یکشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
خانه » رشته کشاورزی

رشته کشاورزی

تحصیل در رشته کشاورزی در ایالات متحده

رشته کشاورزی
زمانی تصور می شد که کشاورزی در مورد عمل باستانی کشاورزی است، اما در دنیای امروز به عنوان زمینه جدید تکنولوژی از آن یاد می شود. کشاورزی بیشتر از آنچه چشم می بیند است. این یک زمینه بسیار گسترده است که به جهان برای حل مشکل گرسنگی، مسائل مربوط به سلامت و بهبود کیفیت زندگی و همچنین افزایش مقدار مواد غذایی برای جمعیت رو به رشد ما کمک خواهد کرد.
آیا می دانید برای اینکه یک لیوان شیر روی میز شما بیاید چه چیزهایی لازم است؟ آیا تا به حال از خود پرسیدید، چگونه می توان چاقی در کشورهای توسعه یافته و سوء تغذیه در کشورهای در حال توسعه را از بین برد؟ آیا می خواهید بدانید چگونه تولید مواد غذایی با رشد جمعیت جهان همگام می شود ؟ آیا شما ارتباط ویژه ای به زمین احساس می کنید و می خواهید با حیوانات و گیاهان به طور منظم سر و کار داشته باشید؟
اگر پاسخ شما به هر یک از این پرسش ها مثبت است، پس کشاورزی ممکن است کاملا برای شما مناسب باشد. اگر شما هنوز هم در حصار هستید، شما هنوز هم ممکن است از خود بپرسید، “چرا باید در رشته کشاورزی در ایالات متحده تحصیل کنم ؟”
دانش آموزانی که در رشته کشاورزی در ایالات متحده تحصیل می کنند یک مزیت متمایز نسبت به دانش آموزانی که در جای دیگر کشاورزی می خوانند دارند. ایالات متحده یک رهبر جهانی در علوم کشاورزی است و به عنوان مدل برای کشورهای دیگر در سراسر جهان که  به دنبال چالش های جهانی مواد غذایی هستند نقش مهمی ایفا می کند. ایالات متحده از برخی از پیشرفته ترین فن آوری های کشاورزی در جهان بهره گیری می کند. دانش آموزانی که در اینجا تحصیل می کنند فرصتی برای کار و آموختن از این فن آوری دارند. این امر به ویژه برای دانش آموزانی که از کشورهایی هستند که از مسائل گرسنگی رنج می برند با ارزش است زیرا این دانش آموزان می توانند آنچه را در ایالات متحده یاد گرفته اند با خود به کشورهای خود برده و از آن برای کمک به مسائل گرسنگی، آموزش روش های جایگزین برای کشت محصولات، تدریس به کودکان در مورد مصرف مواد غذایی استفاده کنند. دانش آموزانی که برای پیدا کردن کار پس از فارغ التحصیلی در ایالات متحده می مانند نیز مدرک خود را مفید خواهند یافت؛ زیرا کمبود متخصصانی که به خوبی آموزش دیده اند در زمینه کشاورزی وجود دارد.

با مدرک در رشته کشاورزی چه باید انتظار داشت؟
کشاورزی شامل مطالعه گیاهان، خاک، حیوانات، آزمایشگاه های تحقیقاتی، متخصصین تغذیه و پژوهش است. بیش از ۳۰ رشته در زمینه کشاورزی وجود دارد و در کنار آن تعدادی از فرصت های شغلی مختلف وجود دارد. یک دانشجوی بین المللی این گزینه را دارد بسته به آنچه که می خواهد انجام دهد به دنبال مدارک مختلف باشد، از مدارک کاردانی گرفته تا مدارک کارشناسی و حتی کارشناسی ارشد. رشته های کارشناسی (آنهایی که شما در برنامه ها یا مقطع کارشناسی رشته های خود دنبال می کنید)شامل کسب و کار کشاورزی، اقتصاد کشاورزی، زراعت و علوم زراعی، علوم دامی، مطالعات مربوط به اسب سواری، کشاورزی و مدیریت مزرعه، علوم و صنایع غذایی، باغبانی و علوم خاک و کشاورزی پایدار هستند. برخی از رشته های کشاورزی به هیچ وجه با حیوانات سر و کار ندارد، به عنوان مثال، آنها ممکن است روی بهبود خاک یک زمین فوتبال متمرکز شده باشند!

برای اینکه به شدت واجد شرایط باشید چه نیاز دارید؟
یک فرد برای رفتن به این رشته باید مهارت های متوسط ​​در ارتباطات و رهبری، مهارت اساسی در روابط بین فردی و مهارت های بسیار توسعه یافته در ریاضیات، تکنولوژی مکانیکی و علوم داشته باشد. کلاس های دبیرستانی که توصیه می شوند شامل سه علوم آزمایشگاهی از جمله زیست شناسی، شیمی و زیست شناسی پیشرفته در صورت موجود بودن، دو تا سه سال زبان خارجی، چهار سال زبان هنر و چهار سال ریاضی از جمله جبر پیشرفته و حساب دیفرانسیل و انتگرال هستند. به محض اعلام رشته تان، برخی از دروس دانشگاهی نیازمند ثبت نام در کلاس های زیر هستند، بنابراین  مهم است که آماده باشید:
• کشاورزی و اخلاق محیط زیست
• زیست شناسی
• شیمی
• حسابداری
• تغذیه
• علوم خاک
• مدیریت دام
• ژنتیک

با رشته کشاورزی چه کاری می توانید انجام دهید؟
با داشتن مدرک در رشته کشاورزی شما می توانید مدیر یک مزرعه و یا  مرتع پرورش احشام، تکنسین، مشاور، دانشمند، پرورش دهنده حیوانات، تکنسین تولید محصولات کشاورزی، کشاورز، بازرس سلامت و قانونی، حافظ محیط زیست، خاک و آبزی پرور شوید، فقط به نام چند عدد از حرفه ها اشاره شد. دانشجویانی که به دنبال این زمینه هستند نیز باید بدانند که بسیار محتمل است که شما بیشتر روز را در خارج کار کنید، که در برخی موارد می تواند از نظر فیزیکی طاقت فرسا و خطرناک باشد.

به دنبال چه کالج هایی باشید ؟
کالج های ترجیحی آن هایی هستند که دانشگاه های زمین دار هستند. دانشگاه های زمین دار مدارس دولتی هستند که پژوهش، آموزش و توسعه را ترکیب می کنند، در بسیاری از موارد این مدارس دولتی بزرگ بر آموزش کشاورزی تسلط دارند.
دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در کشاورزی در ایالات متحده را دارند، بسیاری از کالج ها و دانشگاه هایی که برنامه ها یی در بخش کشاورزی دارند را می توانند بیابند. مهم است که در مورد آنچه شما می خواهید پس از فارغ التحصیلی انجام دهید فکر کنید تا بتوانید یک برنامه آموزشی طراحی کنید که به شما مهارت هایی ارائه می دهد که بتوانید در زندگی حرفه ای خود رقابتی شوید. کشاورزی نیاز به مجموعه ای از مهارت های مختلف در مقایسه با باغبانی دارند. ساعات و شرایط کار نیز با شغل متفاوت است. به عنوان یک چیز کلی، اکثر دانش آموزانی که به تحصیل در بخش کشاورزی می پردازند باید در کسب و کار، علوم و ریاضیات ماهر باشند.