یکشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
خانه » رشته گردشگری

رشته گردشگری

تحصیل در رشته گردشگری در ایالات متحده

رشته گردشگری

از سال ۱۸۵۰ گردشگری یک صنعت قوی و فعالیت فرهنگی محبوب در ایالات متحده بوده است. از زمان اختراع اتومبیل و هواپیما این صنعت به رشدش ادامه داده و هنوز هم یکی از صنایع اقتصادی پیشرو در ایالات متحده است. گزینه های شغلی زیادی برای کسانی که می خواهند به دنبال شغلی در گردشگری باشند وجود دارد و همچنین گزینه های آموزشی فراوانی برای افرادی که تمایل به مطالعه گردشگری دارند نیز وجود دارد.

در سال ۲۰۱۰ بیش از ۱۰۰ میلیون نفر، از جمله دانشجویان بین المللی و شهروندان آمریکایی، به ۵۰ ایالت آمریکا سفر کرده و از آنها بازدید کردند. در حال حاضر گردشگری یک بخش ۱٫۳ تریلیون دلاری از اقتصاد ایالات متحده است. وزارت بازرگانی آمریکا با انتشار بیانیه ای ادعا کرد که سفر و گردشگری این کشور پیش بینی یک رکورد ۶۴ میلیون مسافر بین المللی را انجام داده که در طول سفر خود به ایالت ها در سال ۲۰۱۱ مبلغ ۱۵۲ میلیارد دلار خرج کردند. این یک رشد پولی ۱۳ ٪ نسبت به سوابق ۲۰۱۰ بوده و این پیش بینی نیز انتظار افزایش ۶ تا ۸ درصدی سالانه در سال ۲۰۱۶ را دارد.
با توجه به تعداد زیادی از مسافران و گردشگرانی که از ایالت ها دیدن می کنند، تقاضای زیادی برای کارکنان این صنعت وجود دارد. گردشگری اولین، دومین و یا سومین کارفرمای بزرگ در ۲۹ ایالت مختلف می باشد. میلیون ها نفر از افراد شغلی در گردشگری دارند، تا سال ۲۰۰۴ بیش از ۷٫۴ میلیون نفر شغل مرتبط با صنعت گردشگری داشته اند. دانشجویان بین المللی علاقه مند به کار در صنعت گردشگری می توانند از میان صدها گزینه مختلف اشتغال یکی را انتخاب کنند. مشاغل می تواند نویسنده سفر/ وبلاگ نویس، مشاور سفر، متخصص بازاریابی و گردشگری، مدیر هتل و یا رستوران، آژانس مسافرتی و غیره را شامل شود و می تواند شامل کار در مهمان نوازی و یا خدمات صنعت همراه با بازاریابی و روابط عمومی نیز باشد. علاوه بر این، هزاران دانشگاه و کسب و کار که مدرک و دوره های آموزشی برای افرادی که می خواهند به مطالعه گردشگری و یا کسب مجوز خاص برای یک کار خاص و یا حرفه ای در صنعت  بپردازند، ارائه می دهند.
دانشکده هایی مانند دانشگاه مرکزی فلوریدا و دانشگاه جورج واشنگتن برای برنامه های گردشگری و مدرک مدیریت خود شناخته شده هستند و یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی که مایل به مطالعه گردشگری هستند، می باشند. علاوه بر این، مدارس سفر های آنلاین و گردشگری، مؤسسات مهمان نوازی و آموزشی و مدیریت گردشگری و سفر در سراسر کشور وجود دارد. همچنین کارآموزی های زیادی برای دانشجویان گردشگری وجود دارد. به عنوان مثال فلوریدا را ببینید، یک برنامه کارآموزی پولی دارد که اجازه می دهد دانشجویان هر ترم در چندین بخش مختلف این شرکت تجربه کسب کنند. این بخش ها شامل خدمات خلاق، تبلیغات، ارتباطات سازمانی، روابط صنعت، تبلیغات، روابط عمومی و بخش پژوهش است که همه آنها درگیر توسعه گردشگری برای ایالت فلوریدا هستند.
پس از کسب مدرک یا گواهینامه مربوط به این صنعت، افرادی که به دنبال یک شغل در گردشگری هستند مجموعه ای از محل کارهای مختلف برای انتخابشان وجود دارد. هر ایالت ویژگی های منحصر به فرد خود را برای جذب گردشگران دارد. شهر نیویورک به عنوان مثال، محل میدان تایمز است، که در سال ۲۰۰۸ از بین جاذبه های توریستی بیشترین بازدید در ایالات متحده آمریکا با ۳۵ میلیون بازدید کننده در سال داشته است. فلوریدا نیز یکی از مقاصد سفر در جهان با متوسط ​​۷۰ میلیون بازدید کننده در سال است. ایالاتی مانند کلرادو، نیومکزیکو، یوتا هر سال میلیونها نفر از گردشگران را جذب مناظر خیره کننده خود و فعالیت های سرگرم کننده در فضای باز می کنند. شهرستانهایی مانند نیواورلئان، لوییزیانا و لاس وگاس و همچنین نوادا نیز میلیونها نفر از مردم را به دلیل شهرت خود به عنوان مقصد حزب های برتر ایالات متحده هر سال جذب می کنند.
با توجه به تقاضای بالا برای کارکنان و فرصت های آموزشی متعدد در دسترس برای دانشجویان بین المللی، گردشگری یک صنعت بزرگ برای نفوذ است. این که آیا شما در حال حاضر مشغول به تحصیل گردشگری هستید و یا به دنبال شغلی در گردشگری می باشید می توانید مطمئن باشید که این صنعت پر رونق در سال های آتی به رشدش ادامه خواهد داد.