دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » ویزای کار و مهاجرت

ویزای کار و مهاجرت

ویزای EB1 ویژه افراد خلاق و مدیران

calling

EB1 Visa – ویزای افراد نابغه و خلاق ویزای آمریکا EB1 : این ویزا یک نوع ویزای مهاجرتی است برای خارجی هایی که از یک توانانی شگفت آور برخوردار هستند. این توانایی می تواند در زمینه های علوم تجربی، هنر، آموزش و پرورش، بازرگانی و یا ورزشی باشد. همگونی برای این نوع ویزاها بسیار بالا است و بیشتر برای کسانی است ... بیشتر بخوانید »

خدمات پس از ورود به آمریکا

US-flag

سایر خدمات خدمات پس از ورود به آمریکا حتما شما هم بعد از انتخاب و اقدام برای ویزای مورد نظر خود٬ سوالات زیادی به ذهنتان خطور می کند٬ مانند نحوه ترانسفر ٬ شناخت اولیه با شهر٬ اسکان موقت و یا دائم در شهر، تهیه تلفن و سیم کارت و غیره. شرکت ما برای تکمیل خدمات خود به تمامی افرادی که ... بیشتر بخوانید »

اخذ گرین کارت و دیگر خدمات ویزا

Green Card

انواع راه های اخذ گرین کارت در آمریکا USA GREEN CARD √ اخذ گرین کارت از طریق لاتاری √ اخذ گرین کارت از طریق ازدواج √ اخذ گرین کارت از طریق سرمایه گذاری √ اخذ گرین کارت از طریق خانواده درجه یک √ اخذ گرین کارت از طریق پناهندگی √ اخذ گرین کارت برای افراد شاخص تحصیل کرده دارای قابلیت ... بیشتر بخوانید »

سوالات متداول ویزای سرمایه گذاری آمریکا

Big Building

شما در زیر می توانید پرسش و پاسخ های مربوط به ویزای سرمایه گذاری آمریکا (EB-5) را مشاهده کنید. ≡ آیا من واجد شرایط برای اخذ گرین کارت از طریق EB-5  هستم ؟   سرمایه گذاران باید شرایط خاصی را داشته باشند: – در شرایط خوب سلامت (بدون بیماری اختلال ذهنی ) – نداشتن هیچگونه سابقه جرم قبلی از هر نوعی ... بیشتر بخوانید »

ویزاهای مهاجرتی آمریکا

wallpaper-usa

شما می توانید لیست انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا را در زیر ببینید: ≡ گرین کارت از طریق وابستگان درجه یک امکان اخذ گرین کارت برای افرادی که از بستگان درجه یک (همسر، فرزند، مادر و پدر) و یا بستگان درجه دو (خواهر، برادر) یک شهروند آمریکایی و یا شخصی که دارای اقامت دانم آمریکا (گرین کارت) می باشند وجود دارد. ... بیشتر بخوانید »

ویزاهای سرمایه گذاری آمریکا

investor

ویزای E2 ، ویزای سرمایه گذاری با طرح کسب و کار افرادی که قصد راه اندازی یک بیزینس با سرمایه شخصی را در آمریکا داشته باشند می توانند متقاضی ویزای E2 باشند. که متفاوت از دیگر نمونه های ویزای کار آمریکا است. انتخاب نوع بیزینس مورد نظر جهت سرمایه گذاری کاملا می تواند با توجه به توانایی حرفه ای فرد ... بیشتر بخوانید »

انواع ویزای کار آمریکا

public relation

ایالت متحده آمریکا ، هر ساله پذیرای خارجی های بسیاری نسبت به سایر کشورها است. سیاستی که در پس این دیدگاه آینده نگر وجود دارد، همان سیاست رقابت آمریکا با سایر کشورها در اقتصاد جهانی و قبول این مطلب است که تنها راه برتری اقتصادی رویکرد آزاد در خصوص اشتغال خارجیان امکان پذیر خواهد بود. بر اساس این سیاست ها ، ... بیشتر بخوانید »