پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته هنر بازی

رشته هنر بازی

تحصیل در رشته هنر بازی در ایالات متحده

رشته هنر بازی
زمینه طراحی هنر بازی به طور مداوم در ایالات متحده در حال رشد است. این رشته به احتمال زیاد برای دانشجویان بین المللی جذاب خواهد بود زیرا تقاضا برای طراحان و توسعه دهندگان بازی های ویدیویی در حال افزایش است. هنر بازی برای دانش آموزان فرصت هیجان انگیزی را فراهم می کند که در یک زمینه خلاق و سرگرم کننده کار کنند.

هنر بازی چیست؟
اگر شما عاشق هنر و بازی های ویدئویی هستید، پس به احتمال زیاد عاشق طراحی هنر بازی نیز خواهید بود. چشم انداز های گسترده و جزئیات پیچیده برای تولید محیط های فریبنده و محبوب در بازی های ویدئویی مدرن لازم است و این جنبه ها برای  پیوستن دانش آموزان به این زمینه در حال رشد الهام بخش است. هنر بازی در ایالات متحده یک صنعت پررونق است. دانشجویان بین المللی که از نظر هنری در زمینه کامپیوتر استعداد و مهارت دارند باید مدرسه ای در نظر بگیرند که در آن بتوانند به تحصیل در رشته هنر بازی بپردازند. هنر سه بعدی یک بخش مهم در طراحی بازی می باشد و ایجاد آن یک عامل ایجاد انگیزه اصلی برای دانش آموزانی است که می خواهند بخشی از فرآیند توسعه بازی های ویدئویی باشند. طراحی بازی مهارت های هنری و فنی را برای ایجاد سرگرمی های الکترونیکی و دیجیتال با هم ترکیب می کند. هنرمندان بازی مسئول استفاده از ابزارهای انیمیشنی در کامپیوتر هستند تا تمام جنبه های بصری یک بازی از جمله آثار هنری، محیط، شخصیت ها و دیگر ویژگی زیبایی شناسی را ایجاد کنند. در مجموع، این محصولات در دنیای مجازی هستند که در نهایت علاقه مندان به بازی های ویدئویی در سراسر جهان را وادار می کنند سالانه میلیاردها دلار خرج کنند. هنر بازی فرصت های شغلی متعددی را در زمینه طراحی بازی در ایالات متحده ایجاد کرده است.

تحصیل در رشته هنر بازی
اغلب فرصت های شغلی در زمینه طراحی بازی برای کسانی که در ایالات متحده هنر بازی می خوانند در دسترس هستند. بنابراین، دانشجویان بین المللی که علاقه مند به مشاغلی در سطح متوسط ​​در صنعت طراحی هستند باید رشته هنر بازی در ایالات متحده در نظر بگیرند. دانش آموزان باید مهارت های طراحی تئوری، تکنولوژی و برنامه نویسی، هنر عمومی و داستان سرایی خود را توسعه دهند. دانشجویان بین المللی دروسی از جمله هنر، انیمیشن، فن آوری، هوش مصنوعی، طراحی بصری و ریاضیات نیز می خوانند. انتخاب رشته هنر بازی درب هایی را به سمت نوآوری باز می کند؛ با این حال، این رشته نیاز به سطح بالایی از مهارت ها در زمینه هایی از جمله: ریاضیات، برنامه نویسی کامپیوتر، هنر و سازمان دهی دارد.

برای یک هنرمند بازی شدن چه لازم است؟
در هنر بازی از ریاضیات عالی و نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر زیاد استفاده می شود. از آنجا که توسعه بازی نیاز به افراد و منابع فراوانی داشته و ضرب العجل ها نیز بسیار هستند، مدارسی که هنر بازی و طراحی آموزش می دهند نیز روی مهارت های مدیریت تمرکز می کنند. برای شرکت ها اهمیت دارد که هنرمندان بازی تجربه داشته باشند. این تجربه از طریق تحصیل در رشته هنر بازی در یک نهاد رسمی به دست می آید. دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در رشته هنر بازی در ایالات متحده را دارند باید درباره برنامه های مدارسی مانند دانشگاه Full sail و دیگر دانشگاه هایی که روی مدرک در این رشته متمرکز هستند تحقیق کنند. اکثر هنرمندان بازی دارای مدرک لیسانس در رشته هنر بازی، علوم کامپیوتر و یا طراحی بازی هستند. مدرک کارشناسی ارشد در هنر بازی نیز موجود است، اما تجربه دانش آموز و امکانات کامپیوتری برای طراحی ضروری ترین موضوع می باشد. گزینه های شغلی به تجربه بیشتر از مدرک فوق لیسانس اهمیت می دهند.

رشته هنر بازی

هنر بازی به عنوان یک شغل
شغل های متعددی، هر چند گرایش خاصی دارند، برای هنرمندان بازی وجود دارند. اغلب شغل ها در این رشته فرصتی جهت ایجاد بازی های جدید، طراحی شخصیت ها و امتحان کردن بازی می باشد. در نتیجه، گزینه های شغلی برای دانشجویان بین المللی عبارتند از: طراحان سطح، مدیران طراحی، تست کنندگان تضمین کیفیت، مدلسازان ۳ – D و مدیران خلاق. کارفرمایان به طراحی و تجربه هنری اهمیت زیادی می دهند، بنابراین حقوق بر اساس تجربه متفاوت می باشد. دانشجویان بین المللی باید همه پیامدهای مالی و پاداش های بالقوه تحصیل در رشته هنر بازی را به حساب آورند. انجمن توسعه دهنده گان بین المللی بازی گزارش می دهد که هنرمندان تجسمی بازی با یک تا دو سال تجربه به طور متوسط حقوق و دستمزد ۵۸۵۰۰ دلار دریافت می کنند. در حالی که ممکن است این برای بسیاری از دانش آموزان جذاب باشد باید این مطلب را نیز در نظر داشته باشید که تحصیل در رشته هنر بازی در ایالات متحده ممکن است گران باشد و پیدا کردن کار در این زمینه مستلزم آن است که دانش آموزان به سطح بالایی از مهارت دست یابند.
به این دلایل، دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در رشته هنر بازی در ایالات متحده  هستند باید در مورد برنامه های دانشگاه ها و فرصت های شغلی تحقیق کنند. مدرک در رشته هنر بازی که توسط یک طراح با استعداد و سخت کوش به دست آمده کمک می کند درب هایی به سوی کار با ارزشی در این زمینه باز شوند. باید توجه داشته باشید که مدرک هنر بازی بسیار تخصصی است و به این ترتیب تنوع کاری که سایر مدارک هنری ارائه می دهند را ندارد. به همین دلیل، دانشجویان بین المللی باید در نظر داشته باشند که مدرک هنر بازی شبیه به هر مدرک خاص و حرفه ای دیگر است و مانند آنها دانشجو را آماده می کند تا بلافاصله دراین زمینه کار کند  و کاربردهای عملی خاصی دارند. فایده این ویژگی این است که هنرمند بازی که تسلط در این زمینه دارد، مدرک گرفته، و سخت کار می کند کار خوب پیدا خواهد کرد. نقطه ضعف بالقوه این است که این مدرک باعث ایجاد فرصت در زمینه های خارجی دیگر نمی شود.