پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » شهرهای توریستی » آمریکا » ایالت نیویورک
ایالت نیویورک

ایالت نیویورک

مختصری از ایالت نیویورک

مرکز »» آلبانی
بزرگترین شهر »» نیویورک
جمعیت »» ۸,۳۳۶,۶۹۷
منطقه زمانی »» شرق

ایالت نیویورک به دلیل تاریخ طولانی اش به عنوان ایستگاه مرکزی برای مهاجرت به ایالات متحده شناخته شده است. در طول سال، سفر به مقصد نیویورک به مراتب بیشتر از سفر به هر جای دیگری در جهان می باشد. برای بسیاری از افراد، نیویورک همیشه نمادی از رویای آمریکایی برای فرصت، رفاه، تأکید بر فردیت، خود مختاری و آزادی بوده و خواهد بود. هجوم متنوع از افراد مهاجر به ایالات متحده در طول تاریخ باعث ایجاد تنوع فرهنگی و انرژی بی نظیری در شهر نیویورک شده است. وجود حدود ۸ میلیون نفر از همه نوع از اقوام و فرهنگ ها که در خود شهر نیویورک زندگی یا تحصیل می کنند باعث شده این شهر پرجمعیت ترین و از لحاظ فرهنگی با نفوذترین شهر در تمام ایالات متحده باقی بماند.

New York

New York Times Square

ایالت نیویورک به عنوان یک مرکز فرهنگی نیز شناخته شده است زیرا انواع  کنسرت ها و اجراها در آنجا برگزار می شوند. در این شهر، مردم محلی و گردشگران به طور یکسان به موسیقی گوش می دهند و نمایش های برادوی را مشاهده می کنند.

برخی از این چشم اندازهای الهام بخش کاملا آمریکایی شامل دره بزرگ آپالاچی در شرق نیویورک، کوه های Adirondack در غرب، کوه های Catskill، رودخانه هادسون، و آبشار نیاگارا که در همین نزدیکی هست می باشند. علاوه بر بازدید و تجربه کردن صحنه های طبیعت زیبای نیویورک، چند چیز فوق العاده سرگرم کننده و هیجان انگیز دیگر نیز در نیویورک عبارتند از: بازدید از طیف گسترده ای از جاذبه های فرهنگی و نشانه های تاریخی (مانند مجسمه معروف آزادی در جزیره الیس، ساختمان وزارت امور خارجه، کارنگی هال، میدان تایمز، پارک مرکزی و سالن موسیقی رادیو سیتی در منهتن) تجربه خرید در سطح جهانی و مد در سطح عالی (در مکان هایی مانند بازار منهتن و مغازه ها در کلمبوس سیرکل)، بازدید از موزه ها و گالری های هنری معروف از همه نوع (مانند موزه هنر متروپولیتن و موزه موم مادام Tussauds ) لذت بردن از سرگرمی های درجه یک در باشگاه های کمدی تحسین برانگیز در سطح جهانی و سالن های اجرا ( مانند برادوی) و بازدید کلاب های شبانه ی در سطح جهانی این شهر.

new_york-2