دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت داکوتای شمالی
ایالت داکوتای شمالی

ایالت داکوتای شمالی

مختصری از ایالت داکوتای شمالی

مرکز »» بیسمارک
بزرگترین شهر »» فارگو
جمعیت »» ۷۲۳,۳۹۳
منطقه زمانی »» مرکزی

آیا شما برای سرگردان شدن در دشت های بزرگ کشف نشده آماده اید؟ با سفر به ایالت داکوتای شمالی به کشف زمین های سبز وسیع، تپه های کشف نشده و دشت های بی پایان بپردازید. با ماجراهای هیجان انگیزی که سفر در داکوتای شمالی به شما ارائه کرده است به جنبه وحشی خود تلنگری بزنید. یا در آرامش این سرزمین ناشناخته  فرو رفته و خودتان را کشف کنید. هر مسیری که دوست دارید انتخاب کنید.

North Dakota

جذابیت واقعی ایالت داکوتای شمالی فراتر از آنچه است که چشم می تواند ببیند، این ایالت واقعاً یک الماس سخت است. این ایالت نسبتاً بزرگ بوده و جمعیت تنها حدود ۷۲۳,۳۹۳ نفر دارد. بنابراین مکان های زیادی برای سرگردان شدن وجود دارد. با کانادا از سمت شمال شمال، داکوتای جنوبی درجنوب، مینه سوتا در شرق و مونتانا در غرب هم مرز است. اهالی داکوتای شمالی به راحتی می توانند در داخل و خارج از ایالت سفر کنند. مرکز ایالت، بیسمارک، در جنوب این ایالت قرار دارد، هر چند اکثر مردم در نیمه شرقی در فارگو، مینوت و گرند فورکز زندگی می کنند. اکثر اهالی داکوتای شمالی از مناطق روستایی به مناطق شهری مهاجرت کرده اند، با این حال اقتصاد کشور هنوز هم در کشاورزی، ماشین آلات و استخراج معادن است.

اگر شما علاقه وافری به طبیعت و ماجراجویی دارید، به دنبال جای دیگری نباشید. داکوتای شمالی تمام هیجانات شما را برآورده خواهد ساخت. مردم محلی و گردشگران عاشق هوای ایالت داکوتای شمالی هستند که تازه، سرد یا گرم است. تابستان گرم و مرطوب باعث می شود درجه حرارت به بالای ۸۰ درجه فارنهایت برسد، در حالی که زمستان های داکوتای شمالی به زیر دمای انجماد می رسد و مقدار زیادی بارش برف دارد.  مردم محلی به طور منظم ماهیگیری و شکار می کنند، به خصوص در ماه های گرم، و ماهیگیری در یخ و برف سواری در طول ماه های زمستان، محبوب تر است. گردشگران از بسیاری از فعالیت های در فضای باز مانند سواری در واگن قطار ، دوچرخه سواری در کوهستان، و ماهیگیری در سطح جهانی لذت می برند.

Bismarck, North Dakota

(ایالت داکوتای شمالی) Bismarck, North Dakota