پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » وام و بورس دانشجویی

وام و بورس دانشجویی

اخذ ویزای دانشجویی آمریکا به همرا وام و بورس دانشجویی

وام و بورس دانشجویی

مرکز وام دانشجویی بین المللی برای دانشجویان بین المللی و دانشجویان محصل درخارج  از کشور دسترسی به طیف وسیعی از وام ها را برای کمک به تأمین مالی آموزششان در خارج از کشور فراهم می کند.

۴ گام برای پیدا کردن وام دانشجویی شما

۱-  یافتن وام دانشجویی: برای مقایسه وام ها، اولین قدم استفاده از ابزار مقایسه ما در این صفحه است.

کالج خود  و مبلغ مورد نیازی که قصد دارید قرض کنید را انتخاب کنید.  بعد از آن شما می توانید وام هایی که با معیارهای شما همخوانی دارند را ببینید.

۲- وام دانشجویی خود را انتخاب کنید: در مرحله بعد،  ببینید که چه وام دهندگانی در مدرسه شما در دسترس هستند. شرایط و ضوابط  را مقایسه کنید و دکمه درخواست Apply را کلیک کنید تا درخواست آنلاین را شروع نمایید.

۳- پر کردن درخواست خود:  درخواست وام برای وام دهنده را پر کنید.  اگر شما یک شهروند غیر آمریکایی یا مقیم دائمی غیر آمریکایی هستید باید یک consigner (هم امضا) نیز داشته باشید که آنلاین درخواست را پر کند.  دانش آموزان  آمریکایی نیز تشویق میشوند که یک cosigner داشته باشند.

۴- گرفتن  تصویب: تأیید اولیه اغلب در عرض چند روز یا چند هفته پس از درخواست تکمیل شده شما صادر میشود. وجوه حاصل از وام های شما پس از تأیید توسط مدرسه به شما پرداخت میشوند.

بررسی وام دانشجویی شما

هنگامی که شما وام های دانشجویی خصوصی را مقایسه می کنید، خیلی اهمیت دارد که هزینه ها، نرخ ها، و گزینه های بازپرداخت را مد نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که بهترین وام را برای برآورده شدن نیازهایتان انتخاب می کنید. شما باید موارد زیر را بررسی و مقایسه کنید:

  • پرداخت های ماهانه
  • هزینه کل وام
  • نرخ درصد سالانه
  • دوره بازپرداخت
  • گزینه تعویق

Cosigners ( هم امضا)
تمام شهروندان غیر آمریکایی و دارندگان اقامت دائم غیر آمریکایی باید یک cosigner با اعتبار خوب داشته باشند که در دو سال اخیر در ایالت متحده زندگی  میکرده است.دانشجویان بین المللی  باید Cosignerخود را در درخواستشان داشته باشند.

شهروندان ایالات متحده و مقیمان دائم لازم نیست برای درخواست وام خود Cosigner داشته باشند، با این حال یک شهروند آمریکایی می تواند با داشتن Cosigner :

۱-  احتمال گرفتن تأیید وام دانشجویی خود را افزایش دهد.

۲-  نرخ بهره ای که دانشجو باید پرداخت کند را کاهش دهد.

انواع وام دانشجویی

وام های دانشجویی زیادی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در خارج از کشور خودشان طراحی شده است. .وام های دانشجویی آمریکا برای دانش آموزان غیر آمریکایی که به ایالات متحده  می آیند و همچنین دانشجویان آمریکایی که برای تحصیل به کشور خارجی میروند در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر مطالب زیر را بخوانید:

» وام دانشجویی برای دانشجویان بین المللی

برنامه وام دانشجویی بین المللی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان که به دنبال تحصیل در ایالات متحده آمریکا هستند در دسترس میباشد.  شما باید در یکی از مدارس تایید شده حضور داشته باشید و کارت شهروندی ایالات متحده یا اقامت دائم ایالات متحده داشته باشید تا وام به شما تعلق گیرد. وام دانشجوییبین المللی کمک های مالی را ارئه میدهد که  به طور مستقیم با نرخ بهره رقابتی به شما پرداخت میشود و برای درخواستش هزینه ای نباید بپردازید!

» وام دانشجویی برای تحصیل در خارج

وام تحصیل در خارج برای شهروندان ایالات متحده که به دنبال تحصیل در خارج از ایالات متحده آمریکا  هستند کمک هزینه مالی فراهم میکند.برای اینکه واجد شرایط باشید باید در یک مدرسه تأیید شده در آمریکا درس خوانده باشید و نمرات مناسبی داشته باشید.مدرسه آمریکایی شما مستقیماً  قبل از خروجتان از کشور وام را به شما پرداخت خواهد کرد.

» وام دانشجویی برای شهروندان کانادایی

به دانش آموزان کانادایی که قصد تحصیل در ایالات متحده آمریکا را دارند وام دانشجویی کانادایی ارائه میشود.  دانش آموزانی که برای وام دانشجویی کانادا درخواست می دهند به یک cosigner شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم نیاز دارند. درخواست وام دانشجویی می تواند آنلاین انجام شود و مدرسه آمریکایی شما بر اساس زمان ورود و شروع ترمتان به شما این پول را پرداخت خواهد کرد.

» وام دانشجویی برای شهروندان آمریکایی ثبت نام شده خارجی

طرح های وام ثبت نام شده های خارجی به شهروندان آمریکایی کمک های مالی برای هزینه های تحصیلشان  ارائه میدهد تا هنگام ثبت نام در دوره های اخذ مدرک در خارج از کشور از آنها استفاده کنند. این وام خصوصی و جایگزین است که وام هایی با محدودیت های بالا را ارائه می دهد تا هزینه های مدرسه در خارج از کشور را پوشش دهد. بنابراین وام گیرندگان می توانند برای کل هزینه هایشان منهای هرگونه کمک هزینه دریافتی دیگر درخواست دهند.