دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت جورجیا
ایالت جورجیا

ایالت جورجیا

مختصری از ایالت جورجیا

مرکز »» آتلانتا
بزرگترین شهر »» آتلانتا
جمعیت »» ۸,۱۸۶,۴۵۳
منطقه زمانی »» شرق

از بسیاری جهات، سفر به ایالت جورجیا انتخابی عاقلانه (از آنجا که شعار ایالتشان نیز به طور هوشمندانه این را بیان می کند). هزینه زندگی در جورجیا در مقایسه با دیگر ایالت های آمریکا بسیار مناسب است. در این ایالت خانواده محور، فعالیت های آخر هفته فوق العاده و سفرهای کوتاه زیادی برای برنامه ریزی وجود دارند!

Georgia

مرکز شهر ساوانا، که شامل منطقه تاریخی ویکتوریا ساوانا است، یکی از قابل توجه ترین مناطق ملی برجسته تاریخی در ایالات متحده است. منطقه تاریخی ساوانا دارای سابقه غنی و زیبایی های معماری الهام گرفته از جنوب بوده که هر سال میلیون ها بازدید کننده را جذب می کند! در واقع، گردشگرانی که علاقه مند سفر به ایالت جورجیا هستند ممکن است بخواهند این نسخه از نیویورک تایمز را بررسی کنند که توصیه هایی برای سفر هیجان انگیز به ساوانا در اختیار آنها قرار می دهد.

Trip to Savannah, GA

علاوه بر شب زنده داری هیجان انگیز ، شهر آتلانتا میزبان آکواریوم جورجیا بوده که در حال حاضر بزرگترین آکواریوم در جهان است و قطعاً سفر ارزشمندی برای بازدیدکنندگان در جورجیا خواهد بود! آتلانتا قطعاً یک شهر بزرگ در ایالات متحده است (با تمام مظاهر یک شهر بزرگ) و فرودگاه بین المللی آتلانتا یکی از شلوغ ترین و برترین فرودگاه های جهان باقی مانده است!

در نهایت، سفرهای تفریحی سه روزه آخر هفته زیادی برای بازدید از دیگر مناطق بزرگ جورجیا از جمله شهر ماکن Macon (در مرکز ایالت) و Stone Mountain و همچنین سواحل معروف فلوریدا و شهر تاریخی نیواورلنز و LA وجود دارند. جورجیا برای گردشگران بهترین فرصت های تفریحی و سرگرمی را فراهم می کند و آنها می توانند بهترین لحظات را در جورجای تجربه کنند.