پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته هنرهای ضبط

رشته هنرهای ضبط

تحصیل در رشته هنرهای ضبط در ایالات متحده

رشته هنرهای ضبط

هنرهای ضبط در ایالات متحده، با کارهایی که به مهارت های فن آوری، مهارت های ارتباطی و خلاقیت نیاز دارند مرتبط می باشد. با بودن نیویورک، سیلیکون ولی، هالیوود و مراکز تفریحی دیگر مانند اورلاندو، فلوریدا در ایالات متحده هزاران فرصت برای آموزش در دنیای واقعی برای آموزش تولید در استودیوها در حد اعلی وجود دارد. مطالعه هنرهای ضبط باعث ایجاد فرصت هایی در موسیقی، فیلم، تلویزیون و بازی های ویدئویی می شود.
هنگام رقص با جدیدترین آهنگ های ستاره پاپ بین المللی، مسحور شدن توسط یک فیلم سه بعدی در سینما و یا تمرکز روی استراتژی حرکت بعدی شما در بازی ویدیویی چند نفره، شما با ملودی و جلوه های صوتی که از تمام زاویا شما را احاطه کرده درگیر هستید. استفاده از صدا در تمام فرمت های چند رسانه ای خود باعث ساخت هنرهای ضبط می شود. هنرهای ضبط در ایالات متحده یک صنعت عظیم و پویا است و مطالعه هنرهای ضبط می تواند یک شانس برای کار روی پرونده های برنده جایزه و یا بخشی از بازی های ویدئویی مشهور در سطح بین المللی باشد.

هنرهای ضبط چیست؟
هنرهای ضبط انواع فرمت های مختلفی از رسانه را پوشش می دهد، از جمله موسیقی، اجرای زنده، موزیک ویدئو، فیلم، تلویزیون، ارائه حرفه ای، بازاریابی شرکت های بزرگ، بازی های ویدئویی و هر گونه استفاده دیگر از صدا در جهت سرگرمی. افراد هنگام تحصیل هنرهای ضبط چیزهایی مانند قرار دادن میکروفون مطلوب، پس از تولید صوتی و عناصر مهم صدای زنده را یاد می گیرند.

تحصیل در رشته هنرهای ضبط در ایالات متحده
آمریکا یک مرکز سرگرمی برای جهان است و با وجود هالیوود، نیویورک، سیلیکون ولی و مراکز تفریحی دیگر مانند اورلاندو، فلوریدا، هزاران فرصت ها برای آموزش در دنیای واقعی در استودیو های تولید موسیقی وجود دارد. تولید رسانه یک زمینه بزرگ در حال رشد در ایالات متحده آمریکا است که همه نوع از افراد و شرکت ها می خواهند با تغییرات تکنولوژی به روز بمانند. چندین دانشگاه در ایالات متحده مدارک کاردانی علوم، کارشناسی علوم، کارشناسی ارشد و کارشناسی هنر در هنرهای ضبط را علاوه بر برنامه های گواهی مرتبط را ارائه می دهند. دانشجویان بین المللی می توانند هنرهای ضبط را در مؤسسات تخصصی مانند دانشگاه Full Sail و مؤسسه پی بادی از دانشگاه جانز هاپکینز بخوانند و یا می توانند یک مدرسه سنتی مانند دانشگاه ایندیانا و کالج ایتاکا را انتخاب کنند.
بسیاری از این مدارس برای دانشجویان بین المللی ورودی یکسانی مانند سایر مدارک کارشناسی دارند. با این حال، دانشگاه ها می گویند دانشجویان ورودی باید یک پیش زمینه در موسیقی داشته باشند، از جمله به عنوان یک موسیقیدان و یا با تئوری موسیقی و فن آوری آشنا باشند. مؤسسات نیز اشاره دارند که مهارت های فردی ارتباطی خوب و خلاقیت خصوصیات مثبتی هستند.
یک برنامه مدرک هنرهای ضبط معمولی بسیار عملی بوده و روی کار”آزمایشگاه” تمرکز دارد. در این آزمایشگاه، دستگاه صوتی شما اغلب کمان ویولن و تار بوده و محصول نهایی شما یک ترکیب شیمیایی نیست، بلکه ایجاد صوت است. در طول برنامه های مدرک هنرهای ضبط، دروس تکنولوژی، ریاضی و جنبه های خاصی از فیزیک سنگین می باشند. چند سال اول یک برنامه شامل دوره های بنیادی مانند فیزیک صوت، آگوستیک و تئوری موسیقی خواهد بود. با پیشرفت شما دوره ها تخصصی تر می شوند مانند تولید صدا، نرم افزار ضبط صدا و عملیات استودیو. در کنار این دوره ها، اکثر برنامه های هنرهای ضبط نیاز به دوره های متنی مانند تاریخ موسیقی و بازاریابی موسیقی نیز دارند. علاوه بر دروس عمومی، شما با پروژه های تولید فعال نیز کار خواهید کرد و به عنوان یک دستیار شروع کرده و راه خود را تا رسیدن به مواضع مهندسی ادامه خواهید داد. اکثر برنامه ها با پروژه و تکالیفی همراه هستند که به دانشجویان اجازه می دهد از دانش و خلاقیت خود برای پروژه شان استفاده کنند.

رشته هنرهای ضبط

فرصت های شغلی در هنرهای ضبط
با انواع رسانه هایی که تحت پوشش هنرهای ضبط می باشند، دانشجویان بین المللی با انواع مشابهی از فرصت های شغلی روبرو هستند. مدرک در هنرهای ضبط در ایالات متحده دربی را به سوی مشاغلی در تولید، پس از تولید، زمینه های فنی، آرشیو و کسب و کار موسیقی باز می کند. فکر نمی کنم که هنرهای ضبط تنها برای افرادی باشد که به دنبال وارد شدن به کسب و کار موسیقی هستند. شغل تولید را می توان در ایستگاه های رادیویی، کانال های تلویزیونی، پارک های تفریحی و در بسیاری از شرکت های بزرگ یافت. شغل پس از تولید، از جمله میکس کردن و یا میکس دوباره مواد مختلف رسانه ای به همان اندازه متنوع است. برای دانشجویانی که بیشتر علاقه مند به جنبه های فنی از هنرهای ضبط هستند، شغل هایی به عنوان تکنسین صوتی و تصویری تجهیزات و یا اسمبلر، تکنسین پخش، تکنسین الکترونیک و یا یک تکنسین مهندسی صدا وجود دارد. برای دانشجویانی که بیشتر علاقه مند به کار آرشیوی هستند، شغل هایی در مدیریت مجموعه های چند رسانه ای صوتی و تصویری در موزه ها، دانشگاه ها، کتابخانه ها و مراکز موسیقی در سراسر جهان وجود دارند. در نهایت، مدرک هنرهای ضبط به دانشجویان بین المللی فرصتی می دهد تا در همه بخش های کسب و کار موسیقی بین المللی، اعم از فروش تا تولید و تبلیغات تا اجرا دستی داشته باشند.
مطالعه هنرهای ضبط باعث باز شدن درب هایی به سوی فرصت های فراوانی می شود که بتوانید احساسات خلاق و تخصص های فنی خود را برای انجام یک شغل در این صنعت پویا ترکیب کنید.