پنج شنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خانه » چرا آمریکا؟

چرا آمریکا؟

چرا در ایالات متحده آمریکا تحصیل کنیم؟

دانشجویان بین المللی بیشتر از هر کشور دیگری در ایالات متحده تحصیل می کنند، و دلیل خوبی نیز دارند. مؤسسات برتر جهان همه در ایالات متحده هستند، همچنین بیش از ۴۰۰۰ دانشگاه دیگر در سطح جهانی وجود دارند که آموزش های درجه یکی را ارائه می دهند که می تواند به موفقیت شغلی منجر شود. ایالات متحده منبع بسیاری از تحولات عظیم در فن آوری، کسب و کار، هنر، و فراتر از آن باقی مانده است.

whmy

در زیر فقط برخی از دلایلی که دانش آموزان ایالات متحده را انتخاب می کنند آورده شده اند:

♦ کیفیت

کیفیت برنامه درسی منحصر به فرد یکی از دلایلی که دانشجویان در دانشگاه های ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی موفق هستند این است که آنها در “علوم مقدماتی” تحصیل کرده اند. این به این معنی است که تمرکز فقط روی یک رشته خاص نیست، بلکه روی موضوعات دیگر مانند ریاضی و علوم مختلف، فلسفه، تاریخ، ادبیات و بسیاری دیگر از زمینه های به ظاهر نامرتبط نیز متمرکز می شود. به این دلیل، برنامه های مقطع کارشناسی در ایالات متحده چهار سال طول می کشد. گرفتن پذیرش برای اکثر برنامه های تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده مستلزم ۱۲ سال آموزش متوسطه و چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی است. فایده علوم مقدماتی این است که شما را برای چیزی بیشتر از برنامه کاری فوری تان آماده می کند. این کمک می کند که شما تبدیل به یک فرد با ملاحظه تر، موفق تر، دقیق تر و قادر به موفقیت در کار تخصصی خود و یا قادر به رشد در برخی از رشته های دیگر شوید. شما ممکن است یک مدیر شده، شروع به کسب و کار خود کنید و یا هر چیز دیگری که به آن علاقه دارید را به انجام برسانید. این برنامه امکانات بی حد و حصر پس از فارغ التحصیلی را فراهم می کند.

♦ شناخت و شهرت بین المللی

دانشگاه های ایالات متحده دررتبه بندی های بین المللی امتیاز خوبی دارند، اما بالاترین نهادها یا شناخته شده ترین ها همیشه بهترین ها برای همه دانشجویان نیستند. این سیستم ایالات متحده است که کیفیت بالایی دارد، نه نهادهای فردی – که به معنای این بوده که ثبت نام در هر دانشگاهی، حتی دانشگاهی که ممکن است قبلا اسمش را نشنیده اید، نتایج موفقیت آمیز و منزلت بزرگ برای شما به همراه می آورد. به عنوان مثال، کالج Wooster با یک برنامه تحقیقاتی مستقل در رتبه دوم بعد از دانشگاه پرینستون قرار دارد. وقتی که به ارزیابی دانشگاه ها می پردازید، در مورد چند تایی که درباره شان شنیده اید فکر کنید، و پس از آن وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده (USDE) و / یا شورای عالی اعتباربخشی آموزش و پرورش (CHEA) که بیش از ۱۹۵۰۰ برنامه ی آموزش عالی ایالات متحده را معتبر و با کیفیت بالا میداند در نظر بگیرید. این دوره ها برای برای توانایی ها و اهداف هر دانش آموزی کامل و جامع می باشند.

♦ چشم انداز اشتغال

دانشجویان بین المللی در ایالات متحده می توانند در یک شغل در محوطه دانشگاه تا ۲۰ ساعت در هفته کار می کنند. اغلب آنها متوجه می شوند که بهتراست وقت خود را صرف کارآموزی و یا آموزش برنامه های عملی کنند که این برنامه های عملی اجازه می دهند تا دانشجویان برای اعتبار دانشگاه در یک کار مرتبط با رشته کار کنند. تقریبا ً همه دانشگاه ها، حتی آنهایی که در شهرستانها ی بزرگ قرار نگرفته اند، کارکنانی دارند که به دانشجویان کمک میکنند کارآموزی امنی داشته باشند. همه دانشگاه های ایالات متحده نیز فعالیت های فوق برنامه متعددی دارند که سابقه کار در دنیای واقعی را به دانشجویان ارائه می دهند. این می تواند شامل نوشتن برای روزنامه دانشگاه، شرکت در نمایشگاه های علمی، پیوستن به باشگاه بازار محلی، و خیلی بیشتر شود. ایده این است که شما تجربه عملی از آنچه در کلاس یاد میگیرید کسب کنید. این تجربه در زمان مصاحبه کاری بسیار ارزشمند می شود. یکی دیگر از گزینه هایی که دانشجویان را جذب می کند این است که تجربه تحصیل از طریق تحصیل در طول تابستان در خارج از کشور و برنامه های مبادله را گسترش می دهند، که توسط اکثر دانشگاه ها و نیز ارائه دهندگان تحصیل در خارج از کشور ارائه می شود. پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان در ایالات متحده آمریکا با ویزای F-1 می توانند برای آموزش اختیاری عملی (OPT) درخواست دهند، که اجازه می دهد آنها به مدت ۱۲-۲۴ ماه پس از تکمیل مطالعاتشان به کار در رشته انتخابی خود بپردازند. برخی از شرکت ها حتی ممکن است از یکی از این دانشجویان برای ویزای موقت کارگری H1-B حمایت کنند، که اجازه می دهد آنها به زندگی در این کشور تا زمانی که برای این شرکت کار می کنند ادامه دهند. اغلب موسسات ایالات متحده یک بخش خدمات حرفه ای کارکنان دارند که متخصصین آنها روی کمک به دانشجویان درCV آنها، آموزش مهارت های مصاحبه شغلی و کمک به آنها در پیدا کردن فرصت های شغلی متمرکز هستند.

♦ شیوه زندگی

دانشگاه های USA اهمیت زیادی به تنوع می دهند، بدین معنی که کلاس ها شامل دانشجویان با سنین ، مذاهب و از کشورهای مبداء مختلفی هستند. این امر باعث فراهم شدن یک محیط یادگیری محرک و غنی می شود که درک متقابل فرهنگی و شبکه ارتباطی را تشویق می کند. اکثر کلاس ها بیش از ۲۰ دانشجو نخواهند داشت و استادان، زمانی را صرف شناختن دانشجویان و نقاط قوت آنها می کنند و معمولاً مایل به صرف زمان بیشتری در خارج از کلاس هستند تا حمایت بیشتری به آنها ارائه کنند.

همچنین یک زندگی اجتماعی بسیار فعال در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا وجود دارد. با وجود باشگاه ها و سازمان های زیاد، دانشجویان می توانند به آنها بپیوندند تا با دانشجویان دیگر با علایق و سلایق مشابه دیدار کرده و به معرفی فرصت های شغلی بیشتر کمک کنند.
با تشکر از وسعت ایالات متحده آمریکا و تعداد زیاد موسسات، برای هر نوع دانشجویی یک مکان مناسب وجود دارد. دانشگاه های خیلی بزرگ که مانند شهرها هستند، و دانشگاه های کوچک و صمیمی مانند مجموعه ای از دوستان خیلی صمیمی می باشند. جزایر گرمسیری، بیابان های خشک، دشت های پوشیده از برف، گراند کانیون، لاس وگاس، منهتن، در ایالات متحده ، واقعا چیزی برای هر کس و هر نوع یادگیرنده وجود دارد.

♦ ایمنی

اکثر مردمی که شما در ایالات متحده آمریکا ملاقات می کنید دوستانه و کمک رسان هستند. محوطه دانشگاه ها بسیار امن هستند، حتی اگر در مناطق شهری واقع شده باشند. دانشگاه های ایالات متحده تاکید زیادی بر ایمنی دانشجویان خود دارد. دانشگاه های کوچک، نیروهای امنیتی دانشگاهی از میان کارکنان خود و دانشگاه های بزرگتر اغلب نیروی پلیس خود را دارند.
IDP به شما کمک می کند ثبت نام شوید.
آموزش و پرورش IDP دارای روابط قوی است همراه با یک لیست همیشه در حال رشد از نهادهای خیلی با کیفیت از مشاوران حرفه ای IDP ایالات متحده برای تعیین موسساتی که بهترین گزینه برای اهداف ، بودجه، شرایط و نیازهای شما را ارائه می کنند. بعد از آن درخواست شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، چرا که آن از طرف ما می آید، یک شریک قابل اعتماد دانشگاه.

سفر خود را هم اکنون آغاز کنید
سفر خود را به ایالات متحده با صحبت با یک مشاور در یکی از مکان های ما در سراسر جهان آغاز کنید.