پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی

شهرهای توریستی

کبک

Quebec2

کبک شهری گردشگری در آمریکای شمالی شهر کبک مرکز ایالت کبک کانادا و بزرگ‌ترین شهر شرق کبک است و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کانادا است. کبک بعد از سه شهر سنت جان، پرت رویال و تدوزاک قدیمی‌ترین شهر کانادا به شمار می‌رود. کبک با وجود تاریخ ۴۰۰ ساله‌اش، شهری است دیدنی، پر از فضاهای پرجنب‌وجوش شهری و آثار تاریخی ارزنده است. مردم شهر عمدتاً ... بیشتر بخوانید »

ونکوور

vancouver3

ونکوور شهری بندری و ساحلی ایالت های غربی همانند بریتیش کلمبیا و آلبرتا مثل مناطق مرکزی ترکیبی از زندگی مدرن و طبیعت بکر را به ساکنان ارائه می دهند اما مساحت بخش طبیعی آن وسیع تر از مناطق مرکزی است. کوهستان، اقیانوس، باغات انگور، زمین های گلف، تماشای وال و آب و هوای معتدل از مشخصه های بارز این منطقه ... بیشتر بخوانید »

کلگری

Calgary-Canada

کلگری شهری در ایالت آلبرتای کانادا کلگری، شهری در ایالت آلبرتای کانادا است. در جنوب این استان، در منطقه کوهپایه ای مقابل رشته کوه های راکی کانادا، واقع شده است. این شهر در مناطق سرسبز طبیعی آلبرتا واقع شده است. در سال ۲۰۱۱، جمعیت این شهر در حدود ۱,۰۹۶,۸۳۳ بوده است که آن را به بزرگترین شهر در آلبرتا و ... بیشتر بخوانید »

سنت جونز

sant-jones-4

سنت جونز قدیمی ترین شهر تاسیس شده در آمریکای شمالی سنت جونز، مرکز و بزرگترین شهر در نیوفنلاند و لابرادور، همچنین، قدیمی ترین شهر انگلیسی تاسیس شده در امریکای شمالی است. این شهر در نوک شرقی شبه جزیره آوالون در جزیره نیوفنلاند، واقع شده است. با جمعیتی بالغ بر ۱۹۶,۹۶۶ در سال ۲۰۱۱، منطقه شهری سنت جونز، طبق سرشماری، در ... بیشتر بخوانید »

لیورپول

Liverpool2

لیورپول شهری بندری در انگلستان لیورپول شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد. لیورپول در سال ۱۲۰۷ قصبه‌ای کوچک بود که در سال ۱۸۸۰ به یک شهر تبدیل شد. در سرشماری سال ۲۰۱۱ جمعیت لیورپول ۴۶۶٬۴۱۵ نفر و جمعیت در این منطقه شهری ۲٬۲۴۱٬۰۰۰ بود، با این وجود لیورپول چهارمین منطقه شهری پر جمعیت در بریتانیا است.  ساکنان بومی (سفیدپوستان) ... بیشتر بخوانید »

منچستر

منچستر شهری دیدنی در انگلستان شهر منچستر با جمعیت ۴٩٨٠٠٠ نفر در شمال غربی انگلستان واقع شده است. مرکز اصلی اداری شهر، بنایی بسیار زیبا است که به سبک گوتیک ساخته شده و تالار شهر نام دارد. این بنا در میدان آلبرت واقع شده و بازدید از آن هم رایگان است. هرچند که به خاطر اداری بودن ساختمان، امکان بازدید از تمام بخش‌های آن وجود ندارد، ... بیشتر بخوانید »

بیرمنگام

بیرمنگام…شهری توریستی و زیبا در انگلیس شهر بیرمنگام با جمعیتی بالغ بر ١٫٠٣۶٫٩٠٠ نفر در غرب ناحیه مرکزی انگلستان واقع شده است. مردم مسیحی این شهر در مساحتی حدود ٢۶٧/٧٧ کیلومتر مربع زندگی می کنند. بیرمنگام که به آن برام هم می‌گویند، بعد از لندن بزرگترین شهر انگلستان است. این شهر را می‌توان زادگاه انقلاب صنعتی دانست. امروزه، هنوز هم می‌شود آثار زخم‌های توسعه‌ی صنعت و همچنین ... بیشتر بخوانید »

لندن

o-LONDON-CIT

بزرگترین شهر انگستان … لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست. این شهر که در کنار رود تایمز قرار دارد قدمتی دو هزار ساله دارد و تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی‌گردد. لندن سیتی به عنوان هسته تاریخی لندن تا حدود زیادی ... بیشتر بخوانید »

ایالت یوتا

utah-

مختصری از ایالت یوتا مرکز »» سالت لیک سیتی بزرگترین شهر »» سالت لیک سیتی جمعیت »» ۲,۲۳۳,۱۶۹ منطقه زمانی »» کوهستان ایالت یوتا واقع در غرب، یوتا یک مقصد توریستی محبوب برای فعالیت های در فضای باز و تفریحی است و سابقه منحصر به فرد خود را دارد. نام “یوتا” از قبیله یوت (بومی آمریکا) مشتق شده و به معنی “مردمی از کوه” ... بیشتر بخوانید »

ایالت کنتیکت

connecticut2

مختصری از ایالت کنتیکت پایتخت »» هارتفورد بزرگترین شهر »» بریجپورت جمعیت »» ۳,۴۰۵,۵۶۵ منطقه زمانی »» شرق ایالت کنتیکت واقع در منطقه ساحلی شمال شرقی ایالات متحده، ایالت کنتیکت به دلیل تأمین شکوفایی و پیشرفت شهرواندان خود که نتیجه ی سنگر مستحکم صنعت ساخت در ایالت می باشد و همچنین موفقیت های اولیه در توسعه کسب و کار سازمان های مالی و بیمه معروف شده ... بیشتر بخوانید »