پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت ایلینویز
ایالت ایلینویز

ایالت ایلینویز

مختصری از ایالت ایلینویز

مرکز »» اسپرینگفیلد
بزرگترین شهر »» شیکاگو
جمعیت »» ۱۲,۴۱۹,۲۹۳
منطقه زمانی »»  مرکزی

ایالت ایلینویز در تاریخ ۳ دسامبر ۱۸۱۸ تبدیل به یک ایالت رسمی شد. این ایالت یک صنعت بزرگ کشاورزی ذرت، سویا، گندم و فراورده های لبنی دارد. رئیس جمهور سابق، رونالد ریگان در ایلینویز به دنیا آمده، بنابراین یک ایالت شایسته برای آغاز و نیز آینده سیاسی می باشد. این ایالت خانه رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن است.

ایالت ایلینویز همچنین سومین شهر پرجمعیت در ایالات متحده، شیکاگو، را دارد. گردشگران می توانند از برج Willis Tower Skydeck دیدن کرده یا یک تکه از پیتزای شیکاگو بخورند. همچنین گردشگران تاریخ هنر می توانند از خانه فرانک لوید رایت و یا خانه معمار دیدن کنند. شیکاگو بزرگترین شهر از نظر جمعیت است. حدود ۱۲,۴۱۹,۲۹۳ نفر این مکان را خانه خود می دانند.

ایلینویز دارای آب و هوای گسترده ای می باشد. هوا در تابستان با رطوبت بالا در حد عرق کردن گرم خواهد شد و می تواند در طول ماه های زمستان سرمای استخوان سوزی داشته باشد. بخش شمالی ایلینویز به اندازه ۳۷ اینچ برف داشته است، در حالی که، بخش های دیگر از ایالت ایلینویز به سادگی پر گرد و غبار می شوند.

illinois

Illinois – ایلینویز

شیکاگو به عنوان ” شهر بادخیز” شناخته می شود در حالی که ممکن است بادهای شدید مانند بادهایی که در طول فصل طوفان در جنوب می وزند، نداشته باشد. برخی از بخش های ایالت ایلینویز در معرض طوفان هستند. گاهی هوا به اندازه ای سرد می شود که شما بخواهید یک نیم تنه پوست حیوانات داشته باشید تا دست و پای خود را گرم کنید. در طول تابستان آب و هوا می تواند کمی مرطوب شود، اما رطوبت همیشه خیلی طولانی نیست. آب و هوای همیشه در حال تغییر باعث می شود نگهداری گاو و خوک در سراسر ایالت میسر باشد. بنابراین در هنگام رانندگی باید به حیوانات مزرعه دقت کنید زیرا آنها واقعا یک چشم انداز خوبی برای مشاهده هستند و نمی توانید در هر جای دیگری در ایالات متحده این منظره را ببینید.

chicago-dusk

Chicago – شیکاگو