پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت اورگان
ایالت اورگان

ایالت اورگان

مختصری از ایالت اورگان

مرکز »» سالم
بزرگترین شهر »» پورتلند
جمعیت »» ۳,۴۲۱,۳۹۹
منطقه زمانی »»  اقیانوس آرام

ایالت اورگان با داشتن کوه ها و جنگل های فراوان، اورگان به دلیل مناظر زیبا و متنوعش مشهور است. گردشگران می توانند هر چیزی که به دنبالش هستند را در اورگان بیابند:  طبیعت، ماجراجویی.

مناظر اورگان شامل جنگل های بارانی و آبشارها در ساحل و آتشفشان ها و ارتفاعات متفاوت در مرکز ایالت وبیابان های برهنه در شرق می باشد. “ایالت سگ آبی” چهار قله از برجسته ترین کوه ها در ایالات متحده، و نیز مونت هود، که دومین کوه پر صعود در جهان است، را دارا می باشد.  علاوه بر این، دریاچه کریتر Crater در پارک ملی کریتر لیک عمیق ترین دریاچه در کشور است. نیازی به گفتن نیست که راه های بی شماری برای احاطه کردن خودتان با مناظر خیره کننده اورگان وجود دارد. شما می توانید پیاده روی ، ماهیگیری، اسکی، اردو، دوچرخه سواری کرده، از قایق پارویی اسکیموها استفاده کنید و خیلی کارهای دیگر انجام دهید. اهالی اورگان افتخار می کنند که ایالت پرماجرایی دارند.

Sheridan_Oregon

اگر شما به دنبال شیوه زندگی شهری در اورگان هستید، پورتلند می تواند محل مناسبی برای شما باشد. شهر شلوغ پورتلند یکی از مهمترین شهرهای سازگار با محیط زیست در جهان است. شما می توانید دنبال microbrewery باشید، به اجرای گروه موسیقی Indie گوش دهید و یا به سادگی یک کتاب در یکی از مغازه های جذاب قهوه فروشی شهر بخوانید، همیشه کاری برای انجام دادن دارید. پورتلند فرهنگ غنی و پر جنب و جوشی دارد و تعجبی ندارد که بسیاری از ساکنان غیر اورگانی و دانشجویان بین المللی می خواهند برای تحصیل به این ایالت بیایند.

منابع طبیعی فراوان اورگان اساس اقتصاد ایالت بوده است. جنگل های فراوان و زمین های حاصلخیز سبب شده که چوب و کشاورزی صنایع پیشرو در ایالت باشند. امروزه ماجراجویان و دوستداران طبیعت به این ایالت سازگار با محیط زیست جذب می شوند و گردشگری سومین منبع درآمد ایالت است. همچنین، شراب صنعت قابل توجهی در آنجا می باشد. برای شراب اورگان در سراسر ایالات متحده جشن گرفته می شود، به خاطر تولید محصولات شراب سفید Chardonnay و Pinot Noirs مشهور است. در طول چند دهه گذشته، اورگان تاکید بیشتری بر تولید، بازاریابی، و فن آوری برتر داشته است. اورگان خانه ی شرکت جهانی نایک، و تعداد دیگری از شرکت های بزرگ است.

آیا شما به دنبال  فرو نشاندن عطش خود برای ماجراجویی در رودخانه ها و تپه های اورگان هستید و یا می خواهید هنر پر جنب و جوش و فرهنگ آنجا را تجربه کنید؟ مهم نیست زیرا همیشه کاری برای انجام دادن در اورگان وجود دارد.

Rogue_River_Oregon

Rogue River_Oregon