پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت فلوریدا
ایالت فلوریدا

ایالت فلوریدا

مختصری از ایالت فلوریدا

 پایتخت »»  تالاهاسی Tallahassee
بزرگترین شهر »» جکسون ویل Jacksonville
جمعیت »» ۱۵,۹۸۲,۳۷۸
منطقه زمانی »» شرق

به عنوان ۴ امین ایالت پرجمعیت و به سرعت در حال رشد در ایالات متحده، کالج ها و دانشگاه  های فلوریدا توسط اقتصاد قوی و متنوع پشتیبانی می شوند. بسیاری از این حوزه ها نیز با اقتصاد ایالت فلوریدا گره خورده اند، که تنها چند مورد از آنها شامل تمرکز قوی در گردشگری، تجارت بین المللی و کشاورزی است. به عنوان مثال، با داشتن بیش از ۶۰۰ مایل ساحل، جاذبه های گردشگری در سطح جهانی، بنادر، و سابقه نسبتاً طولانی برای ایالات متحده که به سال ۱۵۳۱ برمی گردد، جای تعجب نیست که فلوریدا متکی به صنعت گردشگری خود می باشد که هر سال حدود ۷۶ میلیون بازدید کننده به فلوریدا می آورد.

Miami-Beach_Florida

Miami Beach Florida

علاوه بر این، با توجه به موقعیت جغرافیایی ایالت فلوریدا که در نقطه جنوب شرقی ایالات متحده قرار دارد، تجارت بین المللی در هر سال تبدیل شده به تمرکز کلیدی روی تجارت کالا به ارزش ۱۲۸ میلیارد دلار. در واقع ۴۰ درصد از کل صادرات آمریکا به آمریکا لاتین از طریق این ایالت انجام می شود.

florida_

ایالت فلوریدا

اورلاندوی فلوریدا نام مستعار “شرق هالیوود” را کسب کرده است، از آنجا که دو استودیو بزرگ فیلم در آنجا وجود دارد نام مستعار مناسبی است؛ استودیو یونیورسال Universal Studio و استودیو دیزنی Disney’s Hollywood Studio  فلوریدا همچنین خانه برنامه های محبوب تلویزیونی، مانند CSI میامی، Dexter و فیلم هایی مثل Water boy و Miami Vice با بازی آدام سندلر می باشد. فلوریدا ویژگی های یک محیط اجتماعی و متنوع برای اکتشاف را دارد. چه برای پارک های تفریحی، سنت آگوستین St. Augustine  بخاطر تاریخ غنی آن و یا  Key West برای سواحل بکرش، به اورلاندو سفر کنید، فلوریدا تجربیات زیادی را می تواند ارائه دهد، از کالج هایش گرفته تا محیط الهام بخش آن.

Florida - Key West

Florida – Key West