پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » سمینارها و رویدادها

سمینارها و رویدادها

کنفرانس بین المللی زیر ساخت مقاوم

به کنفرانس بین المللی زیر ساخت مقاوم در سال ۲۰۱۴ خوش آمدید: دلایل عمده برای حضور در کنفرانس آگاه شدن از شبکه دارای مدیران صنعتی و پژوهشگران زیر ساخت مقاوم از سراسر دنیا به اشتراک گذاری آخرین پیشرفت ها در برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز زیر ساخت مقاوم آشنایی با ابزارهای جدید و شنیدن درباره آخرین تحقیقات در زمینه حمایت ... بیشتر بخوانید »

دوره ی تابستانه بازیگری

دوره ی تابستانه بازیگری به صورت فشره و چهار ماهه بازیگری و کار توامان در هالیوود آمریکا از طریق هنرستان بازیگری ما : و تهیه ی ویزای M1 تکنیک های بازیگری ما شامل : Meisner, Strasberg, Adler, Hagen, Chekov, & the Stanislavsky در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته هنرمندان ایرانی که برای این دوره های بازیگری اقدام می نمایند هم ... بیشتر بخوانید »

کلاس های بازیگری در کالیفرنیا

کلاس های بازیگری در کالیفرنیا شرکت ما آمادگی ارائه خدمات اخذ ویزای M1 را برای علاقه مندان به دوره های بازیگری کوتاه مدت در شهرکالیفرنیا دارد. این دوره ها که سه ماهه و یا ۶ ماهه و ۹ ماهه هستند در شهرهایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نیز برگزار می شود که بسته به علاقه و میزان بودجه شما می تواند ... بیشتر بخوانید »

کنفرانس مهندسی انرژی شیل

کنفرانس مهندسی انرژی شیل ( ۲۱تا ۲۳ جولای، پیتزبورگ – پنسیلوانیا ) چالش های فنی – موضوع محیط زیست و سیاست های عمومی سخنرانان اصلی معرفی شدند: جرد کوهن رئیس فقید بازنشسته دانشگاه کارنگی ملن (پنسیلوانیا – آمریکا ) استاد مهندسی عمران و محیط زیست جیمز کی میشل  Sc.D., P.E., Dist. M.ASCE استاد شناخته شده (و بازنشسته)   و مهندس مشاور ... بیشتر بخوانید »

کنگره حمل و نقل در کشور آمریکا

کنگره حمل و نقل موسسه حمل و نقل و توسعه انجمن مهندسین عمران آمریکا (T&DI) مفتخر است که اعلام کند دومین کنگره (T&DI) با موضوع ” هواپیما، قطار و اتوموبیل: نقاط اتصال توسعه در آینده ”  در تاریخ ۸ تا ۱۱ ژوئن ۲۰۱۴ در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا برگزار خواهد شد. محدودیت های مالی، کاهش منابع طبیعی و نگرانی ... بیشتر بخوانید »

کنفرانس جهانی مهندسی

کنفرانس جهانی مهندسی موسسه ASCE و EWB-USA اقدام به برگزاری یک کنفرانس در سطح جهانی در زمینه مهندسی با دو محور طراحی محلی ، مهندسی جهانی نموده اند. چرا این کنفرانس در پاناما برگزار می گردد ؟ * بازدید از کانال پاناما : به مناسبت بزرگداشت ساخت کانال پاناما موسسه ASCE شما را به یک تور از کانال پاناما دعوت خواهد ... بیشتر بخوانید »

کنفرانس حمل و نقل

کنفرانس حمل و نقل تاریخ برگزاری : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ محل برگزاری : فلوریدا – آمریکا موسسه حمل و نقل و توسعه (T&DI) و انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE) اقدام به برگزاری همایش T&DI2 با موضوع هواپیما ، قطار و اتومبیل ، حول محور اتصال به تحولات آینده در تاریخ ۸ ژوئن سال ۲۰۱۴ در اورلاندو فیلوریدا ، می کند. ... بیشتر بخوانید »

انتخاب بهترین های جامعه مهندسی توسط OPAL

جشن OPAL برای انتخاب بهترین های جامعه مهندسی : زمان : ۲۹ اسفند ۹۲ OPAL (The Outstanding Projects And Leaders) یک مراسم در جامعه راهبری است که به اهدای جوائز راهبری (OPAL) ، دستیابی به دستاورد های برجسته مهندسی ساختمان (OCEA) جایزه Charles Pankow برای نوآوری و خلاقیت و جایزه Henry L. Michel در پیشرفت تحقیقات برای یک پژوهشگر و ... بیشتر بخوانید »

مسابقه سالانه بنیاد Charles Pankow

مسابقه سالانه مهندسی معماری ساختمان بنیاد Charles Pankow : تاریخ برگزاری : ۷ – ۹ فروردین ۹۳ مکان : ایالت فیلادلفیا آمریکا. موسسه معماری مهندسی انجمن مهندسان عمران آمریکا مفتخر است که اعلام کند تا بنیاد Charles Pankow در حال برگزاری مسابقه طراحی دانشجویی مهندسی معماری سالانه است . اهداف مسابقه Pankow : ۱- تدوین سیستم هایی برای ارتقای کیفیت ... بیشتر بخوانید »