پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » ویزاهای کار و کار دانشجویی

ویزاهای کار و کار دانشجویی

تمدید OPT

تمدید OPT تحت شرایط cap-gap ویزای H1B واشنگتن  ۱ April سال ۲۰۱۱: Q&A مربوط به تمدید OPT و وضعیت F-1 تحت مقررات cap-gap ویزای H-1B توسط USCIS منتشر شد. مقدمه این سؤال و جواب ها در رابطه با تمدید اتوماتیک وضعیت دانشجوی F-1 در ایالات متحده برای دانشجویان خاصی است  که برای تاریخ آغاز اشتغال از ۱ October  ۲۰۱۱ موقعیت ... بیشتر بخوانید »

خبری از ویزای کار آمریکا

از ویزای کار آمریکا چه خبر؟ در خبری از ویزای کار آمریکا در ۷April ، اداره خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا (USCIS) اعلام کرد که تعداد کافی از درخواست های H-1B برای رسیدن به حد قانونی ۶۵۰۰۰ ویزا را برای سال مالی۲۰۱۵ دریافت کرد. همچنین USCIS گزارش داد که درخواست های  H-1B ثبت شده تحت معافیت مدرک بالای تحصیلی بیش ... بیشتر بخوانید »

قوانین کار برای دانشجویان

 قوانین کار در ایالت متحده آمریکا برای دانشجویان با ویزای F-1 به یاد داشته باشید که شما توسط ویزای خود برای کار کردن در ایالت متحده محدود شده اید. شما باید تمام الزامات و محدودیت های مربوط به ویزای خود را بدانید. در صورت داشتن هر گونه سوال، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و مشورت با وکیل مهاجرت، ... بیشتر بخوانید »

اشتغال برای دانشجویان

اشتغال برای دانشجویان در دانشگاه های آمریکا اگر بخواهید بعنوان یک دانشجوی تمام وقت در ایالات متحده آمریکا تحصیل کنید نیاز به ویزای دانشجویی دارید. برای کسانی که می خواهند در آمریکا تحصیل کنند دو نوع ویزا دانشجویی غیر مهاجرتی وجود دارد که معمولا به اسم ویزای F و M شناخته می شوند. شما با هر کدام از ویزاهای F-1 ... بیشتر بخوانید »

سوالات کار با ویزای دانشجویی

سوال در خصوص شرایط کار با ویزای دانشجویی: – من در سپتامبر آینده تحصیل در مقطع کارشناسی را در یکی از دانشگاه ی ایالات متحده شروع خواهم کرد.در حال حاضر ویزای دانشجویی F1 را دریافت و دروسی را که در ترم پیش رو باید بگذرانم انتخاب کرده ام. یکی از بستگانم ام قصد دارد در پرداخت هزینه های دانشگاه بهم ... بیشتر بخوانید »