده است به طوری که دانشجویان مجهز به کار در محیط های منحصر به فرد می شوند.
هر یک از این مدارس برنامه های معماری مختلف، فرصتهای کارآموزی، شیوه های آموزش و تحقیقات علمی و تخصصی ارائه می دهد. در بسیاری از مدارس پنج سال برای تکمیل کل برنامه زمان می برد. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، بسیار مهم خواهد بود که زمان تحصیل در معماری در مورد عوامل دیگر از قبیل هزینه، نیازهای ورودی و دیگر فرصت های کارآموزی تحقیق شوند.

روند درخواست برای دانشجویان بین المللی
دانشجویان بین المللی که به مطالعه معماری در کالج و یا دانشگاه های ایالات متحده می پردازند نیاز به برآورده کردن شرایط در مدرسه خاص خود دارند. بسیار مهم است که به تحقیق در مورد هر مدرسه و شناسایی الزامات خاص آن و همچنین انتظارات در طول برنامه پرداخته شود. مطمئن باشید که به ضرب الاجل ها توجه می کنید تا احتمال یک فرایند صاف و آسان را افزایش دهید.
الزامات فنی برای ورود به یک برنامه معماری ایالات متحده عبارتند از:
• سابقه قوی علمی
• نمونه کارهای خلاق
• توصیه نامه ها
• مصاحبه با یک سر گروه (متغیر)
• حداقل معدل ۳٫۰

نمونه کارهای خلاق و دیگر اسناد مهم
اگر یک دانشجوی دوره کارشناسی هنوز یک نمونه کار خلاق ندارد، مدارسی هستند که دانشجویان معماری و طراحی را بر اساس معیارهای دیگر قبول می کنند. در بعضی موارد، داشتن توصیه نامه از معلمان یا مربیان فعلی خود به شما در ورود به مدرسه منتخبتان کمک می کند. اگر چه بعضی جاها انجام مصاحبه نیاز ندارند، بسیاری از مدارس معماری به آن نیاز دارند. با این حال، مدارسی از جمله کرنل Cornell، “مصاحبه” نوشته شده را قبول می کنند که در آن شما پاسخ های خود را برای سوالات مصاحبه، در زمانی که شما نمی توانید چهره به چهره آنها را پاسخ دهید، می نویسید. بیشتر مدارس معماری در ایالات متحده تعداد محدودی از دانشجویان مقطع کارشناسی را در هر سال می پذیرند. موسسه معماری کالیفرنیای جنوبی در مجموع  ۷۰ نفر در یک زمان را برای برنامه خود قبول می کند. با این حال، کرنل تنها ۵۵ نفر را می پذیرد. با توجه به فرآیندهای انتخابیشان، مدارس ذکر شده در بالا و دیگر مدارس تنها در زمان های خاص از سال دانشجویان را می پذیرند؛ یعنی در ترم پاییز.

تعهد زمان و فداکاری
یکی دیگر ازشرایط مورد نیاز برای  دانشجویان بین المللی داشتن فداکاری و تعهد به حوزه معماری است. دانشجویان برنامه های دقیق و پروژه های چالش برانگیزی خواهند داشت، به طوری که باید هیجان و فداکاری در مورد معماری داشته باشند تا به موفقیت برسند. حتی پس ازهمه این کلاس ها، کار اینجا تمام نمی شود. پس از همه اینها، دانشجویان باید به دنبال کارآموزی و کارآورزی باشند که در بازار کار به آنها مزیت رقابتی بودن بدهد (که می تواند به کار پس از فارغ التحصیلی شود منجر شود!).
هنگامی که شما با موفقیت تحصیلات خود را در معماری تکمیل کردید، شما شروع به گفتن داستان خود می کنید، با ترکیب ذهن خلاق خود و علم پیچیده به یک ساختار که به طور بالقوه نشان دهنده شهر شما به جهان می باشد.