پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » رشته پرستاری

رشته پرستاری

تحصیل در رشته پرستاری در ایالات متحده

رشته پرستاری

یک دانشجوی بین المللی که به دنبال پیدا کردن حرفه ای ارزشمند و با ثبات می باشد ممکن است به تحصیل پرستاری در ایالات متحده آمریکا بپردازد. با داشتن انواع گرایش ها و تخصص ها، طیف گسترده ای از فرصت ها برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. اگر شما به دنبال شغلی هستید که برای شما توانایی کار با مردم را به صورت منظم و متفاوت فراهم آورد، مطالعه پرستاری ممکن است زمینه مناسب برای شما باشد!

فرصت های شغلی در پرستاری
پرستاری شغلی عالی برای دانشجویان بین المللی است چرا که اجازه رشد و تخصص در بسیاری از زمینه ها را به آنها می دهد. بیشتر مردم با پرستاران بیمارستان در ارتباط هستند. نیمی از پرستاران شاغل اصولاً کارکنان بیمارستان می باشند. با این وجود، محیط بیمارستان اجازه می دهد تنوع کاری وجود داشته باشد. این پرستاران را می توان در پزشکی، جراحی، ED / ER – اورژانس، B – زنان، S – اطفال، مراقبت ICU / NICU فشرده و انکولوژی و غیره یافت، برخی از پرستاران “معلق” بوده و بین گروه ها و طبقات می چرخند.
پرستار دفتر، در یک درمانگاه و یا در یک مرکز جراحی سرپایی به مراقبت از بیماران در مطب دکتر می پردازند. این نوع از پرستاران بیمار را برای معاینات معمول، اداره تزریق و داروها، زخم ها و برش ها و کمک به تیم بهداشت و درمان برای عمل جراحی جزئی آماده می کنند .
پرستاران بهداشت عمومی روی جمعیت های کار با افراد، گروه و ​​یا با خانواده تمرکز دارند تا سلامت کلی در جامعه را بهبود ببخشند. آنها دستور العمل ها و راهنمایی هایی در مورد مسائل مربوط به سلامت مانند پیشگیری از بیماری ها، تغذیه و مراقبت از کودکان ارائه می دهند. این پرستاران بهداشت عمومی مراقبت و بررسی سلامت برای ایمن سازی، تست فشار خون، ماموگرافی و HIV / AIDS را انجام می دهند.
پرستاران مراقبت های بلند مدت، مدیریت مراقبت های پرستاری برای ساکنان با شرایطی اعم از مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی کوچک تا بیماری آلزایمر را به عهده دارند. این می تواند شامل امکانات کمکی زندگی و یا یک خانه سالمندان باشد. پرستاران خانه بهداشت، مراقبت از بیمار درون حریم خصوصی خانه هایشان را ارائه می کنند. این بیماران ممکن است به مراقبت بلند مدت و یا کوتاه مدت نیاز داشته باشند، مانند کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری یا تصادف اتومبیل را می گذرانند. پرستاران مراقبت از آسایشگاه نیز برای بیماران در زمانی که با پایان زندگی خود دست و پنجه نرم می کنند، موجود هستند.

چه چیزی یک پرستار را خوب میکند؟
مهم است که دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل پرستاری دارند یک حس شفقت و تمایل کلی شخصی برای کمک و همدردی با دیگران داشته باشند. یک پرستار اطلاعاتش را به دیگران می آموزد و آنها را شریک می شود، همچنین اعتماد را برای بیمار و خانواده ایجاد می کند. یک پرستار باید یک نگرش دوستانه داشته باشد و قادر به کار با دیگران باشد. به عبارت دیگر، یک پرستار باید با بیماران، همکاران، پزشکان و اعضای خانواده های مختلف صبر پیشه کند. تفکر انتقادی، تصمیم گیری خوب و مهارت های حل مسئله برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در رشته پرستاری در ایالات متحده ضروری است. مهارت های ارتباطی مانند کلامی، غیر کلامی و نوشتاری هر روز مورد نیاز هستند و هر گونه تسلط به زبان دیگری که یک دانشجوی بین المللی با خود دارد یک امتیاز مثبت به حساب می آید. علاوه بر اینها، داشتن اعتماد به نفس به عنوان یک پرستار ضروری است. مهم است که به یاد داشته باشید بسیاری از بیماران به طور کلی وحشت زده و ترسیده اند. بسیاری از بیماران ممکن است بیماری خود را درک نکنند و پرستار باید کمک کند ترس آنها کم شود و به آنها دلداری دهد.

رشد در زمینه پرستاری
رشد در زمینه پرستاری در درجه اول به پیشرفت فن آوری در مراقبت از بیمار بستگی دارد. به عنوان مثال، پالس اکسیمتری “حدس” زدن غلظت اکسیژن بیمار است. این نوع از پیشرفت ها امروزه وجود دارند، اما بیست سال پیش بی سابقه (و به طور ظالمانه) گران بودند. با این حال، اگرچه این مرزهای جدید به پیشرفت در پزشکی منجر می شوند اما بیماران همچنان بیمار هستند. اغلب بیماران مبتلای امروزی نسبت به گذشته غالباً مسن تر و جدی تر بیمار می باشند. بخش عمده ای از مراقبت های بهداشتی ارائه شده به بیماران امروز مربوط به بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، ورم مفاصل، بیماری های قلبی عروقی و زوال سلامت روان است.
تحصیل در رشته پرستاری در ایالات متحده ثبات شغلی فراهم می کند و اجازه می دهد دانشجویان بین المللی برنامه ای انتخاب کنند که برای شیوه زندگی آنها، کار شیفت نه تا پنج یا دوازده ساعتی مناسب باشد. اکثر پرستاران اعتراف می کنند که اگر چه حقوق خیلی خوبی دارند اما تأثیر آنها بر زندگی دیگران است که باعث می شود کار خود را با ارزش ترین شغل بدانند.