پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت ایندیانا
ایالت ایندیانا

ایالت ایندیانا

مختصری از ایالت ایندیانا

مرکز »» ایندیاناپولیس
بزرگترین شهر »» ایندیاناپولیس
جمعیت »» ۶,۰۸۰,۴۸۵
منطقه زمانی »» شرق

ایالت ایندیانا بین دریاچه میشیگان (به سمت شمال)، ایالت کنتاکی در جنوب، اوهایو در شرق و ایلینوی در غرب قرار دارد. موقعیت جغرافیایی مرکزی ایندیانا در ایالات متحده باعث شده اینجا “چهار راهی” در آمریکا باشد ( این شعار ایالت است).

شهر ایندیاناپولیس، به عنوان مثال، دارای موزه هنر و تئاتر مدنی ایندیاناپولیس است که هر دو این مناطق اهمیت تاریخی خود را دارند و همچنین نقش برجسته ای در هنر معاصر و فرهنگ منطقه دارند. لازم به ذکر است که یکی از معروف ترین مستعمرات هنر در ایالات متحده در شهر نشویل این ایالت واقع شده است. گردشگرانی که گوشی برای موسیقی دارند این فرصت را خواهند داشت تا از شنیدن ارکستر سمفونیک ایندیاناپولیس که در سراسر کشور مشهور است لذت ببرند. تجربه گوش دادن به موسیقی محلی آمریکا هنگام فستیوال بلوگراس برای یادبود بیل مونرو را که در شهرهای Bean Bloosom ایندیانا برگزار می شود را خواهند داشت.

Indianapolis_

Indianapolis – ایندیاناپولیس

همچنین ایندیانا مرکزی برای همه ورزش های فرهنگ آمریکایی اطراف از جمله مسابقه اتومبیل رانی، میزبانی (در میان بسیاری دیگر از ورزش های موتوی در طول سال) سالانه سرعت ۵۰۰ ایندیاناپولیس ( در جاده سریع السیر ایندیاناپولیس موتور) در ماه مه خواهد بود.

central_indiana transportation study

Central Indiana – ایندیانا مرکزی