دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » ویزای توریستی

ویزای توریستی

خدمات ویزای توریستی GSS

New York

اخذ دعوت نامه های مختلف جهت ویزای توریستی آمریکا ، انگلیس و کانادا شرکت مشاوران GSS در کنار ارائه خدمات ویزاهای مهاجرتی و کار آمریکا – انگلیس و کانادا، برای رفاه همراهان و یا دیگر هموطنانی که به دیدن کشور پهناور آمریکا، علاقه مندند و یا علافه دارند از کشور زیبای کانادا و انگلیس دیدن کنند. ارائه ی انواع خدمات ... بیشتر بخوانید »

مدارک جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا

Man checking text on a business document

شما می توانید مدارک جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا را در لیست زیر مشاهده نمائید. ۱- ارائه متنی در برگیرنده، هدف و قصد سفر به آمریکا، هدف می بایستی شامل یکی از موضوعات زیر می باشد: ≡ دیدار از اقوام و بستگان ≡ معالجه پزشکی و درمان ≡ بازدید و شرکت در جلسات اداری بازرگانی،سرمایه گذاری و مذاکرات تجاری یا ... بیشتر بخوانید »

ویزای توریستی کانادا

Welcome to Canada Billboard at Sunrise.

اخذ ویزای توریستی کانادا فرآیند اخذ ویزای توریستی کانادا حدود ۱۶ هفته به طول می انجامد؛ اگرچه مدت زمان نسبتا کوتاه برای اخذ ویزای توریستی کانادا نکته مثبتی است ولی در عین حال به این معنی است که اگر متقاضیان مدارک مورد نیاز را به طور کامل ارسال نکنند سفارت کانادا معمولا پرونده را مردود کرده و شانس تکمیل دوباره ... بیشتر بخوانید »

ویزای توریستی انگلیس

London

گفتنی است ویزاهای توریستی در کشور انگلستان همانند کشور آمریکا می باشد و نسبتا شرایط یکسانی را دارا می باشند. ویزای توریستی کشور انگلستان به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح یا دیدار با خانواده می‌خواهند به این کشور سفر کنند. ویزاهای توریستی در اقصی نقاط دنیا بصورت ویزاهای تک وروده (Single entry) و یا ویزاهای چند ... بیشتر بخوانید »

سوالات متداول ویزای توریستی آمریکا

Vamos a Miami | Website

پرسش و پاسخ ویزای توریستی آمریکا ≡ آیا برای ویزای توریستی آمریکا می بایستی برنامه و هدف مشخص جهت سفر به آمریکا ارائه داد ؟ داشتن هدف و برنامه سفر مشخص به تایید شدن درخواست ویزای توریستی متقاضی کمک شایانی می کند. ≡ آیا با داشتن ویزای توریستی اجازه تحصیل در آمریکا به متقاضی داده می شود ؟ خیر، ولی ... بیشتر بخوانید »

ویزای توریستی آمریکا؟

tourism_USA

ویزای توریستی آمریکا؟  یک ویزای غیرمهاجرتی بوده و متقاضیانی که برای مدت زمان کوتاه قصد ورود به آمریکا را دارند می بایستی متقاصی یکی از دو نوع این ویزا B1/B2 باشند. ویزای توریستی B1 متقاضیان ویزای توریستی آمریکا که با اهداف عنوان شده در زیر قصد سفر به آمریکا را دارند واجد شرایط ویزای توریستی نوع B1 می باشند . ... بیشتر بخوانید »