پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » مقالات آموزشی

مقالات آموزشی

رموز یک مصاحبه موفق

p-van-visa

۱۰نکته برای انجام یک مصاحبه موفق در گرفتن ویزا رموز یک مصاحبه موفق که باید هنگام درخواست ویزای غیر مهاجرتی بیاد داشته باشید: (۱) وابستگی به میهن بر اساس قوانین آمریکا تمام متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی تا زمانیکه بتوانند کارمند کنسولگری (مصاحبه کننده) را متقاعد کنند که آنها مهاجر نیستند بعنوان مهاجران آینده آمریکل تلقی خواهند شد.بنابرین شما باید بتوانید ثابت کنید ... بیشتر بخوانید »

دانشجو٬ والدین و مشاوران

نقش های پر رنگ در تصمیم گیری برای اخذ ویزای دانشجویی آمریکا : دانشجو٬ والدین و مشاوران دانشجویان : درخواست برای ورود به دانشگاه می تواند استرس زا باشد. بعضی از دانشجویان فشار قابل ملاحظه ای را برای داشتن عملکرد عالی در امتحان های استاندارد شده٬ شرکت در فعالیتهای فوق برنامه ای و نوشتن مقاله های معتبر احساس می کنند. ... بیشتر بخوانید »

اطلاعات برای والدین

اطلاعات برای والدین در مورد دانشگاههای آمریکا و کانادا انتخاب ادامه تحصیل در آمریکای شمالی میتواند هم برای دانشجویان هم برای والدینشان دشوار باشد. شما بعنوان پدریا مادر میخواهید درباره ی کیفیت آموزشی و پشتیبانی و هزینه های دانشگاه با خبر شوید. این طبیعی است که در مورد امنیت و رفاه فرزندتان که در خارج از کشور خودتان تحصیل میکند٬ ... بیشتر بخوانید »

برنامه منظم برای رسیدن به مدارج علمی

برنامه منظم برای رسیدن به مدارج علمی تحصیلات آکادمیک دانشگاهی و برنامه منظم برای رسیدن به مدارج علمی مورد نظر در دانشگاههای آمریکا و کانادا: ما برای دانشجویان خارجی طیف وسیعی از فرصت های آموزش عالی، آماده سازی و دوره های آموزشی مدون pathway programs از طریق همکاری با دانشگاه های مهم و برجسته در آمریکای شمالی را فراهم می ... بیشتر بخوانید »

نگاهی فراتر از مسائل مالی و مشاوره ای در شغل های MBA

نگاهی فراتر از مسائل مالی و مشاوره ای در شغل های MBA در اینجا چند خبر خوب برای دارندگان مدرک MBA داریم . طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط شورای پذیرش فارغ التحصیلان رشته مدیریت ، ۹۲ درصد از کسانی که در سال ۲۰۱۲ موفق به اتمام تحصیلات خود شدند ، توانستند پس از گذشت سه ماه مشغول ... بیشتر بخوانید »